Karo medicinos tarnyba vs LESTO (68:64)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 gruodžio 20 d., Penktadienis, 20:45 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Karo medicinos tarnyba“ įveikė „LESTO“

2013 gruodžio 20 d., Penktadienis, 23:12 val., peržiūros: 1173

Gruodžio 20 dieną J. Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių "Mažosios" taurės rungtynės, kuriose formalūs aikštės šeimininkai "Karo medicinos tarnyba" priemė svečius "LESTO". "Karo medicinos tarnyba" iki šių rungtynių buvo iškovojusi vieną pergalę ir šešis kartus buvo pralaimėjusi. "LESTO" sąkaitoje buvo šeši pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje du tritaškius pataikė "LESTO" (0:6). Trečią minutę pirmą tašką pelnė "Karo medicinos tarnyba", kai baudos metimą pataikė E.Šabonas (1:6). "LESTO" pamažu didino persvarą. Šeštą minutę komandas skyrė 11 taškų (3:14). Devintą minutę "LESTO" persvara išaugo iki 16 taškų (5:21). Per likusį laiką "Karo medicinos tarnyba" sumažino varžovų persvarą iki 13 taškų (10:23).

Sužaidus tris antro kėlinio minutes komandas skyrė 12 taškų (15:27). Ketvirtą minutę spurtą pradėjo "Karo medicinos tarnyba", kurio metu šeimininkai pelnė šešis taškus be atsako (21:27). Prasidėjus antrai kėlinio pusei penkis taškus be atsako pelnė M.Gailiūnas (21:32). Į tai M.Zapalis atsakė taip pat dviem taikliais metimais (25:32). Paskutinėmis ketvirčio minutėmis komandos žaidė apylygiai. Įpusėjus rungtynėms komandas skyrė šeši taškai (33:39).

Per pirmą trečio kėlinio minutę "LESTO" pranašumas padidėjo vienu tašku (34:41). Netrukus "LESTO" puolimas užstrigo, o tuo pasinaudojusi "Karo medicinos tarnyba" pelnė 14 taškų be atsako (48:41). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas vis dar skyrė septyni taškai (52:45). Devintą minutę šeimininkų persvara padidėjo iki devynių taškų (54:45), o paskutinę ketvirčio minutę komandos apsikeitė taikliais metimais (56:47).

Per pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandos apsikeitė taikliais metimais (58:49). Ketvirtą minutę "LESTO" sumažino varžovų persvarą iki penkių taškų (58:53), o "Karo medicinos tarnyba" paprašė minutės pertraukėlės. Po jos šeimininkų persvara pamažu augo. Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 11 taškų (66:55), o minutės pertraukėlės paprašė "LESTO". Rungtynių pabaigoje "LESTO" pavyko prisivyti varžovus, bet "Karo medicinos tarnyba" persvarą išlaikė (68:64).

"Karo medicinos tarnyba" iškovojo antrą pergalę, o "LESTO" pralaimėjo septintą kartą.

"Karo medicinos tarnybos" treneris ir žaidėjas M.Zapalis po rungtynių sakė: "Rungtynės buvo geros. Gerai žaidėme nuo trečio kėlinio. Iš pradžių buvo panikos, varžovai pataikė tritaškius. Vėliau pakeitėme gynybos sistemą, pradėjome gintis asmeniškai, perėmė iniciatyvą ir šiaip ne taip gale rungtynių iškovojome pergalę." Paklaustas, ko labiausiai trūko rungtynių pradžioje, treneris atsakė: "Mes atėjome, pažiūrėjome pagal ūgį ir supratome, kad laimėsime. Rungtynes reikia žaisti iki pabaigos. Jei atsipalaiduoji, gali būti visko. Šiandien mūsų buvo pakankamai ilgas suolelis."

"LESTO" treneris L.Gasiūnas: "Turėsime, manau, galimybę atsirevančuoti varžovams dar šiame turnyre, tai taip ir padarysime. Pirmoji rungtynių dalis mums labai patiko, o trečias kėlinys, kaip visada, mus nužudė." Paklaustas, kas komandai atsitiko trečiame kėlinyje, treneris atsakė: "Ketvirtame kėlinyje tik supratome, kad reikia žaisti." Paklaustas, ar komandos žaidime nesijautė nuovargio, treneris atsakė: "Manau, jėgų dar turėjome, bet pritrūko laiko."

Karo medicinos tarnyba: Jokūbas Meškauskas – 17 tšk. (12 atk. kam.), Marius Zapalis – 16 tšk., Arvydas Rudžianskas – 15 tšk. (12 atk. kam.)

LESTO: Martynas Gailiūnas – 32 tšk. (5 išpr. praž.), Saulius Jakutavičius – 10 tšk., Darius Blužas – 10 tšk.

Sunkią pirmąją pergalę iškovojo „Karo medicinos tarnyba“ (2013 gruodžio 03 d., antradienis, 22:52 val.)„Karo medicinos tarnyba“ neturėjo ginklų prieš „Sweco“ (2013 lapkričio 15 d., penktadienis, 23:52 val.)„Eoltas“ įtikinamai įveikė „Karo medicinos tarnybą“ (2013 lapkričio 22 d., penktadienis, 00:15 val.)„KTU“ nesunkiai nugalėjo „Karo medicinos tarnybą“ (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 15:28 val.)Per ketvirtą kėlinį „Kauno energija“ nugalėjo „Karo medicinos tarnybą“ (2014 kovo 14 d., penktadienis, 21:37 val.)„Vilmista“ palaužė „Karo Medicinos Tarnybos“ krepšininkus (2013 gruodžio 16 d., pirmadienis, 01:44 val.)„Karo Medicinos Tarnyba“ po atkaklios kovos palaužė „Lesto“ (2014 vasario 24 d., pirmadienis, 00:25 val.)„KTU“ užtikrintai įveikė „Karo medicinos tarnybą“ (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 15:30 val.)„Vilmista“ nepaliko jokių vilčių „Karo Medicinos Tarnybai“ (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 21:01 val.)„Karo medicinos tarnyba“ nesugebėjo pasipriešinti „LSMU VA & Statybų vizijai“ (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 20:57 val.)