DNC & Sport Fairy vs Kauno kolegija (99:73)B lyga, „Baltic Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 sausio 13 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

„DNC & Sports Fairy“ neturėjo vargo su „Kauno Kolegija“

2014 sausio 13 d., Pirmadienis, 22:44 val., peržiūros: 1346

Sausio 13 dieną, 20.30 val., Jono Pauliaus II gimnazijos sporto salėje, susitiko "B" lygos komandos "DNC & Sports Fairy" (šeimininkai) ir "Kauno Kolegija" (svečiai). Jau pirmame kėlinuke uraganiniu puolimu varžovus užgriuvę "DNC & Sports Fairy" komandos krepšininkai nesunkiai pasiekė dviženklį pranašumą ir nemažindami savo tempo vis didino skirtumą tarp ekipų. Vistik vėliau svečiai stabilizavo situaciją aikštelėje ir netgi pradėjo artėti. Tačiau intriga į rungtynes nesugrįžo, o galingai pabaigę rungtynes pergalę pasiekė šeimininkai, kurie laimėjo susitikimą rezultatu 99:73.

Jau pirmomis rungtynių minutėmis į priekį pradėjo tolti šeimininkai, kurie labai užtikrintai atakavo iš artimų distancijų, dar pridėjo keletą tolimų metimų ir greitai pasiekė dviženklį pranašumą. Tuo tarpu "Kauno Kolegijos" puolimas strigo, krepšininkai nesugebėjo palaikyti milžiniško, varžovų diktuojamo tempo. Vistik pirmojo kėlinuko pabaigoje po keleto keitimų "DNC & Sports Fairy" komandos puolimas kiek išsiderino, o porą taiklių tritaškių "Kauno Kolegijai" leido įkvėpti gryno oro. Vėliau šeimininkų dominavimas aikštelėje tęsėsi, bet komandos taiklumas kiek nusimušė ir žaidimas nebebuvo toks rezultatyvus. Tačiau net ir tai nesutrukdė "DNC & Sports Fairy" komandai pirmauti labai solidžiu skirtumu, rezultatu 56:29.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo puikiu svečių žaidimu ir viskas po truputį ėmė keistis. "Kauno Kolegija" pataikė iš eilės net 10 metimų ir privertė kaip reikiant sunerimti savo varžovus. Bet net ir tuomet skirtumas tarp komandų išliko nemenkas – 14 taškų. Nuo to momento "DNC & Sports Fairy" ekipa dar kartelį nutolo ir jau nebeketino prisileisti priešininkų artyn. Paskutinė rungtynių dalis tebuvo formalumas, o susitikimą rezultatu 99:73, laimėjo "DNC & Sports Fairy" komanda.

Nugalėtojų komentaras: "šiandien žaidėme daug geriau nei pirmose tarpusavio rungtynėse, kuomet šaltoje salėje nedemonstravome gero žaidimo, o šį vakarą jau rungtynių pradžioje palaužėme varžovus, pasiekėme didelį pranašumą ir užtikrintai laimėjome."

"DNC & Sports Fairy": Karolis Meiliūnas – 29 tšk. (6 išpr. praž.), Ignas Grigaravičius – 15 tšk. (6 rezult. perd.), Andrius Gedminas – 14 tšk., Giedrius Jevstignejevas – 11 tšk. (10 atk. kam.)

"Kauno kolegija": Paulius Lekečinskas – 27 tšk. (11 atk. kam.), Deividas Stankevičius – 21 tšk., Vytautas Peseckis – 13 tšk. (7 rezult. perd.), Tomas Viršilas – 10 tšk.

„DNC & Sports Fairy“ ketvirtame kėlinyje palaužė Kauno „SRC“ (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 23:10 val.)„DNC & Sport Fairy“ nepadoriu rezultatu laimėjo prieš „BK Centre“ (2014 vasario 23 d., sekmadienis, 22:18 val.)„Sporto Fėja“ pagaliau įveikė „Kauno Kolegiją“ (2013 spalio 29 d., antradienis, 21:12 val.)„DNC & Sports Fairy“ antroje rungtynių pusėje nesunkiai įveikė BK „Centre“ (2013 lapkričio 16 d., šeštadienis, 17:21 val.)„DNC & Sport Fairy“ lengvai įveikė „Sabonio KC – Vytauto“ ekipą (2014 vasario 17 d., pirmadienis, 22:50 val.)„Sporto manija – OTO“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno Kolegiją“ (2014 sausio 14 d., antradienis, 22:35 val.)„Pauliukai“ privertė pasiduoti „Kauno Kolegiją“ (2014 sausio 21 d., antradienis, 19:40 val.)„Sabonio KC ‒ Vytautas“ parklupdė „Kauno Kolegiją“ (2014 vasario 24 d., pirmadienis, 22:28 val.)„DNC ‒ Sports Fairy“ iškovojo pergalę, „saboniukai“ toliau klumpa (2013 lapkričio 04 d., pirmadienis, 23:05 val.)Išretėjusios sudėties „DNC & Sports Fairy“ krepšininkai sugebėjo įveikti „Pauliukus“ (2013 gruodžio 01 d., sekmadienis, 22:58 val.)