A.S.K „Persvara“ & Orca.lt vs Laipsniai (75:82)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 balandžio 16 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

„Laipsniai“ gana nelengvai prasibrovė į ketvirtfinalį

2015 balandžio 16 d., Ketvirtadienis, 23:21 val., peržiūros: 938

Ketvirtadienį, balandžio 16 dieną, Šančių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, pavasario „Sportturo“ didžiosios taurės 2015 aštuntfinalio rungtynės, tarp vietos A.S.K. „Persvaros & Orca.lt“ ir svečių „Laipsnių“ ekipų. Pačioje susitikimo pradžioje galingai startavę svečiai iškart pabėgo nuo priešininkų, ko pasekoje šie buvo priversti vytis. Kiek vėliau aikštės šeimininkai pasivijo priešininkus, tačiau „Laipsniai“ nebuvo linkę atiduoti iniciatyvos bei išlaikė ją iki rungtynių pabaigos, kas ir lėmė jų pergalę rezultatu 75:82 ( 14:23, 16:20, 20:13, 25:26).

Rungtynes galingai pradėję svečių krepšininkai vieną po kitos rengė rezultatyvias atakas, kurių dėka spurtavo net 5:19 ir įgijo dviženklę persvarą. Kiek vėliau aikštės šeimininkai atsigavo ir kiek geriau sužaidę likusį laiką iki kėlinuko pabaigos sumažino savo atsilikimą iki devynių taškų. 14:23.

Antrą kėlinuką geriau pradėję A.S.K. „Persvaros & Orca.lt“ ekipos žaidėjai ištirpdė atsilikimą iki trijų taškų, tačiau laiku atsigavę „Laipsniai“ surengė spurtą 0:14 ir vėl atitrūko nuo priešininkų solidžiu skirtumu. Vis tik, likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios rezultatyviau sužaidę šeimininkai sugebėjo šiek tiek sušvelninti deficitą. 30:43.

Po ilgosios pertraukos pora svarbių tolimų metimų pataikę aikštės šeimininkai iškart prisivijo varžovus ir ėmė jiems kvėpuoti į nugarą, tačiau šie pernelyg arti priešininkų neprisileido ir vis keliais taškais atitoldavo, ko pasekoje prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė šeši taškai. 50:56.

Ketvirto ketvirčio pradžia buvo tarsi tritaškių konkursas, kurį laimėjo aikštės šeimininkai, sumažinę deficitą iki trijų taškų, tačiau jų nelaimei iškart po to sekė „Laipsnių“ spurtas 0:9, padidinęs skirtumą tarp komandų iki dvylikos taškų. Kiek vėliau A.S.K „Persvara & Orca.lt“ dar bandė vytis, tačiau visas jų pastangas nubraukdavo sėkmingas varžovų žaidimas, ko pasekoje pergalę bei kelionę į ketvirtfinalį šventė „Laipsniai“. 75:82.

Po šios pergalės „Laipsniai“ peržengė aštuntfinalio barjerą ir ketvirtfinalyje susigrums su „Ice“ ir „ASU“ poros nugalėtoju.

A.S.K „Persvara & Orca.lt“: Airidas Kurauskas – 36 tšk. (9 perimt. kam., 9 išpr. praž.), Ugnius Petrauskas – 13 tšk., Marius Mitkus – 10 tšk.

„Laipsniai“: Saulius Banaitis – 24 tšk. (5 išpr. praž.), Liudas Čekavičius – 22 tšk. (13 atk. kam., 6 išpr. praž.), Artūras Jankevičius – 12 tšk. (11 atk. kam.), Martynas Šiukščius – 10 tšk. (12 atk. kam.)

„Laipsniai“ ketvirtame kėlinyje įrodė pranašumą prieš Kauno „NTI – PN“ (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 15:53 val.)Atkakliose rungtynėse „Laipsniai“ palaužė „Mattą“ ‒ 2 (2015 balandžio 10 d., penktadienis, 22:51 val.)Rungtynių pabaigoje iniciatyvą perėmę „Laipsniai“ nugalėjo „Naujokus“ (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 19:54 val.)Įnirtingos kovos atomazgoje ‒ „A.S.K „Persvara“ & Orca.lt“ pergalė (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 00:56 val.)„Sportija“ po atkaklios kovos nusileido „Laipsniams“ (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 23:40 val.)„ICE“ tritaškių lietuje paskandino „Laipsnius“ (2015 balandžio 23 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)„A.S.K „Persvara“ & Orca.lt“ sutriuškino „Compensa“ komandą. (2015 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 21:35 val.)„A.S.K. Persvara & Orca.lt“ be komplikacijų susitvarkė su BC „Liuksu“ (2015 balandžio 09 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)