Sabonio krepšinio centras vs Sweco (75:87)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 12 d., Trečiadienis, 19:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

A.Giedraičio vedami „Sweco“ ekipa nugalėjo „Sabonio krepšinio centrą“

2014 vasario 12 d., Trečiadienis, 22:58 val., peržiūros: 932

Trečiadienį, vasario 12 dieną, A.Sabonio krepšinio centre įvyko Įmonių lygos, "Rind" pirmenybių, rungtynės, kuriose susitiko "Sabonio krepšinio centras" (šeimininkai) ir "Sweco" (svečiai). Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, tačiau vėliau pradėjo ryškėti "Sweco" ekipos pranašumas, kur sugebėjo susikrauti saugų pranašumą bei išsaugoti iki rungtynių pabaigos. Rezultatas – 75:87.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie po taiklių D.Sirtauto metimų įgijo 4 taškų pranašumą, tačiau vėliau "Sweco" komandos puolimas atsigavo ir sugebėjo laimėti atkarpą 8:0, kur persvėrė rezultatą į savas rankas ( 13:17). "Sabonio krepšinio centrui" besibaigiant kėlinukui buvo pavykę išlyginti rezultatą. Vis dėlto, svečiams pavyko atstatyti keturių taškų pranašumą – 20:24.

Antram ketvirčiui prasidėjus A.Giedraičio toliau vedami "Sweco" ekipa įgijo dviženklį pranašumą, tačiau šeimininkai atsakė dviem tolimais metimais ir skirtumą sumažino iki 5 taškų ( 31:36). Svečiams pavyko užpulti keletą greitų atakų ir atstatė dviženklį pranašumą. Tomo Žvirblio taiklus tritaškis metimas paskutinėmis sekundėmis sumažino skirtumą iki 8 taškų. Rezultatas – 34:42.

Trečiajį ketvirtį "Sabonio krepšinio centras" pradėjo dviems tolimais tritaškiais metimais ir sumažino skirtumą iki 2 taškų ( 40:42), tačiau svečiai nežadėjo taip lengvai iššvaistyti pranašumo ir atsakė atkarpa 10:0 ( 40:52). Per keletą minučių šeimininkams pavyko prisivyti varžovus iki 7 taškų. Vis dėlto, kėlinuko pabaigą užtikrintai sužaidė "Sweco" ekipa, kuri laimėjo atkarpą 8:0. Rezulatas po trijų kėlinių – 50:65.

Prasidėjus paskutiniam kėlinukui aikštelės šeimininkai tolimais metimais pradėjo mažinti skirtumą, kol galiausia liko 7 taškai. Po minutės pertraukėlės "Sweco" ekipa atsitiesė ir atstatė dviženklį pranašumą, kurį išsaugojo iki rungtynių pabaigos ir šventė pergalę, rezultatu – 75:87.

Po laimėtų rungtynių "Sweco" ekipos treneris, R.Undraitis, kalbėjo:" Rungtynių pradžioje sunkiai sekėsi žaisti, tačiau vėliau įsivažiavom. Varžovų tritaškiai buvo žudantys, bet svarbu šiandien laimėjome."

Sabonio krepšinio centras: Darius Sirtautas – 29 tšk. (5 rezult. perd.), Vytautas Žvirblis – 17 tšk., Tomas Pušinaitis – 9 tšk.

Sweco: Arunas Giedraitis – 39 tšk. (17 atk. kam., 8 išpr. praž.), Julius Jasaitis – 21 tšk. (8 rezult. perd.), Robertas Trepočka – 12 tšk.

Tik po atkaklios kovos „Agava & Automatinių sistemų servisas“ nugalėjo „Sabonio krepšinio centrą“ (2013 gruodžio 18 d., trečiadienis, 22:53 val.)„Ryterna“ nepaliko jokių vilčių „Sabonio Krepšinio Centrui“ (2014 vasario 26 d., trečiadienis, 22:14 val.)Po sunkios kovos „Sabonio krepšinio centras“ įveikė „Ryterną“ (2014 sausio 15 d., trečiadienis, 23:20 val.)„Sabonio krepšinio centras“ pranoko „Celsį“ (2014 kovo 19 d., trečiadienis, 23:08 val.)Nesustabdomai žaidę „Sabonio krepšinio centras“ nugalėjo „Best 4 you“ (2013 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 00:11 val.)„Sweco“ ketvirtfinalį pradėjo dramatiška pergale (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 19:20 val.)„Sweco“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Stumbrą“ (2013 lapkričio 29 d., penktadienis, 20:31 val.)„Sabonio krepšinio centras“ palūžo lemiamame kėlinyje (2014 kovo 05 d., trečiadienis, 21:52 val.)„Sabonio Krepšinio Centras“ krito po pratęsimo (2013 spalio 30 d., trečiadienis, 22:51 val.)Įmonių lygoje „Sweco“ eliminavo „Omega“ (2014 balandžio 01 d., antradienis, 23:12 val.)