Artstone vs Adma (73:61)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Didysis finalas
2020 spalio 03 d., Šeštadienis, 20:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Artstone“ ‒ naujieji „Įmonių“ lygos Didžiosios taurės nugalėtojai

2020 spalio 03 d., Šeštadienis, 22:49 val., peržiūros: 1335

Šeštadienį, spalio 3 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos Didžiosios taurės rungtynės dėl 1 vietos tarp „Artstone“ bei „Adma” ekipų.

Rungtynės prasidėjo apylygiu žaidimu ir tik kėlinio pabaigoje kiek sustojus „Artstone“ puolimui „Adma” ekipa išsiveržė į priekį ir po pirmo kėlinio pirmavo 16:20.

Antrojo kėlinio pradžioje po septynių J. Miliaus taškų Artstone“ išsiveržė į priekį, vėliau dar tritaškį įšovė I.Krukonis, kas leido kiek nutolti 34:29. Vėliau Artstone“ pradėjo labai dažnai klysti, o tuo pasinaudoję „Adma” krepšininkai sumetė septynis taškus ir įpusėjus susitikimui pirmavo 34:36.

Trečiajame kėlinyje „Artstone“ smeigė tris tolimus metimus, po kurių kėlinio viduryje nutolo 45:40. Vėliau dar tritaškį pridėjo T.Šiškevičius, kas leido jo atstovaujamai komandai po trijų kėlinių būti priekyje 52:45.

Ketvirtas kėlinys prasidėjo galingu L. Armono dėjimu, po kurio Artstone“ įgijo dviženklį pranašumą. Nors dar J.Draudvila bandė patempti Adma” ekipą į priekį, tačiau „Artstone“ pergalės bei čempionų titulo iš savų rankų jau nebepaleido. Galutinis susitikimo rezultatas 73:61 (16:20, 18:16, 18:9, 21:16).

Justinas Kalnutis

„Artstone“ puolimo volas pervažiavo Elektrėnų ekipą (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 14:01 val.)„Artstone“ įveikė „Lemora & Minaltra & Deirama“ krepšininkus ir keliauja į finalą (2020 rugsėjo 28 d., pirmadienis, 22:31 val.)„Artstone“ be didesnio vargo nugalėjo „Džinsų sklepą“ (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 20:26 val.)„Artstone“ lengvai patiesė svečius iš Elektrėnų (2019 lapkričio 29 d., penktadienis, 20:12 val.)„Artstone“ užtikrinta pergale žengė į pusfinalį (2020 rugsėjo 21 d., pirmadienis, 22:54 val.)„Arstrone“ įtikinamai nukovė „Kaunas Metal“ ir žengė į kitą etapą (2020 rugsėjo 14 d., pirmadienis, 21:48 val.)„Artstone“ įveikė „Promatik“ (2020 sausio 14 d., antradienis, 21:27 val.)„Arststone“ nesunkiai įveikė „Alainą“ (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 20:32 val.)„Artstone“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Alaina“ ekipa (2020 vasario 19 d., trečiadienis, 23:22 val.)„Artstone“ įtikinama pergale pradėjo sezoną (2019 spalio 16 d., trečiadienis, 21:59 val.)