STATYBŲ VIZIJA & LSMU VA vs KAUNO GRŪDAI - 2 (83:66)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 13 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ LSMU VA sporto salė, Tilžės g. 18 Kaunas

"Statybų Vizija & LSMU VA" nugalėjo "Kauno Grūdai - 2"

2011 lapkričio 13 d., Sekmadienis, 23:28 val., peržiūros: 3748

Sekmadienį (11.13) Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Veterinarijos akademijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio įmonių lygos "Sporto fėjos" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Statybų Vizija & LSMU VA" (šeimininkai) ir "Kauno Grūdai – 2" (svečiai). Rungtynėse, kuriose abi ekipos vos surinko po penkis žaidėjus nugalėjo šeimininkai - 83:66 (24:15, 24:11, 18:20, 17:20).

Rungtynes geriau pradėjo "Statybų Vizija & LSMU VA", kuri išsiveržė į priekį (12:5). Visgi "Kauno Grūdai – 2", neilgai trukę persverė rezultatą (12:13). "Statybų Vizija & LSMU VA" į tai atsakė atkarpą (8:0) ir įgijo septynių taškų pranašumą – 20:13. Šeimininkai kėlinio pabaigoje dar truputi padidino skirtumą ir po pirmojo kėlinio pirmavo – 24:15.

Antrajame ketvirtyje šeimininkai dar labiau įtvirtino savo pozicijas ir po sėkmingos atkarpos jau pirmavo – 37:19. Nors šeimininkai ir turėjo didžiulę persvarą, tačiau komanda neapsiėjo be nuostuoliu. A.Navickas už pastovias replikas teisėjų atžvilgiu buvo nubaustas technine, o vėliau ir diskvalifikacine pražanga. Tačiau tai nesutrukdė šeimininkams didinti pranašumo. "Kauno Grūdai – 2" ir toliau nerado savo žaidimo po dviejų kėlinukų jau turėjo 22 taškų deficitą – 48:26.

Po ilgosios pertraukos skirtumas ir toliau didėjo ir net pasiekė 25 taškus – 64:39. "Kauno Grūdai – 2" antrojoje kėlinio pusėje pradėjo atsigauti ir šiek tiek sušvelninio skirtumą – 66:46.

Ketvirtajame kėlinyje žaidimas beveik nepasikeitė. "Statybų Vizija & LSMU VA" ir toliau dominavo aikštėje, o "Kauno Grūdams – 2" ir toliau nesisekė rasti savojo žaidimo. Skirtumas vėl šoktelėjo iki 25 taškų (77:52), tačiau rungtynių pabaigoje, kai viskas iš esmės buvo aišku, svečiai sužaidė geriau ir sumažino skirtumą iki 17 taškų – 83:66.

"Statybų Vizija & LSMU VA": M.Petrauskas 32 (5 rez.perd.), V.Babrauskas 15 (16 atk.kam.), E.Banevičius 12, A.Bartusevičius 12 (5 rez.perd.), G.Davidavičius 12 (16 atk.kam.).

"Kauno Grūdai – 2": N.Dunčikas 24, M.Balčiūnaitis 18 (15 atk.kam.), D.Poškus 13.

Po pralaimėjimo "Kauno Grūdų – 2" treneris, M.Balčiūnaitis teigė:

- Kvapo pritrūko, turėjome ilgą savaitgalį šventimo, visi leisgyviai vaikštom. Grafikas labai netinkamas, vakar net "B" lygoje žmonės nesusirinko, šiandien čia.

Po pergalės "Statybų Vizijos & LSMU VA" žaidėjas, A.Bartusevičius teigė:

- Smagiai pažaidėm ir tiek. Nedaug renkames visuomet ir pernai rinkomės ir šiemet tas pats. Šeši, septyni, šiandien penki. Laimėjome, smagu laimėti.

"Statybų Vizija & LSMU VA" nepasigailėjo "Krasta Auto Kaunas" (2012 vasario 26 d., sekmadienis, 20:14 val.)"Statybų Vizija & LSMU VA" nesunkiai nugalėjo "Lietuvos kariuomenę" (2012 sausio 23 d., pirmadienis, 01:08 val.)„Statybų Vizija & LSMU VA“ neturėjo vargo su "No Magic Europe" (2012 sausio 26 d., ketvirtadienis, 23:52 val.)"Statybų Vizija & LSMU VA" negailestingai nubaudė "No Magic Europe" (2012 vasario 19 d., sekmadienis, 23:30 val.)Pirmose pusfinalio rungtynėse "Statybų vizija & LSMU VA" nugalėjo "Krasta auto Kaunas" (2012 balandžio 27 d., penktadienis, 00:37 val.)„Statybų Vizija & LSMU VA“ įveikė " Krasta Auto Kaunas" (2011 lapkričio 27 d., sekmadienis, 22:49 val.)"Statybų vizija & LSMU VA" nesunkiai nugalėjo "Vėjų liniją & Garliavos duonos" ekipą (2012 vasario 05 d., sekmadienis, 23:38 val.)"Statybų Vizija & LSMU VA" tik rungtynių finiše palaužė "Omegą" (2012 balandžio 13 d., penktadienis, 20:02 val.)"Statybų Vizija & LSMU VA" lengvai įveikė savo varžovus (2012 vasario 12 d., sekmadienis, 21:36 val.)"Agava & ASS Termolink" palaužė "Kauno grūdai - 2" ekipą (2012 vasario 08 d., trečiadienis, 22:32 val.)