BKCENTRE.COM - NEW YORK DREAM vs KK SNAIPERIAI (61:79)Draugiškos rungtynės » Draugiškos rungtynės
2012 kovo 01 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ A.Sabonio krepšinio centras, Pašilės g. 41, Kaunas LT-51358

Draugiškose rungtynėse KK Snaiperiai pranoko svečius iš JAV

2012 kovo 01 d., Ketvirtadienis, 23:38 val., peržiūros: 3658

Pirmą pavasario vakarą A. Sabonio krepšinio centre draugiškose rungtynese susitiko BKCENTRE.COM – NEW YORK DREAM (šeimininkai) ir KK Snaiperiai (svečiai). Rungtynes nesunkiai nutolę po didžiosios pertraukos laimėjo KK Snaiperiai rezultatu 79:61 (14:14, 16:10, 27:12, 22:25).

Rungtynes abi komandos pradėjo apsikeisdamos dvitaškiais. Tada tritaškį pataikė šeimininkai, o septyniais taškais be atsako atsakė Snaiperiai ir rezultatas 5:9. Taip pat septynis taškus be atsako pelnė NEW YORK DREAM ir vėl pervėrė rezultatą savo naudai. Kėlinį geriau sužaidė svečiai ir iki ketvirčio pabaigos sugebėjo išlyginti rezultatą – 14:14.

Antrąjį ketvirtį dvitaškiu pradėjo šeimininkai ir išsiveržė į priekį, tačiau neilgam, aštuonis taškus be atsako pelnė Snaiperiai ir jau susikrovė šešių taškų persvarą. Keturis taškus pelnė komanda iš JAV, o penkis svečiai ir reziltatas – 20:27. Kėlinį 4:3 pabaigė Amerikiečiai ir po dviejų kėlinių – 24:30.

Trečią kėlinį kaip jau įprasta šiose rungtynėse geriau pradeda šeimininkai, tačiau čia pat atkunta ir svečiai, jų atkarpa 15:4 ir skirtumas tarp komandų staiga išaugo iki 28:45. Dvi baudas pelnė Nikolay Kirsanov tačiau skirtumas aptirpo tik iki 15 taškų. Dar vieną atkarpą 6:4 geriau sužaidė KK Snaiperiai ir skirtumas dar ūgtelėjo. Kėlinį geriau sužaidė svečiai ir po trijų kėlinių jie pirmavo 36:57.

Ketvirtasis k4linys tebuvo formalumas ir komandos gynyboje nebepersistengė, todėl per šį ketvirtį abi komandos išviso surinko net 47 taškus. Galutinis rungtynių rezultatas 61:79.

Po rungtynių nugalėtojų treneris teigė – pradžia buvo apyligė, bet paskui mūsų gynėjai primėtė tritaškių ir rungtynių baigtis buvo kaip ir nulemta, atitrūkom ir tiek. Džiaugiamės pergale ir kad pratesėm KKL komandų nepralaimėtą seriją.

Nugalėtojų treneris paklaustas ko pritrūko šiose rungtynėse teigė – Labai sunku žaisti prieš puikiai organizuotas Lietuvos komandas, jos puikiai pataiko iš visur, meta daug, taip pat dažnai naudoja zoninę gynybą ir labai kietai ginasi. Šiandien mums labai trūko mūsų pagrindinio įžaidėjo. Taip pat mano žaidėjai pamatė, kad reikia treniruotis kasdien kad pasiekti gerą formą ir žaidimo lygį. Paklaustas kaip jiems sekasi Lietuvoje ir ar čia patinka, teigė kad labai čia smagu, daug puikių varžybų, įgijo daug patirties ir kad ši kelionė buvo labai naudinga.

Geriausiai nugalėtojų gretose pasirodė – Andrius Urmulevičius (22), Tomas Jančauskas (18, 6 per. kam.), Osvaldas Sarpalius (12), Gedeonas Šernius (10) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Oleg Khromov (20, 6 išpr. pr.), Nikolay Kirsanov (16 6 išpr. pr., 6 rez. perd.), Vladimir Chernenko (12, 12 atk. kam.) taškų.

Jei būčiau norėjęs - parašyčiau

"ICE" įveikė svečius iš Jungtinių Amerikos Valstijų (2012 vasario 29 d., trečiadienis, 00:24 val.)Lietuvos ir JAV ekipų akistatoje pergalę šventė "Sporto fėja" (2012 vasario 29 d., trečiadienis, 22:40 val.)