ASU vs Nebajeris (66:85)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 11 d., Ketvirtadienis, 18:45 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„Nebajeris“ ketvirtame kėlinuke užtikrintai įveikė „ASU“

2016 vasario 11 d., Ketvirtadienis, 23:06 val., peržiūros: 1327

Ketvirtadienį, vasario 11 dieną, ASU sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, Mažosios taurės P pogrupio rungtynės, tarp vietos „ASU“ ir svečių „Nebajerio“ ekipų. Beveik visą susitikimą komandos žaidė apylygiai, tačiau su kiekvienu kėlinuku vis geriau žaidęs „Nebajeris“ nežymiai didino pranašumą, kol, galiausiai, užtikrintai sužaidę paskutinį ketvirtį įgijo solidų pranašumą bei šventė pergalę rezultatu 66:85 (19:22, 16:18, 18:20, 13:25).

Rungtynes šešiais taškais iš eilės pradėję šeimininkai jautėsi optimistiškai, tačiau čia pat „Nebajerio“ krepšininkai optimistiškumo debesis išsklaidė ir sumažino deficitą iki minimumo. Nuo šio momento žaidimas išsilygino ir kurį laiką „ASU“ dar laikė iniciatyvą savo rankose, bet dar vieną rezultatyvią atkarpą sužaidę svečiai vėl prisivijo priešininkus. Per likusį laiką iki kėlinuko pabaigos ir toliau tvirčiau atrodęs „Nebajeris“ sugebėjo persverti rezultatą savo naudai. 19:22.

Antro ketvirčio pradžioje kelis taškus iš eilės surinkę „ASU“ žaidėjai trumpam susigrąžino minimalų pranašumą, tačiau čia pat kelis greitus išpuolius surengę svečiai ir vėl perėmė pirmaujančios komandos rolę. Kiek vėliau ekipos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, todėl skirtumas tarp jų praktiškai nesikeitė. Vis tik, artėjant ilgajai pertraukai kiek geriau pasirodę „Nebajerio“ žaidėjai padidino atotrūkį iki penkių taškų. 35:40.

Po ilgosios pertraukos nežymiai geriau pasirodę aikštės šeimininkai sugebėjo kiek sušvelninti deficitą, tačiau čia pat sekė svečių ekipos spurtas 0:8, kurio dėka skirtumas tarp komandų pasiekė dviženklę ribą. Kiek vėliau „ASU“ krepšininkai susiėmė ir sugebėjo nubraukti atsilikimą perpus, tačiau užtikrintai trečiojo kėlinuko pabaigoje sužaidęs „Nebajeris“ dar pelnė keturis taškus be varžovų atsako, ko pasekoje įgijo septynių taškų persvarą. 53:60.

Lemiamos rungtynių dalies pradžioje komandos ir toliau žaidė apylygiai bei keitėsi kiek chaotiškomis atakomis, tačiau viską į savas vietas sudėliojo „Nebajerio“ surengtas spurtas 0:14, kurio dėka skirtumas tarp komandų staiga šoktelėjo iki 22-iejų taškų. Kiek sutrikę aikštės šeimininkai bandė gelbėtis, tačiau tvirtai persvarą laikę „Nebajerio“ krepšininkai iškovojo pergalę rezultatu 66:85.

Po pergalės nugalėtojų treneris Artūras Zadorožnyj kalbėjo: „Praktiškai visą antrą rungtynių dalį taikėme zoninę gynybą ir, pasirodo, tas pasiteisino. Vis dėlto, varžovų suolelis buvo žymiai trumpesnis negu mūsų, kadangi šiandien pas mus susirinko visi žaidėjai ir tikiu, jog priešininkai pavargo. Pas juos vienas žaidėjai bandė kažką daugiau nuveikti, tačiau pasiteisinus mūsų zoninei gynybai mums pavyko prieš jį apsiginti, priešingai nei tuomet, kai gynėmės asmeniškai ir jis metė pakankamai laisvus metimus bei pataikė“.

„ASU“: Giedrius Šreiberis – 22 tšk. (14 atk. kam., 5 išpr. praž.), Evaldas Vaitkus – 13 tšk. (6 rezult. perd.), Mindaugas Petokaitis – 11 tšk.

„Nebajeris“: Mindaugas Krūvelis – 14 tšk. (7 rezult. perd.), Mindaugas Ežerskis – 13 tšk., Marius Kazickas – 13 tšk., Rytis Sadauskas – 12 tšk., Robertas Petrolis – 11 tšk. (10 atk. kam.)

„Nebajeris“ užtikrintai įveikė „ASU“ krepšininkus (2015 gruodžio 17 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)„KMAIK“ užtikrintai įveikė „ASU“ (2016 balandžio 07 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)„ASU“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Ragus“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 21:03 val.)„Nebajeris“ ketvirtajame kėlinyje palaužė savo varžovus (2015 spalio 28 d., trečiadienis, 01:46 val.)„ASU“ ketvirtame kėlinyje įveikė A. S. K. „Persvarą“ (2016 sausio 07 d., ketvirtadienis, 20:59 val.)„Nebajeris“ minimaliu skirtumu įveikė „Akademija“ (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 13:29 val.)„Nebajeris“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Randerį“ (2016 vasario 12 d., penktadienis, 21:45 val.)„Nebajeris“ gan nesunkiai įveikė A. S. K. „Persvarą“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 22:51 val.)„NeBajeris“ palaužė „Randerio“ ekipą (2015 gruodžio 04 d., penktadienis, 02:29 val.)„ASU“ pirmose šešioliktfinalio rungtynėse nesunkiai įveikė „Elektrėnus“ (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 22:54 val.)