KRASTA AUTO KAUNAS vs LIETUVOS KARIUOMENĖ (81:69)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 vasario 05 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Krasta auto Kaunas" turėjo vargo su "Lietuvos kariuomene"

2012 vasario 06 d., Pirmadienis, 01:45 val., peržiūros: 2916

Vėlyvą sekmadienio vakarą „Sporto fėja.Įmonių lygos“ rungtynėse, J.Dobkevičiaus sporto salėje susitiko „Krasta auto Kaunas“ ir Lietuvos kariuomenė“. Nors aikštės šeimininkai, „Krasta auto“, pirmavo visą rungtynių laiką, ir didžiąją jo dalį skirtumas viršijo dešimtį taškų „Lietuvos kariuomenės“ krepšininkai paskutinėmis minutėmis pasivijo varžovus ir susikūrė šansą kovoti dėl pergalės, tačiau šeimininkams pasisekė išlaikyti iniciatyvą ir atstatyti persvarą. Pergalę reuzltatu 81:69 iškovojo „Kresta auto Kaunas“ komanda.

Rungtynes „atidarė“ R.Klizo dvitaškis ir G.Rinkevičiaus tolimas metimas, išvedęs šeimininkus į priekį 5:2, o po Š.Petraičio dvitaškio su pražanga komandas skyrė šeši taškai – 8:2. Situaciją greit pakeitė „Lietuvos kariuomenės“ komandos kapitonas K.Kasauskas „įsūdęs“ du tolimus metimus iš eilės ir rezultatas tapo lygus – 8:8. Vėliau sekė „Krasta auto“ serija 8:2, po kurios sukauptos persvaros šeimininkai jau nebeiššvaistė ir po pirmojo kėlinio pirmavo 23:20.

Antrojo kėlinio pradžioje J.Asevičiaus („Lietuvos kariuomenė“) tritaškis dar kartelį išlygino rezultatą (25:25), tačiau šeimininkai atsakė septyniais iš eilės taškais ir vėl išsiveržė į priekį – 32:25. Iki kėlinio pabaigos susikrautą persvarą šįkart „Krasta auto“ išlaikė ir praėjus pusei rungtynių laiko pirmavo 39:31.

Trečiąjį kėlinį pradėjo šeši šeimininkų taškai be atsako, padidinę skirtumą iki 14-os taškų (45:31). „Lietuvos kariuomenei“ per visą kėlinio laiką nebepavyko sumažinti atsilikimo bent iki vienženklio skaičiaus, maža to jis padidėjo iki 19-os taškų (60:41). Kėlinuko pabaigoje svečiai vis dėl to sumažino skirtumą iki 15-os – 66:51.

Pirmosiomis paskutiniojo kėlinio minutėmis atrodė, jog „Lietuvos kariuomenei“ šansų nebėra, tačiau svečiai netikėtai spurtavo 0:9 ir sumažino skirtumą iki 6-ių taškų – 70:64. Varžovų seriją dvitaškiu sustabdė M.Vilimas, po jo metimo krepšys „atsirišo“ ir kitiems „Krasta auto“ krepšininkams ir rezultatas greitai vėl tapo dviženklis (79:69). Rungtynės baigėsi „Krasta auto Kaunas“ ekipai pirmaujant rezultatu 81:69.

"Smagu, kad laimėjom aišku. Turėjom nemažą pertrauką, tai tikėjausi, kad bus prasčiau, bet gavosi neblogai. Dabar laukiam sekančių runtynių rytoj"- Rungtynes komentavo nugalėtojų strategas G.Rinkevičius.

"Krasta auto Kaunas": Šarūnas Petraitis (30, 11 atk. kam.), Mantas Vilimas (16), Edvinas Labūnaitis (15).

"Lietuvos kariuomenė": Giedrius Paškevičius (18), Justas Asevičius (16), Kęstutis Kasauskas (11).

"Omega" neturėjo vargo su "Lietuvos kariuomene" (2011 lapkričio 04 d., penktadienis, 20:17 val.)"Statybų Vizija & LSMU VA" nesunkiai nugalėjo "Lietuvos kariuomenę" (2012 sausio 23 d., pirmadienis, 01:08 val.)"Krasta Auto Kaunas" nepasigailėjo "No Magic Europe" (2012 sausio 05 d., ketvirtadienis, 22:12 val.)"Krasta Auto Kaunas" ketvirtfinalį pradėjo pergale (2012 balandžio 04 d., trečiadienis, 21:22 val.)"Lietuvos Kariuomenė" neturėjo jokio vargo su "Kauno Energija" (2011 lapkričio 25 d., penktadienis, 22:10 val.)"Kamesta & Freolitus" tik per plauką įveikė "Lietuvos kariuomenės" ekipą (2011 lapkričio 21 d., pirmadienis, 21:43 val.)"Krasta Auto Kaunas" po pratęsimo įveikė "Vėjų linija & Garliavos duona" (2012 kovo 13 d., antradienis, 00:15 val.)"Viči Banzai" neatsilaikė prieš "Lietuvos Kariuomenę" (2011 lapkričio 16 d., trečiadienis, 22:09 val.)"Krasta Auto Kaunas" iškovojo pakankamai sunkią pergalę (2011 lapkričio 22 d., antradienis, 19:58 val.)Po permainingos kovos pergalę šventė "Lietuvos kariuomenė" (2011 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:24 val.)