Marex Boats vs Rimo & Patikima linija (61:59)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 lapkričio 09 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Fortūna nusišypsojo „Marex Boats“ komandai

2022 lapkričio 09 d., Trečiadienis, 23:45 val., peržiūros: 361

Įmonių lygoje fortūna nusišypsojo „Marex Boats“ komandai

Lapkričio 9 dieną, Kauno Jachtklube susitiko dvi komandos "Marex Boats" bei "Rimo & Patikima linija"

Rungtynių pradžioje ritmą diktavo "Marex Boats" tačiau neilgam. "Rimo & Patikima linija" taip lengvai nepasidavė ir po pirmojo kėlinio šias komandas skyrė vos du taškai, rezultatu 18:16 "Marex Boats" naudai.

Antrame kėlinuke "Marex Boats" dar labiau atitrūko nuo savo priešininkų ir priekyje buvo septynių taškų persvara.

Nors trečio kėlinio metu komandas ilgą laiką skyrė 10-is taškų, "Rimo & Patikima linija" šį skirtumą sumažino vos iki 3 taškų.

Paskutiniame kėlinuke užvirė atkakli kova nes komandas teskyrė minimalus taškų skirtumas, tačiau sėkmingiau galą sužaidė šeimininkai ir šventė pirmąją istorinę komandai pergalę Kauno įmonių krepšinio lygoje rezultatu 61:59 (18:16, 13:8, 13:17, 17:18)

Ryškiausi šių rungtynių žaidėjai: "Marex Boats" žaidėjas Nr. 2 V.Jarmala, kuris pelnė 20 taškų bei išprovokavo 8 pražangas, taip pat Nr. 14 M.Milkevičius, kuris surinko 14 taškų.

Pralaimėjusių gretose puikiai pasirodė D.Grušauskas, kuris pelnė 19 taškų bei vienas iš jauniausių komandos žaidėjų Nr. 16 J.Bagurskas, kuris įmetė 17 taškų bei išprovokavo 6 pražangas.

„Limobus & Veiksa“ pratęsime įveikė „Marex Boats“ komandą (2022 lapkričio 20 d., sekmadienis, 19:56 val.)„Donelaičio“ nesunkiai įveikė „Marex Boats“ ekipą (2022 gruodžio 18 d., sekmadienis, 18:39 val.)Įmonių lygoje ‒ nelengva „Marex Boats“ pergalė (2023 sausio 16 d., pirmadienis, 22:03 val.)„Plastena“ įveikė atkakliai besipriešinusius „Marex Boats“ (2022 lapkričio 30 d., trečiadienis, 22:27 val.)„Rimo & Patikima linija“ po permainingos kovos palaužė „Marex Boats“ ekipą (2023 kovo 14 d., antradienis, 21:53 val.)Limobus & Veiksa laimėjo prieš Marex Boats (2023 vasario 05 d., sekmadienis, 21:27 val.)Lengvą pergalę įsirašė „Promatecha“. (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 22:02 val.)„Marex Boats“ pasekė netikėtą pergalę pries „TransUnion“ (2023 vasario 13 d., pirmadienis, 22:59 val.)Imonių lygos D pogrupyje: išvargta „Vilmista“ pergalė prieš „Marex Boats“ (2023 kovo 05 d., sekmadienis, 17:13 val.)Geriau sužaista pirmoji rungtynių dalis nulėmė „Rimo & Patikima linija“ komandos pergalę (2022 gruodžio 19 d., pirmadienis, 20:31 val.)