Lietuvos geležinkeliai vs Lietuvos dujos (60:79)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Draugiškos rungtynės
2014 vasario 02 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Lietuvos dujų“ penketukas įveikė „Lietuvos geležinkelių“ komandą.

2014 vasario 02 d., Sekmadienis, 23:40 val., peržiūros: 1088

Vasario 2 dieną J. Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Lietuvos geležinkeliai" ir "Lietuvos Dujos". Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmų dešimties minučių buvo priekyje – (15:23). Antrame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė, "Lietuvos dujos" toliau diktavo sąlygas rungtynėms ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo – (28:40). Trečiame ir ketvirtame kėliniuose "Lietuvos geležinkeliams" stebuklo sukurti nepavyko, svečiai toliau neleido šeimininkams priartėti ir rungtynės užtikrintai laimėjo "Lietuvos dujos" rezultatu – (60:79).

Rungtynės prasidėjo technine pražanga. Už vėlavimą į rungtynes buvo nubausta "Lietuvos dujų" komanda. Pataikę vieną baudą iš dviejų "Lietuvos geležinkeliai" įsiveržė į priekį. Bet pirmauti šeimininkams neteko ilgai, nes jau pirmoje atakoje svečiai persvėrė rezultatą – (1:2). Sužaidus 4 minutes "Lietuvos dujos" laimėjo atkarpą (2:10) ir komandas skyrė jau 9 taškai – (3:12). Prabėgus dar 3 minutėmis "Lietuvos geležinkeliams" pavyko laimėti atkarpą (1:6) ir skirtumas tarp komandų aptirpo iki 4 taškų – (9:13). Per likusį laiką svečiams pavyko sužaisti geriau ir po pirmų dešimties minučių priekyje buvo "Lietuvos dujos" – (15:23).

Antrame kėlinyje svečiai toliau rinko taškus. Sužaidus apie 7 minutes komandas jau skyrė 14 taškų – (21:35). Per likusį laiką "Lietuvos geležinkeliams" buvo pavykę sumažinti skirtumą iki vienženklio, bet R. Nemeikšos tritaškis metimas paskutinėmis sekundėmis padidino skirtumą vėl iki dviženklio – (28:40).

Trečiame kėlinyje vaizdas toliau nesikeitė. "Lietuvos dujos" toliau demonstravo puikų žaidimą, ko nebuvo galima pasakyti apie "Lietuvos geležinkelius". Sužaidus apie 5 minutes svečiams buvo pavykę įgyti 21 taško skirtumą – (38:59). Šeimininkai toliau strigo svečių gynyboje ir po trijų kėlinių komandas skyrė jau 22 taškai – (41:63).

Ketvirtame kėlinyje niekas iš esmės nepasikeitė. Pirmaujanti komanda išliko ta pati. Lietuvos dujoms" buvo pavykę įgyti didžiausią pranašumą rungtynėse, tai 26 taškus – (51:77), bet visgi rungtynių gale šeimininkai pelnė 6 taškus iš eilės ir rungtynės baigėsi kiek švelnesniu rezultatu – (60:79).

Po pralaimėtų rungtynių "Lietuvos geležinkelių" komandą kalbėjo: " Tai jautėsi lygių skirtumas, gavome gerą pamoką. Prieš rungtynes galvojome, kad varžovas nesusirinks, kad pavyks laimėti (20:0), bet visgi to nebuvo"

Lietuvos geležinkeliai: Tomas Žvirblis – 20 tšk. (12 atk. kam.), Mindaugas Visockis – 11 tšk., Gediminas Naujalis – 10 tšk.

Lietuvos dujos: Nerijus Urbanavičius – 28 tšk., Paulius Minajevas – 17 tšk. (8 išpr. praž.), Romas Nemeikša – 15 tšk. (14 atk. kam.), Mindaugas Mačiulaitis – 11 tšk. (11 atk. kam.)

„Lietuvos Dujos“ nesunkiai įveikė „Lietuvos Geležinkelius“ ir iškovojo vietą pusfinalyje. (2014 balandžio 19 d., šeštadienis, 02:30 val.)„Lietuvos dujos“ po nervingos kovos palaužė „Lietuvos geležinkelius“. (2014 balandžio 16 d., trečiadienis, 23:19 val.)„Vieningas Kaunas“ lengvai įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2013 lapkričio 15 d., penktadienis, 23:59 val.)„Lietuvos dujos“ lengvai įveikė „Best 4 You“komandą (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 22:07 val.)„Lietuvos dujos“ nesunkiai įveikė „Autotojos & Ekodoros“ ekipą. (2014 sausio 23 d., ketvirtadienis, 23:01 val.)Minimali „Lietuvos geležinkelių“ pergalė (2013 gruodžio 02 d., pirmadienis, 00:40 val.)„Lietuvos dujos“ lengvai įveikė savo varžovus (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 16:38 val.)„Stumbras“ rungtynių pabaigoje palaužė „Lietuvos geležinkelius“ (2014 sausio 10 d., penktadienis, 21:54 val.)„Omega“ be didesnio vargo susidorojo su „Lietuvos Geležinkeliais“ (2013 lapkričio 08 d., penktadienis, 20:41 val.)„Lietuvos dujos“ neturėjo vargo su „Stumbru“ (2014 sausio 07 d., antradienis, 22:11 val.)