Akademija vs emobilus.lt (54:67)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2015 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 birželio 01 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„emobilus.lt“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Akademiją“ bei žengė į pusfinalį

2015 birželio 01 d., Pirmadienis, 22:45 val., peržiūros: 1284

Birželio 1 dieną „Kauno kolegijos“ sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2015 ketvirtfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Akademija“ priemė svečius „emobilus.lt“.

Rungtynes taikliu dvitaškiu pradėjo „emobilus.lt“ (0:2). Po šio metimo „Akademija“ pelnė aštuonis taškus be atsako ir įpusėjus trečiai minutei privertė „emobilus.lt“ prašyti minutės pertraukėlės (8:2). Po jos šeimininkų persvara padidėjo iki aštuonių taškų (10:2). Įpusėjus kėliniui komandas skyrė aštuoni taškai (12:4). Prasidėjus antrai kėlinio pusei „emobilus.lt“ pelnė septynis taškus be atsako (12:11). Po šio spurto komandos žaidė lygiai, o sužaidus pirmas 10 minučių dviejų taškų persvarą turėjo „Akademija“ (20:18).

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes komandos buvo pelniusios po du taškus, o „Akademija“ paprašė minutės pertraukėlės (22:20). Vėliau komandos keitėsi taikliais metimais. Sužaidus septynias minutes komandas skyrė penki taškai (30:25). Aštuntą minutę du iš eilės tritaškius pataikė „emobilus.lt“, po kurių svečiai įgijo vieno taško persvarą (30:31). Devintą minutę persvarą pavyko susigrąžinti „Akademijai“ (35:31), Kėlinio pabaigoje „emobilus.lt“ baudos metimais sumažino „Akademijos“ pranašumą iki dviejų taškų (35:33).

Trečias kėlinys prasidėjo „Akademijos“ taikliu tolimu metimu (38:33). Į tai „emobilus.lt“ atsakė dviem taikliais metimais (38:37). „emobilus.lt“ patikimai gynėsi ir sužaidus šešias minutes turėjo trijų taškų persvarą (38:41). Po „Akademijos“ minutės pertraukėlėstritaškį pataikė V.Vainauskas (41:41). Vėliau „Akademija“ taškus rinko taikliais tolimais metimais, o „emobilus.lt“ dvitaškiais. Likus minutei iki kėlinio pabaigos rezultatas buvo lygus (47:47). Baigiantis ketvirčiui Š. Kenstavičiaus tritaškis į priekį išvedė „emobilus.lt“ (47:50).

Per pirmą minutę su puse ketvirtame kėlinyje penkis taškus pelnė „emobilus.lt“ (47:55). „Akademijos“ minutės pertraukėlė padėjo atsigauti šeimininkams, kurie pelnė septynis taškus be atsako (54:55). Visgi baigiantis ketvirtai minutei „Akademijos“ puolimas visiškai užstrigo, o „emobilus.lt“ pamažu didino persvarą. Sužaidus šešias minutes „Akademija“ paprašė minutės pertraukėlės (54:60). Ji nepadėjo, nes likus žaisti dvi minutes komandas skyrė devyni taškai (54:63). Per likusį laiką „emobilus.lt“ padidino pranašumą iki 13 taškų (54:67).

“emobilus.lt“ pateko į pusfinalį, kuriame susikaus su „A Komanda“.

„emobilus.lt“ komandos treneris Aurimas Dervinskas: „Komandos lygios, emocijų buvo daug. Šiandien mes labiau norėjome laimėti. Buvome labai nukraujavę, nebuvo trijų pagrindinių žaidėjų. Trūko žaidėjų po krepšiu, o varžovai turėjo tikriausiai stipriausią priekinę liniją taurėje. Atidirbome šiandien 110 procentų, pasisekė ir pasiekėme pergalę.“ Paklaustas, kas labiausiai sekėsi ir nesisekė, treneris atsakė: „Labiausiai sekėsi tikriausiai gynyba. Buvo labai sunku. Varžovai turi gerus aukštus ir gerus mažus žaidėjus, todėl labai sunku buvo žaisti. Visgi atstovėjome, daug kantrybės turėjome. Antroje pusėje pavyko išjungti iš žaidimo varžovų lyderius ir greitai užpulti. Atitrūkome tais keliais taškais ir laimėjome.“ Paklaustas, ar žino ką nors apie kitą etapą, treneris atsakė: „Nežinau nieko, kai gryšiu namo pasižiūrėsiu. Žaisime, kovosime, galiu tik tiek pasakyti.“

„Akademijos“ treneris Linas Juknys: „Šiandien pritrūko ryškesnio M. Patašiaus indėlio. Žaidėjas po ligos. Trūko pabaigoje rungtynių ramybės. Jei būtume žaidę savo žaidimą iki pat pabaigos, būtų gal pasisekę. Mes pradėjome nei iš šio nei iš to karščiuotis ir taip suteikėme varžovams pranašumą. Jei nebūtume karščiavęsi, lygus žaidimas būtų iki pat pabaigos ir gal pabaigoje būtų pasisekę. Šiaip žaidėjai yra šaunuoliai, sukovojo iki paskutinio. Labai norėjome laimėti, dėl to karščiavomės truputi, bet turėjome galimybių laimėti.“

Akademija: Tomas Pileckas – 21 tšk. (7 išpr. praž.), Vilmantas Vainauskas – 14 tšk. (7 išpr. praž.), Aurimas Juozapaitis – 10 tšk.

emobilus.lt: Kęstutis Dmitrijevas – 13 tšk., Edvardas Jašinskas – 12 tšk., Aurimas Gavelis – 11 tšk., Šarūnas Kenstavičius – 10 tšk.

„Emobilus.lt“ penketukas įtikinamai įveikė „Senukus“ (2015 gegužės 21 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)„emobilus.lt“ antroje rungtynių pusėje įveikė „UNO“ (2015 gegužės 08 d., penktadienis, 22:14 val.)Tik antroje rungtynių pusėje „Emobilus.lt“ įveikė BC „Ambi“ ekipą (2015 gegužės 11 d., pirmadienis, 23:29 val.)Dvikovoje be keitimų „Emobilus.lt“ nukovė „Šilainius“ (2015 gegužės 24 d., sekmadienis, 22:55 val.)Atkakliose aštunfinalio rungtynėse „Akademija“ palaužė „ICE“ komandą (2015 gegužės 27 d., trečiadienis, 22:52 val.)Po nervingos kovos „A Komanda“ prasibrovė į „Laikinosios Sostinės“ Mažosios taurės finalą (2015 birželio 03 d., trečiadienis, 23:02 val.)Be dviejų lyderių kovojusios „Hidraulinės sistemos“ nuskynė „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės bronzą (2015 birželio 07 d., sekmadienis, 22:27 val.)Sporto manija lengvai pasiekė antrąją pergalę. (2015 gegužės 11 d., pirmadienis, 23:16 val.)Tritaškiai neišgelbėjo BK „Centre“ (2015 gegužės 07 d., ketvirtadienis, 23:23 val.)A Komanda šventė iškovojo 2 pergalę. (2015 gegužės 22 d., penktadienis, 04:25 val.)