Dentist Team vs Vėjų linija & Garliavos duona (73:58)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 spalio 27 d., Sekmadienis, 17:45 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M. Merkio g. 3, Lapės, Kauno raj., LT-54435

„Dentist Team“ sezoną pradėjo nelengva pergale

2013 spalio 27 d., Sekmadienis, 20:04 val., peržiūros: 1534

Spalio 27 dieną, 17.45 val., "Lapių" pagrindinės mokyklos sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "Dentist Team" (šeimininkai) ir "Vėjų linija & Garliavos duona" (svečiai). Abi komandos jau ne pirmus metus žaidžia kkl pirmenybėse, tad krepšininkai šiandien sezoną pradėjo be didelio jaudulio ir sau įprastu žaidimo ritmu. Keletą kartų į priekį vis pabėgdavo šeimininkai, tačiau varžovai rasdavo būdų sumažinti savo atsilikimą, ar net persverti rezultatą savo naudai. Vistik po spurto trečiame kėlinuke "Dentist Team" pagaliau pasiekė pranašumą kuris leido jiems jaustis užtikrintai iki pat rungtynių pabaigos, bei pasiekti pegalę rezultatu 73:58.

Rungtynių pradžioje daug geriau žaidė šeimininkai, kurie puikiai žinodami kiekvieną savo salės centimetrą gana greitai pradėjo tolti ir atrodė, jog varžovų lauks nelengvi laikai. Tuo tarpu "Vėjų linija & Garliavos duona" komandoje taškus rinko A.Raila, bet didesnės pagalbos iš komandos draugų nesulaukė, tačiau didžiausia svečių problema buvo labai greitai renkamos asmeninės pražangos, komanda per pirmąjį kėlinuką prasižengė net 8 kartus ir baudų metimais šeimininkai pasiekė netgi dviženklį pranašumą. Tačiau ties ta akimirka jų žaidimas sustojo, "dantistai" patys neišvengė pražangų ir skirtumas pradėjo tirpti. Rrungtynėms įsibėgėjus intriga vėl sugrįžo, komandas skyrė vos keli taškai, bet dabar žaidimas jau nebebuvo toks rezultatyvus. Prasidedant ilgajai pertraukai šeimininkai turėjo neryškų pranašumą ir pirmavo rezultatu 32:30.

Po ilgosios pertraukos įvyko lemiamas rungtynių lūžis, o prie to daugiausiai prisidėjo jau ne primą sezoną komandą gelbėjęs A.Žotkevičius, po kurio indvidualių reidų bei tolimų metimų skirtumas pasiekė 9 taškus. Nors "Vėjų linija & Garliavos duona" komanda nepasidavė ir kovojo iki pat pabaigos, bet ženkliau priartėti jiems vis nepavykdavo. "Dentist Team" žaidėjai šį vakarą žaidė išties protingai, komanda sugebėjo sulėtinti savo žaidimo tempą, bet atsiradus progai visad surengdavo greitas atakas. Laikas bėgo, bet skirtumas tarp komandų nemažėjo. Svečiai net ir paskutinėmis rungtynių minutėmis vis bandė kabintis, bet šį kartą varžovai buvo stipresni. "Dentist Team" krepšininkai pasiekė pirmąją sezono pergalę, rezultatu 73:58.

Nugalėtojų komandos treneris R.Krasnickas po rungtynių paminėjo, kad komanda yra pasiilgusi žaidimo ir šiemet tikisi geresnio sezono nei pernai, o pirmosios rungtynės nuteikia teigiamai.

"Dentist Team": Arunas Zotkevicius – 28 tšk. (5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Donatas Stasaitis – 21 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.), Vaidotas Stalerūnas – 10 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam.)

"Vėjų linija & Garliavos duona": Andrius Raila – 21 tšk. (21 atk. kam., 5 išpr. praž.), Laurynas Varnas – 9 tšk., Giedrius Kaubrys – 8 tšk.

„Dentist Team“ pasiekė nesunkią pergalę (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 22:58 val.)„Dentist Team“ keliauja į pusfinalį (2014 balandžio 15 d., antradienis, 22:50 val.)„Dentist Team“ nesunkiai apgynė namų sienas (2014 sausio 19 d., sekmadienis, 17:01 val.)„Denist Team“ dar kart nugalėjo „Eoltą“ ir keliauja į ketvirtfinalį (2014 balandžio 04 d., penktadienis, 02:03 val.)„Dentist Team“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2014 balandžio 08 d., antradienis, 00:01 val.)„Dentist Team“ per pratęsimą palaužė „ESS Santermitą & ĮSP DNC“ (2013 lapkričio 11 d., pirmadienis, 23:42 val.)„Dentist Team“ atsirevanšavo „Lietuvos Dujoms“ (2014 balandžio 27 d., sekmadienis, 22:37 val.)„Dentist Team“ tik paskutinėmis minutėmis išsigelbėjo rungtynėse su „Eoltu“ (2014 kovo 30 d., sekmadienis, 20:18 val.)„Kauno energija“ pasiekė užtikrintą pergalę (2013 lapkričio 10 d., sekmadienis, 20:07 val.)Be lyderių žaidę „Dentist Team“ turėjo pavargti su „Karo medicinos tarnybos“ komanda (2014 kovo 16 d., sekmadienis, 19:52 val.)