JAUNALIETUVIŲ SPORTO ORGANIZACIJA vs KAUNO OROUOSTAS & LANA LECTA (90:66)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 16 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

Jaunalietuvių sporto organizacija lengvai susitvarkė su Kauno Oro Uostas & Lana Lecta

2012 gruodžio 16 d., Sekmadienis, 21:57 val., peržiūros: 2027

Gruodžio 16-osios vakarą, įmonių lygos "Sporto Fėja" dvikovoje, Kauno sporto mokykloje susitiko Jaunalietuvių sporto organizacija (šeimininkai) ir Kauno Oro Uostas & Lana Lecta (svečiai). Po pirmojo lygaus kėlinio, antrąjame šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą ir nutolo iki dešimties taškų. Trečiąjame dar labiau atotrukį padidino Jaunalietuviai, o ketvirtasis tebuvo formalumas ir šeimininkai laimėjo labai užtikrintai galutinis rungtynių rezultatas – 90:66 (28:25, 17:10, 21:15, 24:16).

Rungtynės prasidėjo geriau šeimininkams ir per pirmas dvi minutes jie truktelėjo į priekį – 8:3. Po du taškus sumetė komandos, o tuomet penkis surinko svečiai ir rezultatas lygus – 10:10. Dar po keturis apsikeitė komandos ir skirtumas nepakito. Tuomet dar šešis sumetė Jaunalietuviai ir vėl išsiveržė į priekį šešiais taškais – 20:14. Du taškus pelnė Sporto organizacija, o aštuonis Oro uostas ir rezultatas vėl tapo lygus – 22:22. Kėlinio pabaigą geriau sužaidė šeimininkai ir po pirmo ketvirčio – 28:25.

Antrą kėlinį po du taškus apsikeisdamos pradėjo komandos, o tuomet atkarpa 9:3 laimėjo Jaunalietuviai ir skirtumas tapo jau devynis taškai- 39:30. Vieną baudos metimą iš dviejų pataikė Paulius Amanaitis ir sumažino atsilikimą iki aštuonių. Po du taškus surinko komandos, o tuomet kėlinio pabaiga vėl geriau susiklostė šeimininkams, kurie po dviejų kėlinių turėjo dešimties taškų persvarą – 45:35.

Trečią kėlinį dvitaškiu pradėjo Tomas Miškinis, o tritaškiu atsakė Karolis Čepononis ir skirtumas devyni taškai – 47:38. Devynis taškus paeiliui pelnė Jaunalietuviai ir skirtumas šoktelėjo jau iki aštuoniolikos – 56:38. Dvitaškį su pražanga pelnė Karolis Čepononis, o penkiais taškais atsakė Mantvydas Stašelis ir skirtumas pasiekė dvidešimties taškų ribą – 61:41. Po penkis taškus apsikeitė komandos ir skirtumas liko nepakitęs. Kėlinį užbaigė Henrikas Butkus pelnęs keturis taškus be atsako – 66:50.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo to paties H.Butkaus dvitaškiu, o aštuonis taškus sumetė Jaunalietuviai ir skirtumas jau 22 taškai – 74:52. Po tritaškį apsikeitė komandos, o tuomet septynis surinko šeimininkai ir rezultatas – 84:55. Atkarpa 7:2 spurtavo svečiai ir sumažino atsilikimą iki 24 taškų – 86:62. Kėlinį komandos užbaigė apsikeisdamos po keturis taškus ir galutinis rezultatas – 90:66.

Po rungtynių nugalėtojų treneris sakė – Na kaip matėt laimėjom lengvai, nors varžovai tikrai pajėgūs. Labai džiaugiamės laimėję grupę be pralaimėjimų.

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė – Mantvydas Stašelis (22, 9 rez. perd., 27 naud. bal.), Martynas Valaitis (14), Kernius Ribikauskas (14, 19 naud. bal.), Tomas Miškinis (10, 16 naud. bal.) taškų.

Pralaimėjusių gretose geriausi buvo – Paulius Amanaitis (20, 6 rez. perd., 6 ispr. pr., 23 naud. bal.), Karolis Čepononis (20, 6 ispr. pr., 17 naud. bal.), Henrikas Butkus (13, 5 ispr. pr., 21 naud. bal.) taškų.

Jaunalietuvių sporto organizacija lengvai susitvarkė su Ryterna (2012 lapkričio 18 d., sekmadienis, 22:50 val.)Jaunalietuvių sporto organizacija lengvai susitvarkė su Hidraulinės sistemos & kompiutera PLŽMMC (2012 gruodžio 10 d., pirmadienis, 01:06 val.)Jaunalietuvių sporto organizacija susitvarkė su Lietuvos Dujom (2013 kovo 10 d., sekmadienis, 23:14 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" nepasigailėjo ir "Kauno Švaros" (2012 lapkričio 13 d., antradienis, 23:23 val.)Jaunalietuvių sporto organizacija žengė pirmą žingsnį pusfinalio link (2013 balandžio 08 d., pirmadienis, 12:48 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" pasismagino su "Lietuvos Dujomis" (2013 sausio 14 d., pirmadienis, 00:09 val.)"Jaunalietuvių sporto organizacija" neklupdami žygiuoja toliau (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 22:08 val.)„Jaunalietuvių sporto organizacija“ neturėjo vargo rungtynėse su „Dentist team“ ekipa (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 23:16 val.)"Jaunalietuvių sporto organizacija" iškovojo lengvą pergalę (2012 lapkričio 25 d., sekmadienis, 21:29 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" neturėjo daug vargo su "Viči" (2012 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:08 val.)