Kauno švara vs LSMU VA & Statybų vizija (58:74)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 11 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„LSMU VA & Statybų vizija“ pasiekė užtikrintą pergalę

2014 vasario 11 d., Antradienis, 23:14 val., peržiūros: 1126

Vasario 11 dieną, 20.15 val., "Švaros" sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "Kauno Švara" (šeimininkai) ir "LSMU VA & Statybų vizija" (svečiai). Jau pirmame kėlinuke į priekį pabėgo svečiai, kurie greitai nutolo ir ilgą laiką išlaikė savo pusėje dviženklį pranašumą. Nors "Kauno Švara" dėjo daug pastangų ir nenuleido rankų, bet ketvirtojo kėlinuko pradžioje skirtumas tapo rekordinis ir pasiekė 23 taškus. Tai galutinai palaidojo šeimininkų viltis ir "LSMU VA & Statybų vizija" galėjo ramiai pabaigti susitikimą, nes pergalė jau buvo jų rankose. O rungtynės baigėsi rezultatu 58:74.

Rungtynių pradžioje abi ekipos apsikeitė sėkmingomis atakomis, bet lygus žaidimas ties šiuo momentu ir baigėsi. Netrukus svečiai sužaidė puikią atkarpą, spurtavo 3:17 ir netgi pasiekė dviženklį pranašumą. "Kauno Švaros" žaidime labai trūko stabilumo, komandos puolimas strigo, žaidėjai dažnai klydo, o sėkmingus epizodus keitė kartais sunkiai suprantami sprendimai. Beto šeimininkai labai dažnai keitė krepšininkus, o tai galbūt irgi turėjo įtakos rezultatui. Tuo tarpu "LSMU VA & Statybų vizija" komanda žaidė stabiliai ir iki pat ilgosios pertraukos jiems pavyko išvengti net ir nedidelių duobių. O po dviejų kėlinukų svečiai pirmavo rezultatu 28:37.

Antroje rungtynių dalyje nieko nelaukdami dar kartą padidino savo pranašumą "LSMU VA & Statybų vizija" komandos nariai ir daugiausia išprovokuotų pražangų dėka rinko lengvus taškus nuo baudų metimo linijos. "Kauno Švaros" komandai šviežio oro įkvėpti pavykdavo retai, komandos žaidimas atsigaudavo tik pataikius kelis metimus iš toli. Vistik po truputį ėmė aiškėti, jog šeimininkai šį vakarą neturės galimybės kovoti dėl pergalės, o ketvirtame kėlinuke į visus klausimus galutinai atsakė "LSMU VA & Statybų vizija" komandos spurtas. Skirtumui pasiekus 23 taškų ribą komandos jau suprato, kad nugalėtojas aiškus, tad likęs laikas greičiau tebuvo formalumas. Susitikimas baigėsi rezultatu 58:74.

Kauno švara: Gediminas Simanavičius – 12 tšk., Remigijus Motys – 10 tšk. (13 atk. kam.), Mykolas Brusokas – 8 tšk. (12 atk. kam.)

LSMU VA & Statybų vizija: Tautvydas Švedas – 20 tšk., Marius Petrauskas – 15 tšk., Gražvydas Davidavičius – 12 tšk. (12 atk. kam.)

„LSMU VA & Statybų vizija“ išlieka nenugalėti (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 19:05 val.)„LSMU VA & Statybų Vizija“ patiesė ant menčių „Rapalą“ (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 18:42 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ įveikė „Rapalą“ (2014 kovo 20 d., ketvirtadienis, 21:48 val.)„LSMU VA & Statybų vizijos“ ekipa toliau žygiuoja pergalingai (2013 gruodžio 06 d., penktadienis, 00:10 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ po atkaklios kovos įveikė „Sweco“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 21:25 val.)M.Petrausko vedama „LSMU VA & Statybų vizija“ komanda įveikė „Sanitex“ krepšininkus (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 22:44 val.)„LSMU VA & Statybų Vizija“ užbombardavo „Kauno Švaros“ krepšį (2014 kovo 11 d., antradienis, 21:46 val.)„Vieningas Kaunas“ neprilygo „LSMU VA & Statybų vizija“ ekipai (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 21:07 val.)Trečiajame kėlinyje užtikrintai sužaidusi „LSMU VA & Statybų vizija“ grupės autsaiderius (2014 sausio 07 d., antradienis, 23:50 val.)"LSMU VA & Statybų vizija" tik per pratęsima sugebėjo įrodyti savo pranašumą (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 16:50 val.)