Kolpingo kolegija vs BC „Ambi“ (56:45)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 12 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kolpingo kolegijos“ penketukas pasiekė pirmą pergalę

2014 lapkričio 12 d., Trečiadienis, 23:58 val., peržiūros: 1492

Trečiadienį, lapkričio 12 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos, "ALTreklamos" pirmenybių C pogrupio rungtynės, tarp vietos "Kolpingo kolegijos" ir svečių BC "Ambi" ekipų. Jau nuo pat rungtynių pradžios iniciatyvą į savo rankas paėmę aikštės šeimininkai išlaikė ją visas rungtynes, ko pasekoje iškovojo pirmą pergalę. 56:45 (11:8, 14:15, 16:11, 15:11).

Susitikimo pradžioje 7:2 spurtavę aikštės šeimininkai įgijo penkių taškų pranašumą, tačiau ilgai netrukus svečių krepšininkai sugebėjo sumažinti savo deficitą iki minimumo, vis tik, ir toliau geriau puolime žaidę "Kolpingo kolegijos" vyrai sugebėjo po pirmo kėlinuko įgyti trijų taškų pranašumą. 11:8.

Antrojo kėlinuko pradžioje BC "Ambi" ekipos žaidėjai buvo persvėrę rezultatą savo naudai, tačiau labai trumpam, nes netrukus aikštės šeimininkai spurtavo ir susigrąžinę persvarą įgijo šešių taškų pranašumą. Kiek vėliau svečių žaidėjai ir vėl šiek tiek priartėjo, ko pasekoje iki ilgosios pertraukos pradžios tarp komandų klostėsi apylygis žaidimas, tačiau dviejų taškų persvarą vis dar turėjo šeimininkai. 25:23.

Po pertraukos "Kolpingo kolegija" dar labiau atitrūko, tačiau netrukus kelis epizodus užtikrintai puolime sužaidę svečiai rezultatą išlygino, bet iniciatyvos atiduoti neketinę aikštės šeimininkai surengė spurtą 10:3, kuris truko iki trečiojo kėlinuko pabaigos ir suteikė "Kolpingo kolegijai" septynių taškų persvarą. 41:34.

Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje abi komandos žaidė apylygiai ir viena po kitos keitėsi rezulttatviais išpuoliais, tačiau įpusėjus kėlinukui atkarpą geriau sužaidę šeimininkai padidino skirtumą tarp komandų iki dviženklio, bet pasiduoti neketinę svečiai ir netrukus ir vėl priartėjo prie varžovų. Vis tik geriau pabaigą sužaidę "Kolpingo kolegijos" krepšininkai išsaugojo pergalę. 56:45.

Po rungtynių nugalėtojų ekipos treneris Aldas Daubaras sakė: "Šiandien sumažino klaidų skaičių, todėl ir laimėjome. O šiaip visiškai nepavargome, nors ir penkiese žaidėme, jau antras rungtynes tik penkiese žaidžiame".

"Kolpingo kolegija": Martynas Zaveckas – 16 tšk., Simas Pakeltis – 14 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Aivaras Bisigirskas – 12 tšk. (6 išpr. praž.)

BC "Ambi": Julius Povilaitis – 10 tšk., Vytautas Čypas – 10 tšk., Tomas Tamaliūnas – 8 tšk.

„Kauno Rami“ pasiekė svarbią pergalę (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 21:38 val.)„Kolingo kolegija“ nesunkiai įveikė „Komandą X“ (2015 vasario 03 d., antradienis, 00:14 val.)„Kolpingo kolegija“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kulautuvą“ (2015 sausio 20 d., antradienis, 23:48 val.)„Kolpingo Kolegija“ pratęsė seriją lemiamoms, trečiosioms rungtynėms (2015 kovo 11 d., trečiadienis, 21:42 val.)„Kolpingo Kolegija“ užtikrintai žengė į ketvirtfinalį (2015 kovo 18 d., trečiadienis, 22:00 val.)„Kolpingo kolegija“ užtikrintai įveikė „Elektromontuotoją“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 21:13 val.)„Kolpingo kolegija“ neturėjo vargo žaisdami prieš „A.S.K. „Persvara“ – 2“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 23:51 val.)„Kolpingo Kolegija“ be didesnio vargo susitvarkė su „Kulautuva“ (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 22:54 val.)Aštuoniolikos taškų pranašumą iššvaisčiusi „Kolpingo kolegija“ paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 22:31 val.)„New Team“ penketukas palaužė BC „Ambi“ (2015 sausio 09 d., penktadienis, 22:44 val.)