GALERA vs GREEN DEATH (78:47)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 07 d., Penktadienis, 19:15 val. @ A. Stulginskio pagrindinė mokykla, Partizanų g. 152, Kaunas, LT-50330

"Galera" nesunkiai įveikė "Green Death"

2012 gruodžio 07 d., Penktadienis, 23:49 val., peržiūros: 2509

Penktadienį, Gruodžio 7 dieną, A. Stulginskio vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių, C pogrupio, rungtynės, tarp "Galera" (šeimininkai) ir "Green Death" (svečiai) ekipų. Atkaklesnė kova vyko tik pirmajame rungtynių kėlinuke, tačiau vėliau aikštelės šeimininkai žaidė užtikrintai ir įrodė savo pranašumą. Rungtynių rezultatas – 78:47 (18:14, 22:5, 15:10, 23:18).

Pirmą kėlinuką geriau pradėjo šeimininkai ir sužaidus kelias minutes jie pirmavo 9:2. Tačiau svečių komanda nenuleido rankų ir po kiek laiko sumažino skirtumą iki trijų taškų, o kėliniui artėjant į pabaigą skirtumas pasiekė ir du taškus. Deja, kėlinio pabaigoje šeimininkai pataikė dvitaškį ir vėl padidino savo persvarą. Rezultatas po kėlinio – 18:14.

Antrą kėlinuką šeimininkai pradėjo spurtu, tačiau penki svečių komandos taškai neleido jiems per tolo pabėgti. Deja, tie penki taškai buvo viskas ką pavyko svečiam nuveikti šiame ketvirtyje. Toliau aikštelėje dominavo šeimininkai, jie vis labiau didino savo persvarą ir neilgai trukus jis pasiekė dvidešimties taškų ribą. Rezultatas po dviejų kėlinių – 40:19.

Trečio ketvirčio pradžioje šeimininkų spurtas 11:0, leido jiems įgyti ir trisdešimties taškų pranašumą. Tačiau svečiai netrukus jį sumažino, jie pelnė šešis taškus be atsako. Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė tiksliomis atakomis ir skirtumas išliko nepakitęs. Rezultatas po trijų kėlinių – 55:29.

Ketvirtasis kėlinukas buvo tik formalumas. Šeimininkai šiek tiek atsiplaidavo ir leido savo varžovams pelnyti nemažai lengvų taškų. Tačiau jie tuo nepasinaudojo, skirtumo nesumažino bei pralošė ir šį ketvirtį. Rezultatas po rungtynių – 78:47.

Po rungtynių svečių komandos treneris, Šarūnas Kaminskas kalbėjo : "Visus kėlinus sužaidėm tragiškai, kaip kokie lavonai. Tiesiog varžovas prasčiau žaidė pirmajame kėlinuke, o vėliau jie surado savąjį žaidimą. O mes nerodėm jokio sportinio pykčio, jokios agresijos, nieko nepataikėm. Buvo tragiškos varžybos. Turbūt prasčiausios kokias tik turėjom.“

Šeimininkų komandos treneris Darius Liakauskas sakė: „Viską lėmė varžovų komandos Nr. 7, nes jis daugiau nervinosi negu žaidė.“

"Galera" į pergalę vedė Jonas Grigaras 25 tšk., Darius Liakauskas 22 tšk., Tomas Tirlikas 10 tšk.

"Green Death" komandoje geriausiai pasirodė Andrius Grabauskas 16 tšk., Dalius Grušauskas 14 tšk., Igoris Konovalenko 6 tšk.

"LSU - Verslas verslui" įveikė "Green Death" (2012 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:30 val.)"Veiverių Amberis" lengvai įveikė "Green Death" (2013 kovo 24 d., sekmadienis, 22:25 val.)"Galera" startavo nesunkia pergale (2012 spalio 28 d., sekmadienis, 22:41 val.)Kauno Liberalai ketvirtame kėlinyje pranoko Green Death (2013 sausio 27 d., sekmadienis, 20:37 val.)Nerezultatyvios rungtynės baigėsi "Green Death" pergale (2013 kovo 06 d., trečiadienis, 22:32 val.)"Galera" lygių varžovų dvikovoje įveikė "ICE" (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 21:45 val.)"BC Ambi" nepasipriešino "Green Death" ekipai (2012 spalio 31 d., trečiadienis, 22:46 val.)"Galera" neatsilaikė prieš BC "Sporto fėjos" puolimą (2013 kovo 05 d., antradienis, 22:06 val.)"Galera" nesulaukė pasipriešinimo iš "Kulautuvos" (2012 gruodžio 15 d., šeštadienis, 01:02 val.)"Lituanica" sugebėjo išsaugoti įgytą pranašumą ir iškovojo pergalę prieš "Green Death" (2013 sausio 13 d., sekmadienis, 15:10 val.)