SK „Mattas“ vs BC „Partizanas“ (77:58)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 31 d., Penktadienis, 18:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

SK „Mattas“ lengvai susitvarkė su BC „Partizanas“

2014 sausio 31 d., Penktadienis, 23:20 val., peržiūros: 1184

2014 sausio 31 dieną, C lygos rungtynėse, VRM sporto salėje susitiko SK "Mattas" (šeimininkai) ir BC "Partizanas" (svečiai). Pirmasis kėlinys vyko taškas į tašką ir nė viena komanda nesugebėjo susikrauti pranašumo – 16:13. Antrasis kėlinys jau buvo visiškas šeimininkų dominavimas ir po jo jie jau priekyje – 39:20. Trečiasis kėlinys klostėsi taškas į tašką ir baigėsi lygiai, tad po trijų kėlinių skirtumas išliko tas pats – 57:38. Ketvirtasis kėlinys vėl lygiai taip pat klostėsi lygiai ir SK "Mattas" laimėjo rungtynes rezultatu – 77:58.

Rungtynės prasidėjo septyniais svečių ir trimis šeimininkų taškais – 3:7. Vieną baudos metimą iš dviejų pataikė Aurimas Gavelis, du taškus pridėjo Arūnas Giedraitis ir rezultatas – 6:7. Du taškus pelnė svečiai, o tritaškiu rezultatą išlygino Kęstutis Dimitrijevas – 9:9. Dar du taškus pelnė Partizanas, o vėl tritaškiu atsakė Kęstutis Dimitrijevas – 12:11. Kėlinys baigėsi dviem E. Zaurio taškais, bei keturiais SK "Matto" ir po pirmo kėlinio rezultatas – 16:13.

Antrasis kėlinys prasidėjo penkiais šeimininkų taškais, o tuomet dvitaškiu atsakė Artūras Sukovas – 21:15. Atkarpą 11:0 laimėjo šeimininkai ir padidino skirtumą iki septyniolikos taškų – 32:15. Tris taškus pelnė Eimantas Paukšta, o tuomet po du taškus apsikeitė komandos – 34:20. Iki ketvirčio pabaigos dar penkis taškus surinko Mattas komanda ir po dviejų kėlinių – 39:20.

Trečiasis kėlinys prasidėjo 8:2 šeimininkų atkarpa ir jie padidino skirtumą iki dvidešimt penkių taškų – 47:22. Kitas keturias minutes komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis ir skirtumas išliko solidus – 53:33. Kėlinio pabaigoje BC "Partizanas" sumažino deficitą iki to paties koks buvo po dviejų kėlinių – 57:38.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo komandoms pelnius po šešis taškus – 63:44. Atkarpą 10:3 laimėjo svečiai ir skirtumas sumažėjo iki dvylikos – 66:54. Atkarpą 9:2 laimėjo SK "Mattas" ir skirtumas vėl išaugo iki devyniolikos – 75:56. O rungtynės baigėsi komandoms dar pasikeitus po du taškus ir galutinis rungtynių rezultatas – 77:58.

SK „Mattas“: Aurimas Gavelis – 19 tšk. (16 atk. kam.), Arūnas Giedraitis – 18 tšk. (11 atk. kam.), Kęstutis Dimitrijevas – 14 tšk., Mindaugas Drėzas – 11 tšk.

BC „Partizanas“: Juras Kulvecas – 17 tšk., Eimantas Paukšta – 14 tšk., Deividas Matusevičius – 10 tšk.

Komandiškai žaidę SK „Mattas“ krepšininkai lengvai susitvarkė su „Sportija“ ekipa (2013 lapkričio 08 d., penktadienis, 21:13 val.)SK „Mattas“ vos neprisižaidė kovoje prieš BC „Partizanas“ ekipą (2014 vasario 28 d., penktadienis, 20:45 val.)„Grizliai “ įveikė „Partizaną“ (2013 lapkričio 06 d., trečiadienis, 22:21 val.)Kovingai nusiteikę „Baldai Jums“ įveikė BC „Partizaną“ (2013 lapkričio 22 d., penktadienis, 23:38 val.)Birštono „Olimpas“ įrodė esantys stipresni už BC „Partizanas“ (2014 vasario 14 d., penktadienis, 22:16 val.)SK „Mattas“ po pratęsimo privertė kapituliuoti SK „Neveronis“ (2013 lapkričio 06 d., trečiadienis, 00:19 val.)SK „Mattas“ įrodė savo pranašumą prieš „Kolegas“ (2013 lapkričio 22 d., penktadienis, 23:18 val.)„Krepsininkas.net“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Partizaną“ (2014 sausio 09 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)„Mattas“ nesunkiai įveikė „J. Dobkevičiaus mokyklą“ (2013 gruodžio 14 d., šeštadienis, 23:05 val.)„Krepsininkas.net“ rungtynių pabaigoje palaužė „Partizaną“ (2014 kovo 03 d., pirmadienis, 23:17 val.)