PUSKARININKIŲ MOKYKLA vs BERO & SPSE (66:40)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 lapkričio 07 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"Puskarininkų mokykla" neleido suabejoti jų pergale

Puskarininkiai nepasigailėjo svečių
2007 lapkričio 07 d., Trečiadienis, 22:32 val., peržiūros: 8799
Šįvakar, lapkričio 7d, Kauno technikos kolegijos salėje susigrūmė "Puskarininkų mokykla" su "Bero & Spse" komanda. Šeimininkai, "Puskarininkų mokykla", nuo pat pirmų minučių diktavo savo sąlygas aikštėje ir gan lengvai nugalėjo 66:40.

Pirmasis kėlinukas buvo lyg šaltas dušas svečiams: jie žaidė padrikai, darė daug klaidų, nesulaikė varžovų gynyboje ir nesugebėjo patys suregzti rezultatyvių atakų. Šeimininkai lengvai laimėjo pirmąjį ketvirtį rezultatu 19:3.

Antrajame ketvirtyje "Bero & Spse" atsigavo po pirmojo kėlinio smūgio ir ėmė gelbėti padėtį tritaškiais metimais, tačiau pavyko pataikyti tik 3 iš 14 ir "Puskarininkų mokykla" dar padidino turėtą persvarą ir po pirmos pusės rungtynių turėjo jau 23 taškų persvarą- 39:16.

Antroje rungtynių pusėje šeimininkai šiek tiek atsipalaidavo ir aikštėje vyko lygesnis žaidimas- trečiąjį kėlinuką "Puskarininkų mokykla" laimėjo vos vienu tašku- 13:12 (52:28) , o ketvirtąjį- 14:12. Galutinis varžybų rezultatas- 66:40, lengva šeimininkų pergalė.

Naudingiausias nugalėtojų gretose buvo M.Juotkus, pelnęs 23 taškus (8 dvitaškiai iš 8) , atkovojo 12 kamuolių, perėmė 2 kamuolius, blokavo net 5 varžovų metimus ir išprovokavo 8 varžovų pražangas. 15 taškų pridėjo M.Zapalis, 12 taškų, 3 atkovotais kamuoliais ir 4 perimtais kamuoliais prisidėjo V.Maselskas.

"Bero & Spse" geriausiai pasirodė R.Mieldažys, pelnęs 13 taškų ir atkovojęs 8 kamuolius. Taip pat naudingai žaidė V.Leknickas, pelnęs 10 taškų ir atkovojęs 4 kamuolius, tačiau padaręs net 6 klaidas. Sėkmingai pasirodė ir M.Juchnevičius rezultatyvumu nepasižymėjo (3 taškai) , tačiau atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, taip pat 2 kamuolius perėmė ir išprovokavo 3 varžovų pražangas.

"Puskarininkų mokyklos" ekipos vadovas M.Zapalis po rungtynių džiaugėsi sėkmingomis rungtynėmis ir teigė, jog jie yra šį sezoną kovingai nusiteikę ir sieks kitų pergalių.

Šeimininkai rungtynių arbitrus įvertino 8, o "Bero & Spse" teisėjams priekaištų beveik neturėjo ir juos įvertino 9.
"Puskarininkių mokykla" iškovojo dar vieną pergalę (2007 gruodžio 19 d., trečiadienis, 19:03 val.)"Puskarininkių mokykla" nutraukė pralaimėjimų seriją (2008 sausio 14 d., pirmadienis, 21:21 val.)"Puskarininkų mokykla" svetingi nebuvo (2007 lapkričio 12 d., pirmadienis, 20:25 val.)"Puskarininkai" nenugalimi (2007 lapkričio 28 d., trečiadienis, 21:16 val.)Pirmasis "Puskarininkių mokyklos" pralaimėjimas (2008 sausio 07 d., pirmadienis, 21:02 val.)Nepilnos sudėties "Puskarininkių mokykla" pratęsė pergalių maratoną (2007 gruodžio 17 d., pirmadienis, 20:36 val.)'Puskarininkių mokykla" nugalėjo "Elintą" (2007 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 22:52 val.)Penktoji iš eilės "Puskarininkių" pergalė (2007 gruodžio 03 d., pirmadienis, 20:41 val.)"KER" antrąjį etapą pradėjo pergale (2008 sausio 04 d., penktadienis, 23:04 val.)Sėkmingos paskutinės 3 minutės lėmė "Puskarininkių mokyklos" pergalę (2008 vasario 13 d., trečiadienis, 22:11 val.)