SK MATTAS vs KMAIK & BREVITRA (77:50)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 kovo 03 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

SK "Mattas" atsirevanšavo "KMAIK & Brevitros" ekipai

2013 kovo 04 d., Pirmadienis, 00:55 val., peržiūros: 2293

Sekmadienio vakarą KKL "C" lygos "Top Sport" pirmenybėse SK "Mattas" savo aikštėje priėmė "KMAIK & Brevitros" ekipą. Pirmame komandų tarpusavio susitikime šios dienos šeimininkai buvo patyrę daugiau nei skaudžią nesėkmę ir sugebėję "išvargti" vos 37-is taškus. Greičiausiai šio skaudaus antausio supykdyti SK "Matto" vyrai nuo pat pradžių rodė prideramą užsivedimą ir norą atsirevanšuoti. Nors pirmoje pusėje komandos žaidė apylygiai ir šeimininkų pranašumas prieš ilgąją pertrauką nebuvo didžiulis (35:28), tačiau vaizdas po ilgosios pertraukos pasikeitė. Šeimininkai savo žaidime pridėjo daugiau greičio bei pavargusius varžovus įveikė 27-ių taškų skirtumu (77:50).

Rungtynes komandos pradėjo apylygiu žaidimu ir pirmosiomis minutėmis nė vienai iš ekipų nepavyko įgyti apčiuopemesnio pranašumo. Rezultatui esant (7:6) šeimininkai pelnė 6-is taškus be atsako ir kiek nutolo (13:6). Nors Gytis Krisčiūnas pelnė du taškus, tačiau Edvardas Jašinskas atsakė keturiais ir po pimųjų dešimties žaidimo minučių SK "Mattas" priekyje (17:8).

Antrasis kėlinukas prasidėjo sėkminesniu "KMAIK & Brevitros" žaidimu bei atkarpa 4:11, o skirtumas sumažėjo iki dviejų taškų (21:19). Vis tik, šeimininkai pamažu vėl ėmė tolti ir įgijo 7-ių taškų pranašumą (28:21), vėliau (33:26). Kėlinuką komandos užbaigė apsikeisdamos taikliomis atakomis ir skirtumas išliko nepakitęs (35:28).

Antroje rungtynių pusėje SK "Mattas" pradėjo dominuoti aikštėje, o labiausiai prie to prisidėjo Eimantas Daunora ir Mindaugas Jakštas. Abu žaidėjai kartu pataikė 5-is tritaškius, o šeimininkų ekipa nė karto šio kėlinio metu neprametė iš toli. Būtent tolimų metimų dėka šeimininkai įgijo solidžią 15-os taškų persvarą (50:35). "KMAIK & Brevitra" kėliniui baigiantis sugebėjo savo deficitą sumažinti iki 12-os taškų (55:43).

Lemiamas kėlinukas prasidėjo SK "Matto" spurtu 14:5 ir viskas ėmė dėliotis į savo vietas (69:48). Svečių ekipoje ryškiai ėmė reikštis nuovargis, kas trugdė komandai kiek rimčiau priešintis varžovams. Tuo pasinaudoję šeimininkai dar labiau padidino apsukas ir užtikrintai finišavo susitikime (77:50).

Po rungtynių "KMAIK & Brevitros" ekipos kapitonas Deividas Dragūnas sakė: "Manau šiandien pralaimėjimą lėmė tai, kad į rungtynes susirinkome nepilnos sudėties. Negana to, pusė komandos, patys svarbiausi žaidėjai žaidė jau antras rungtynes ir buvo sužaidę po 40 minučių, todėl nemanau, kad galėjome ištemti dar vienas rungtynes iki galo. Varžovai labai gerai pataikė tritaškius, nesuspėjome apsiginti ir nuo jų greitų atakų".

SK "Matto" ekipos treneris Aurimas Dervinskas po susitikimo dalinosi savo įžvalgomis: "Manau pergalę lėmė tai, kad varžovai pavargo. Antroje rungtynių pusėje padidinome tempą, keletą kartų pakaitaliojome gynybos sistemas. Rungtynių pabaigoje matėsi, kad jiems jaučiasi nuovargis. Mes savo ruožtu žaidėme savo žaidimą. Negana to, labai norėjome laimėti ir reabilituotis po pralaimėjimo išvykoje. Tą pralaimėjimą netgi pavadinčiau gėdingu ir šiandien savo žaidimu norėjome parodyti, kad tai buvo tik atsitiktinumas".

SK "Mattą" į pergalę vedė: Eimantas Daunora 25 taškai (6 atk. kam, 6 rez. perd, 4 perimti kam), Mindaugas Jakštas 15 taškų (5 atk. kam), Aurimas Dervinskas 10 taškų

"KMAIK & Brevitros" gretose išsiskyrė: Aurimas Gudaitis 14 taškų (9 atk. kam), Deividas Dragūnas 9 taškai (6 atk. kam, 5 rez. perd), Gytis Krisčiūnas 7 taškai

"Kaišiadorys" atsirevanšavo "KMAIK & Brevitrai" (2013 kovo 14 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)"Kaunas" neatsilaikė prieš "KMAIK & Brevitrą" (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 19:52 val.)"Kauno liberalai" garbingai pasipriešino "KMAIK & Brevitra" ekipai (2012 gruodžio 09 d., sekmadienis, 21:22 val.)SK "Mattas" susitvarkė su "Kaišiadorių" komanda (2013 kovo 10 d., sekmadienis, 23:49 val.)"Grizliai" ketvirtame kėlinyje įveikė "KMAIK & Brevitrą" (2013 sausio 09 d., trečiadienis, 21:52 val.)Nerezultatyviose rungtynėse "KMAIK & Brevitra" sutriuškino SK" Mattas" ekipą (2013 sausio 24 d., ketvirtadienis, 00:20 val.)"KMAIK & Brevitra" iškovojo sunkią pergalę (2013 kovo 06 d., trečiadienis, 19:56 val.)"KMAIK & Bretvitra" ekipa sutriuškino "Kaišiadorius" (2013 sausio 29 d., antradienis, 23:29 val.)"KMAIK & Brevitra" šventė dar vieną pergalę (2012 gruodžio 18 d., antradienis, 21:52 val.)"KMAIK & Brevitra" iškovojo lengvą pergalę (2012 lapkričio 13 d., antradienis, 22:17 val.)