BC „Liuksas“ vs R2P Sport – 2 (50:82)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 kovo 13 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„R2P Sport – 2“ įsirašė svarbią pergalę

2015 kovo 13 d., Penktadienis, 22:02 val., peržiūros: 1085

Kovo 13 dieną įvyko C lygos Mažosios taurės ketvirtfinalis, kuriame susitiko šeimininkai BC „Liuksas“ ir „R2P Sport – 2“. Nuo pirmųjų minučių į priekį įsiveržę svečiai išlaikė lyderių pozicija, visgi po pirmojo ketvirčio komandas skyrė tik 2 taškai (12:14). Antrajame kėlinyje dėka taiklių tritaškių skirtumas tarp komandų ženkliai padidėjo (23:38). Trečiajame kėlinyje tendencija išliko ir su kiekviena minute intriga blėso. (37:58). Lemiamą kėlinį trimis tritaškiais pradėję svečiai visiškai sužlugdė oponentus ir rungtynes baigė laimėdami triuškinamu rezultatu 50:82.

Svečiai rungtynes pradėjo laimėdami atkarpą 2:6, tačiau šeimininkai padarę mažiau klaidų ir žaidę kiek agresyviau besibaigiant kėliniui persvėrė rezultatą. Nerezultatyviame kėlinyje per paskutinę minutę įmesti du svečių tritaškiai vėl juos išvedė į priekį ir kaip vėliau sužinojome nuo šio momento jie nebeužleido pirmaujančios komandos pozicijų.

Antrąjį kėlinį vėl žymiai geriau pradėjo svečiai, atkarpa 0:8 atitolino komandas per gana saugų atstumą, o po keletos minučių dar vienas svečių spurtas 0:9 visiškai sukomplikavo oponentų šansus pakovoti dėl svarbios pergalės. Per likūsį laiką svečiai pataikė dar du tritaškius, iš viso 5 šiame kėlinyje, kurie ir buvo pagrindiniai faktoriai nulėmę 15 taškų persvarą. (23:38)

Trečiajame kėlinyje „R2P Sport – 2“ surengė kelis spurtus ir galutinai užtvirtino saugią ateitį, įpusėjus kėliniui komandas skyrė 20 taškų, o šeimininkų ekipoje prasidėję pykčiai nežadėjo jokio atsigavimo. Po trečiojo kėlinio rezultatas buvo 37:58.

Ketvirtajame kėlinyje svečiai surengė eilinį spurtą, šį kartą netgi 0:11, nors šeimininkai beveik neklydo ir nedovanojo varžovams kamuolių, netaiklūs metimai, bei varžovų taiklūs tritaškiai varė į neviltį. Tiksint paskutinėms rungtynių minutėm rungtynėse galėjo pasireikšti mažiau žaidžiantys žaidėjai. Galutinis rezultatas 50:82 skelbė „R2P Sport – 2“ pergalę kevirtfinalyje.

Po rungtynių „R2P Sport – 2“ žaidėjas E.Karpavičius sakė: Nors varžovai nebuvo stiprūs, bet mes žaidėme per daug atsipalaidavę, kas gali pakišti koją kituose etapuose. Labai tikiuosi kad komanda padarys išvadas ir kiekvienose rungtynėse bus motyvuota ir susikaupusi.

BC „Liuksas“: Tomas Ziutelis – 25 tšk. (7 išpr. praž.), Mindaugas Dobrovolskis – 8 tšk., Valdas Vilkuotis – 6 tšk.

R2P Sport – 2: Marius Neščiokas – 18 tšk., Laurynas Andrijauskas – 14 tšk. (6 rezult. perd.), Edvinas Karpavičius – 14 tšk. (11 atk. kam.)

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Kirkas2015 kovo 11 d., 20:49 val.
:D toks toki
bynas2015 kovo 11 d., 13:33 val.
Nuostabus laikas rungtynems. Turbut visi laimingi, kad sugadinat penktadienio vakara...
„R2P Sport – 2“ neturėjo vargo su „Bl OLD“ ekipa (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 01:51 val.)„R2P Sport ‒ 2“ įrodė savo pranašumą prieš „Šilainius ‒ 2“ (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 00:17 val.)„R2P Sport – 2“ be didesnio vargo įveikė „Grean Death“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 23:20 val.)„R2P Sport ‒ 2“ įtikinamai nugalėjo „Kauno liberalus“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 23:00 val.)„R2P Sport ‒ 2“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su LCP KK „Ragais“ (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 21:57 val.)„R2P Sport-2“ laimėjo antrąjį kartą ir žengia į ketvirtfinalį (2015 kovo 06 d., penktadienis, 00:46 val.)„R2P Sport-2“ nesunkiai įveikė „BL Old“ ekipą. (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:53 val.)Po atkaklios kovos „R2P Sport ‒ 2“ ekipa palaužė „BK Centre“ (2014 lapkričio 08 d., šeštadienis, 19:56 val.)„R2P Sport ‒ 2“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Lietuvos šaulių sąjungos“ ekipą. (2015 kovo 31 d., antradienis, 23:17 val.)Antrajame kėlinyje dominavę „R2P Sport ‒ 2“ tvirtu mostu pravėrė finalo duris (2015 balandžio 08 d., trečiadienis, 23:38 val.)