Dentist Team vs Best 4 You (76:60)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 17 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M. Merkio g. 3, Lapės, Kauno raj., LT-54435

Spurtas rungtynių pabaigoje pergalę pasiekti leido „Dentist Team“

2016 sausio 17 d., Sekmadienis, 17:53 val., peržiūros: 900

Sausio 17 dieną, 16:00 val., „Lapių“ pagrindinės mokyklos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Dentist Team“ (šeimininkai) ir „Best 4 You“ (svečiai). Praktiškai viso susitikimo metu komandos kovojo labai lygiai, ne kartą keitėsi ir pirmaujanti ekipa, o prasidedant paskutiniam ketvirčiui rezultatas dar buvo lygus. Tačiau nuo ketvirtojo kėlinuko vidurio „Dentist Team“ surengė labai galingą spurtą, visiškai uždarė varžovų puolimą, o patys pasiekė dviženklį pranašumą. Svečiai nesugebėjo atsitiesti ir turėjo prižainti „Dentist Team“ ekipos pranašumą 76:60.

Rungtynių pirmoji pusė buvo gana lygi, bet tuo pačiu ir permaininga, kelis kartus pasikeitė pirmaujanti ekipa, o ženklesnio pranašumo taip ir nepavyko pasiekti nei vienai komandai. Pats žaidimas iš pradžių buvo nerezultatyvus, bet netrukus krepšininkai prisitaikė ir jau antrojo ketvirčio metu komandos bendrai pataikė net 9 tolimus metimus. Iki ilgosios pertraukos būtų galima išskirti nebent tik rezultatyviai sužaidusį „Best 4 You“ komandos žaidėją R. Jurgėlą, tuo tarpu likę krepšininkai nebuvo tokie pastebimi. Po dviejų kėlinukų svečiai turėjo 6 taškų pranašumą ir pirmavo rezultatu 33:39.

Antra rungtynių dalis taip pat klostėsi gana lygiai, bet dabar abi komandos buvo nusiteikę kovingiau, greitai augo pražangų skaičius, o žaidėjai nevengė ir apeliuoti į rungtynių teisėjus. Vienu metu atrodė, kad šį vakarą nieko nenustebintų ir pratęsimas, tačiau ketvirtojo kėlinuko pabaigoje „Dentist Team“ sugebėjo spurtuoti. Iki šiol netaikliai atakavęs I.Aksomaitis pataikė kelis tolimus metimus, netrukus komanda surengė geitą ataką, o skirtumas šoktelėjo iki 8 taškų. Svečių puolimas dabar buvo sukaustytas, krepšininkai atakavo skubotai, labai prasta kova po krepšiais komplikavo jų situaciją. „Dentist Team“ išnaudojo savo progas, skirtumas perkopė 10 taškų ribą ir tapo aišku, kad per likusį laiką „Best 4 You“ jau nebespės atsitiesti. Šeimininkai galingai finišavo ir laimėjo dvikovą rezultatu 76:60.

Vaidotas Stalerūnas („Dentist Team“):

„rungtynių pabaigoje perpratom varžovų puolimą ir sugebėjome apginti savo krepšį, tai ir padėjo perlaužti rungtynių eigą“.

Dentist Team: Karolis Matukaitis – 18 tšk. (7 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Ignas Aksomaitis – 14 tšk., Vaidotas Stalerūnas – 13 tšk., Arvydas Kuncius – 11 tšk. (11 atk. kam.)

Best 4 You: Rokas Jurgėlas – 20 tšk. (6 rezult. perd.), Karolis Klimas – 11 tšk. (5 perimt. kam., 9 išpr. praž.), Lukas Jagminas – 10 tšk.

„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ pagaliau iškovojo pirmąją pergalę prieš „Dentist Team“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:38 val.)Pražangų kupinose rungtynėse stipresni buvo „Dentist Team“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 20:49 val.)Nuo rungtynių pradžios užtikrintai žaidę „Dentist Team“ įveikė „ACME“ (2016 vasario 02 d., antradienis, 22:23 val.)„Omega“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Best 4 You“ krepšininkus (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 21:26 val.)Best 4 You išplėšė pergalę iš Dentist Team (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 21:56 val.)„Best 4 You“ rungtynių pabaigoje palaužė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 21:35 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ iškovojo pirmąją pergalę įveikdami „Dentist Team“ komandą (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 22:22 val.)Dramatiškoje kovoje pergalę pasiekė „Acme“ krepšininkai (2016 sausio 03 d., sekmadienis, 18:06 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ antroje rungtynių dalyje nesunkiai susitvarkė su „Best 4 You“ (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 19:46 val.)„RVG Baldai“ įtikinamai įveikė „Dentist Team“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 21:07 val.)