Pasvalio Petro Vileišio gimnazija vs Kėdainių „Atžalyno“ gimnazija (77:80)„Basketnews.lt 2014“ taurė 10–12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 22 d., Antradienis, 12:10 val. @ Pasvalio Petro Vileišio gimnazija, P. Vileišio g. 7, Pasvalys, LT-39144

Kėdainių "Atžalyno" gimnazijos atstovo L. Danieliaus „koncertas“ Pasvalyje bei pelnyti 52 taškai

2014 balandžio 22 d., Antradienis, 23:00 val., peržiūros: 1169

Kėdainių „Atžalyno“ gimnazijos krepšininkai antrą kartą žaidė išvykoje ir antrą kartą išsigelbėjo rungtynių pabaigoje. Tiesa, šį kartą pratęsimo žaisti neteko, nors, jei paskutinis pasvaliečių metimas būtų buvęs taiklus, Kaišiadorių situacija galėjo pasikartoti Pasvalyje.

Rungtynių pradžia tokios intrigos mačo pabaigoje lyg ir nežadėjo. Svečiai iš Kėdainių žaidimą pradėjo be savo lyderio Lauryno Danieliaus, bet jau po keturių minučių prisireikė jo pasirodymo. Tuomet „Atžalyno“ gimnazistai šiek tiek išsiveržė į priekį ir nežymiai pirmavo, o kėlinį baigė 18:15

Tokia susitikimo eiga netenkino Pasvalio P. Vileišio gimnazijos krepšininkų. Jie ne tik pasivijo varžovus, bet ir pradėjo pirmauti 2 – 4 taškais. Pakeitę gynybos sistemą ir paspartinę žaidimą kėdainiečiai ne tik pasivijo šeimininkus, bet ir išėjo ilsėtis pirmaudami rezultatu 39:33.

Trečiasis kėlinys tapo išskirtiniu L. Danieliui. Pasvalio gynėjai niekaip „nesugaudydavo“ vikraus, techniško ir gerai iš įvairių nuotolių pataikančio savo varžovo. Šio kėlinio rezultatas – 19:16 L. Danieliaus naudai, ir po trijų kėlinių Kėdainiai pirmavo jau 58:49.

Aikštelės šeimininkai nenuleido rankų ir pamažu ėmė mažinti skirtumą, o likus žaisti tris minutes vėl keliais taškais išsiveržė į priekį. Čia ir pasireiškė Kėdainių sportininkų didesnė žaidybinė patirtis ir tvirtesni nervai. Į dvi grubias pasvaliečių klaidas jie atsakė trimis iš eilės taikliais tritaškiais metimais, gana taikliai mėtė baudas ir iškovojo nelengvą pergalę rezultatu 80:77.

L.Danielius pelnė net 52 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir išprovokavo 12 varžovų pražangų.

PasvalioP. Vileišio gimnazijos komandoje 25 taškus pelnė ir 10 kamuolių atkovojo R.Jasilionis, o P. Petrikonio rodikliai atitinkamai 22 taškai ir 13 kamuolių.

Pasvaliečiai pranoko svečius kovodami po lentomis, užtat kėdainiečiai mažiau klydo ir buvo žymiai taiklesni.

„Atžalyno“ komandos treneris pasidžiaugė pergale pasiekta apylygėje ir gana įdomioje kovoje, pažymėjo puikų savo lyderio žaidimą ir tvirtą žaidėjų charakterį rungtynių pabaigoje.

Pasvalio treneris pralaimėjimo priežastis įžiūrėjo bent kelias. Tai visų pirma patirties stoka, žaidybinio plano nesilaikymas, menkesnis technikos arsenalas, netaiklūs metimai, kai kurių atraminių žaidėjų silpnas pasirodymas ir komandą persekiojančios įvairios nelaimės.

Kėdainių „Atžalyno“ gimnazijos atkurtos intrigos neužteko pergalei prieš Molėtų gimnaziją (2014 gegužės 22 d., ketvirtadienis, 15:58 val.)Kėdainių „Atžalyno“ gimnazija apgynė namų sienas (2014 balandžio 30 d., trečiadienis, 19:09 val.)Kėdainių „Atžalyno“ gimnazija tik pačioje rungtynių pabaigoje palaužė svečius iš Kaišiadorių (2014 gegužės 13 d., antradienis, 15:59 val.)Kėdainių „Atžalyno“ gimnazijos debiutas paženklintas pergale po pratęsimo prieš Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnaziją (2014 balandžio 07 d., pirmadienis, 17:14 val.) „Amerikietiškieji kalneliai“ Pasvalyje Basketnews.lt taurė (2014 balandžio 15 d., antradienis, 11:41 val.)Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija vos išsaugojo pergalę savo rankose (2014 gegužės 06 d., antradienis, 16:27 val.)Molėtų gimnazija įveikė Pasvalio P.Vileišio gimnazijos atstovus (2014 balandžio 08 d., antradienis, 20:14 val.)Molėtų gimnazija "Basketnews.lt Lietuva" taurėje iškovojo eilinę pergalę (2014 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 10:29 val.)Nors ir iššvaistė solidų pranašumą, tačiau pergalę savo rankose išsaugojo Kaišiadorių „Algirdo Brazausko gimnazija“ bei pasidabino bronzos medaliais (2014 birželio 06 d., penktadienis, 14:46 val.)Basketnews.lt turnyre puikus Deivido Grigėno pasirodymas atnešė pergalę kupiškiečiams (2014 gegužės 04 d., sekmadienis, 14:00 val.)