Trukmė & Kautra – DB vs Sweco (60:73)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 kovo 02 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Trukmės & Kautros ‒ DB“ pralaimėjimų serija tęsiasi

2014 kovo 02 d., Sekmadienis, 20:23 val., peržiūros: 1015

Sekmadienio vakarą KKL "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybėse "Trukmė & Kautra – DB" savo aikštėje priėmė "Sweco" krepšininkus. Šeimininkai ilgą laiką buvo vienintelė "Įmonių" lygoje nepralaimėjusi ekipa. Vis tik, prasidėjusi pralaimėjimų seriją kiek užsitęsė ir šiandien buvo proga ją nutraukti. Ilgą laiką aikštėje vyko atkakli ir permaininga kova. Vis tik, ketvirtojo kėlinuko antroje pusėje "Sweco" perėmė iniciatyvą į savo rankas bei ketvirtą kartą iš eilės privertė kapituliuoti "Trukmės & Kautros – DB" vyrus (60:73).

Pirmasis kėlinys pasižymėjo kieta ir kibia abiejų komandų gynyba. Puolamuosius veiksmus abi ekipos paliko nuošalyje ir daugiau žiūrėjo savojo krepšio saugumo. Vis tik, pirmieji kiek atitrūko šeimininkai (9:4). Tačiau ketvirčio antrąją pusę daug sėkmingiau sužaidė "Sweco" bei laimėję atkarpą 2:8 svečiai išsiveržė į priekį (11:12).

Antrasis ketvirtis prasidėjo penkiais iš eilės šeimininkų taškais (16:12). Tačiau ilgainiui "Sweco" ir vėl surengė sėkmingą spurtą 2:15 bei įgijo 9-ių taškų pranašumą (18:27). Komandos ir toliau žaidė permainingai. Šį kartą "Trukmė & Kautra – DB" spurtavo 9:4, o skirtumas tarp komandų sumažėjo jau tik iki 4-ių taškų (27:31).

Trečiojo kėlinio pradžioje "Sweco" ėmė dominuoti ir neilgai trukus įgijo dviženklį pranašumą (31:42). Kuomet atrodė, kad svečiai užtikrintai kontroliuoja rungtynių eigą, šeimininkai surengė puikų spurtą 15:0 ir pirmaujanti komanda pasikeitė dar kartą (46:42). Kėliniui baigiantis "Sweco" savo atsilikimą sumažino iki dviejų taškų (48:46).

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo puikia svečių atkarpa 2:16 ir skirtumas tarp komandų vėl tapo dviženklis (50:62). "Trukmė & Kautra – DB" mėgino mažinti atsilikimą bei grąžinti intrigą (56:63). Tačiau galiausiai "Sweco" surengė dar vieną spurtą, kuris užsitęsė iki susitikimo pabaigos 4:10 ir rungtynių baigtis tapo aiški (60:73).

Po rungtynių "Sweco" komandos treneris Rimantas Undraitis sakė: "Džaiugiamės pergale, kuri nebuvo lengva. Kiekvienos rungtynės čia mums yra sunkios, žaidžiame banguotai, tačiau pergalė yra pergalė. Tikimės patekti į atkrintamąsias, o jei seksis ir nebus traumų, galbūt pavyks nuveikti kažką gražaus.

Savo ruožtu "Trukmės & Kautros – DB" trenerio pareigas ėjęs Tadas Vaitkūnas po susitikimo kalbėjo: "Turime labai daug traumuotų žaidėjų. Vieniems grįžus po traumos, kiti žaidėjai iškrito iš rikiuotės. Sunkiai sekasi susirinkti į rungtynes – šiek tiek išsibalansavome. Manau kai susirinks vėl visa komanda, vėl sugrįš ir pergalės. Rungtynių pabaigoje keletą kartų suklydome, manau, kad ir teisėjai keletą kartų suklydo, to pasekoje išsimušėme iš ritmo ir buvo sunku žaisti psichologiškai. Vis tik, manau, kad "Trukmė & Kautra – DB" šiemet pasiims medalius"

Trukmė & Kautra – DB: Andrius Malinauskas – 17 tšk. (5 rezult. perd.), Paulius Grėbliūnas – 16 tšk., Audrius Labanauskas – 9 tšk. (5 perimt. kam.)

Sweco: Arunas Giedraitis – 20 tšk. (13 atk. kam.), Marius Liepa – 14 tšk., Julius Jasaitis – 14 tšk., Vytautas Bunikis – 12 tšk.

„Trukmės & Kautros ‒ DB“ pralaimėjimų serija nusidrėkė iki šešių (2014 kovo 12 d., trečiadienis, 23:23 val.)„Trukmė & Kautra ‒ DB“ pergalių seriją pratęsė iki septynių (2013 gruodžio 11 d., trečiadienis, 23:08 val.)Sunkiai pasiekta „Trukmės & Kautros ‒ DB“ pergalė (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 18:55 val.)„Trukmė & Kautra ‒ DB“ priartėjo prie finalinio ketverto (2014 balandžio 23 d., trečiadienis, 22:32 val.)„Trukmė & Kautra ‒ DB“ antrame etape išlieka nesuklupę (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 23:07 val.)„Trukmė & Kautra – DB“ nepasigailėjo „Lietuvos dujų“ (2013 lapkričio 13 d., trečiadienis, 23:14 val.)„Trukmė & Kautra – DB“ peržengė „Ryternos“ barjerą (2014 balandžio 16 d., trečiadienis, 21:57 val.)„Trukmė & Kautra ‒ DB“ sutrypė „Agavą & Automatinių Sistemų Servisą“ (2014 kovo 20 d., ketvirtadienis, 00:21 val.)„Trukmė & Kautra – DB“ iškovojo įtikinamą pergalę (2013 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 01:33 val.)„Trukmė & Kautra ‒ DB“ aštunfinalio seriją pradėjo pergale prieš „Ryterną“ (2014 kovo 26 d., trečiadienis, 22:17 val.)