Resmila & SmeliavimoDarbai.lt vs A. S. K. „Persvara“ (48:54)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 12 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

A.S.K „Persvara“ išvargo pergalę prieš „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt

2015 lapkričio 12 d., Ketvirtadienis, 22:34 val., peržiūros: 1383

Lapkričio 12-ąją dieną, ketvirtadienį, V.Kuprevičiaus pagrindinėje mokykloje įvyko „C“ lygos „ALT reklama“ pirmenybių C pogrupio susitikimas tarp namuose žaidusios „Resmilos & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipos ir svečių vaidmenyje buvusių A.S.K. „Persvaros“ krepšininkų.

Rungtynių pradžia klostėsi atkakliai ir permainingai. Abi komandos neketino nusileisti viena kitai ir pirmaujanti ekipa pirmajame ketvirtyje keitėsi ne kartą, o rezultato skirtumas nuolat išliko trapus. Pirmoje kėlinio pusėje A.S.K. „Persvara“ atitrūko 4 taškais (4:8), tačiau priešingoje barikadų pusėje dvitaškius į svečių krepšį pasiuntė E.Jauneika ir A.Kaminskas ir pusiausvyra grįžo (8:8), o vėliau „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ perėmė šturvalą ir patys įgijo 4 taškų persvarą (15:11). Tiesa A.S.K. „Persvara“ nepaliko pranašumo priešininkų rankose, ketvirtį baigė 5 taškais ir po pirmųjų 10 minučių džiaugėsi minimaliu atotrūkiu – 15:16.

Antrojo kėlinio startas šiek tiek tiek geriau klostėsi „Resmilos & SmeliavimoDarbai.lt“ komandai, kuri iniciavo spurtą 6:0 ir dar kartą įgijo 4 taškų pranašumą (23:19). Vis dėlto, antroje ketvirčio pusėje viskas pakrypo kita linkme ir žaidimo vadžias perėmė A.S.K. „Persvara“. Svečiai keturias minutes neleido oponentams pasižymėti, o patys surinko 9 „sausus“ taškus ir apvertė viską aukštyn kojomis (25:30). Tiesa, paskutinis žodis pirmoje dvikovos pusėje priklausė M.Šiukščiui, kuris realizavo dvitaškį su pražanga ir įpusėjus mačui paliko A.S.K. „Persvarai“ 2 taškų bagažą – 28:30.

Po didžiosios pertraukos komandas porą minučių kamavo sąstingis ir pirmųjų taškų teko laukti gana ilgai. Pirmieji taškų badą nutraukė A.S.K. „Persvaros“ krepšininkai su V.Narbutu priešakyje. Pralaužusi ledus V.Juknevičiaus kariauna, po truputį įsisiūbavo ir surengė spurtą 0:12 (8 taškus būtent V.Narbutas), po kurio „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ atsidūrė nokdaune (28:42). Tik sužaidus daugiau nei 5 minutes, pirmuosius taškus trečiajame kėlinyje pelnė ir aikštės šeimininkai, tačiau priartėti trukdė varžovų snaiperiai, kurie smeigė dar du tritaškius ir padėjo savo ekipai išlaikyti 14 taškų persvarą (34:48). Visgi paskutinės 3 minutes A.S.K. „Persvarai“ buvo bevaisės ir tuo suskubo pasinaudoti prabudę „Resmilos & SmeliavimoDarbai.lt“ krepšininkai. R.Vaitasiaus armija kėlinį baigė 7 taškais be atsako ir braukė nuostolius perpus. Prieš lemiamą susitikimo dalį rezultatas buvo 41:48.

Ketvirtasis ketvirtis klostėsi gana klampiai ir nerezultatyviai. K.Aleksandravičiaus baudų metimai sušvelnino aikštelės šeimininkų deficitą iki 5 taškų (43:48), bet priešingoj barikadų pusėje du dvitaškius realizavo S.Pakalniškis ir sutvirtino A.S.K. „Persvaros“ pozicijas iki 9 taškų (43:52). Po šio epizodo beveik 5 minutes nė vienai komandai nepavyko surengti rezultatyvios atakos ir toks scenarijus tiko svečiams. Vis dėlto, nebeturintys kur trauktis „Resmilos & SmeliavimoDarbai.lt“ žaidėjai, pamėgino kilti į lemiamą šturmą, surinko 5 taškus ir, likus žaisti minutę, priartėjo iki 4 taškų. Deja, daugiau pasižymėti namuose žaidusi komanda nesugebėjo, o galutinį tašką šiame mače padėjo U.Petrauskas ir įtvirtino A.S.K. „Persvaros“ pergalę rezultatu 48:54.

Vytautas Juknevičius (A.S.K. „Persvara“):

Šiandien susitiko panašaus pajėgumo varžovai. Jūs momentu truktelėjote į priekį ir vėliau išlaikėte pranašumą savo pusėje iki pat pabaigos. Kas leido tą padaryti?

„Tikėjomės, kad bus lygios rungtynės. Momentais pabėgom į priekį, nes atsikovojom daugiau kamuolių ir šiandien labai tritaškiai metimai patempė į priekį. Pataikėm daug tritaškių ir juos pataikėm gan geru taiklumu. Geros rungtynės taškas į tašką. Varžovų komanda gera. Kaip tik mūsų pajėgumo. Esame patenkinti iškovota pergale.“

Martynas Šiukščius („Resmilos & SmeliavimoDarbai.lt“):

Sutikote įkandamus varžovus, bet kažkodėl nepavyko iškovoti pergalės. Kodėl?

„Nepasiėmėm kamuolių puolime ir neapsigynėm. Vistiek esame nauja komanda ir dar šiek tiek sunku susižaisti.

Nugalėtojus į pergalę vedė V.Narbutas (17 tšk.), S.Pakalniškis (12 tšk., 6 atk. k., 5 rez. p., 8 išpr. pr.), U.Petrauskas (10 tšk.), E.Liungas (6 tšk., 2 bl.), V.Bereiša (4 tšk., 7 rez. p.) ir A.Ratkevičius (3 tšk., 10 atk. k., 6 per. k.).

„Resmilos & SmeliavimoDarbai.lt“ gretose išsiskyrė M.Šiukščius (11 tšk., 5 išpr. pr.), A.Kaminskas (11 tšk.), T.Pažereckas (8 tšk.), E.Jauneika (6 tšk., 11 atk. k., 5 per. k.) ir K.Aleksandravičius (6 tšk.).

„C“ lygos „ALT reklama“ pirmenybėse A.S.K. „Persvara“ pasiekė pirmąją pergalę po trijų iš eilės nesėkmių (1-3).„Resmilos & SmeliavimoDarbai.lt“ sąskaitoje visi keturi pralaimėjimai (0-4).

„Nebajeris“ aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 kovo 10 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)„Compensa“ be vargo įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)„Laipsniai“ be jokio vargo susidorojo su „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 00:50 val.)„Lapės“ gana nelengvai įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 16:45 val.)Itin nerezultatyvioje kovoje pergale džiaugėsi „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 sausio 21 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)„Baltic Transline“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 16:44 val.)„Sparta“ tik anktroje rungtynių pusėjė palaužė „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ (2015 spalio 20 d., antradienis, 23:38 val.)„A. S. K. „Persvara“ šventė lengvą pergalę prieš Kleboniškio „Vilkus“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 22:01 val.)A.S.K. „Persvara“ per žingsnį priartėjo prie pusfinalio (2016 balandžio 06 d., trečiadienis, 23:04 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ turėjo pripažinti „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipos pranašumą (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:55 val.)