MIAMI vs AISČIAI 93-2 (65:59)Pavasario taurė 2011 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 balandžio 13 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"Miami" po atkaklios kovos laimėjo prieš "Aisčiai 93-2"

Krepšį atakuoja nuglaėtojų snaiperis Vaidas Petkevičius
2011 balandžio 13 d., Trečiadienis, 19:45 val., peržiūros: 4130

Balandžio 13 dieną, 17val. 30 min., Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko "Pavasario taurės 2011" turnyro rungtynės tarp aikštelės šeimininkų "Miami" bei svečių "Aisčiai 93-2". Kova buvo atkakli bei įdomi, ir tik lemiamomis akimirkomis be klaidų sužaidę aikštelės šeimininkai sugebėjo pasiekti pergalę, rezultatu 65:59.

Rungtynių pradžią geriau pradėjo "Aisčiai 93-2". Jie surengė greitą kontraataką, pataikė iš toli, apsigynė kelis kartus be klaidų ir išsiveržė į priekį – 2:7. Tačiau "Miami" ekipoje nesulaikomas buvo Jevgenij Savin. Jis pataikė visus tris mestus dvitaškius bei įsūdė vieną tritaškį. Kėlinuko pabaigoje žaidimas išsilygino ir tik taiklus komandos vedlio Vaido Petkevičiaus tritaškis leido aikštelės šeimininkams įgyti 2 taškų persvarą – 18:16.

Antrajame kėlinuke šeimininkų ekipą susitvarkė su startiniu jauduliu ir pradėjo puikiai gintis – žaidėjai suskubdavo padėti komandos draugams ir neleido pelnyti nei 1 lengvo taško. Šiame ketvirtyje puikiai pasirodė nuo atsarginių žaidėjų suolelio išėjęs Mantas Birutis. "Miami" sunkusis kraštas (savo sudėjimu primenantis Sofoklį Skorcianidį) tiesiog siautė baudos aikštelėje – ėmė vieną kamuolį po kito bei reikalui esant atakavo pats (2 dvitaškai iš 3 per šį kėlinuką). Prieš ilgąją pertrauką aikštelės šeimininkai įgijo dviženklę persvarą – 33:23.

Antrąją rungtynių dalį daug geriau pradėjo "Aisčiai 93-2". Gitano Bačiulo auklėtiniai labai greitai suorganizuodavo greitas atakas ir pradėjo itin lengvai rinktis taškus. Per pirmąsias tris minutes jie spurtavo 4:11 ir sumažino deficitą iki 3 taškų – 37:34. Per likusį laiką žaidimas šiek tiek aprimo, komandos žaidė taškas į tašką ir paliko intrigą ketvirtąjam kėlinukui – 46:41.

Finalinis rungtynių kėlinukas buvo itin atkaklus. Nors pradžioje svečių krepšininkai spurtavo ir persvėrė rezultatą į savo pusę (53:55), tačiau aikštelės šeimininkai labai greitai atsigavo ir po 9 iš eilės Karolio Gailiūno taškų vėl įgijo solidžią persvarą – 64:55. Lemiamomis akimirkomis "Miami" sužaidė beveik be klaidų, pavyzdingai gynėsi ir iškovojo pergalę, rezultatu 65:59.

Po rungtynių "Miami" treneris V.Petkevičius sakė : "Žiauriai džiaugiamės išsilaikę, nes tokia situacija buvo mūsų – jeigu pralošiam, iškrentam (dėl prastesnio santykio). O dabar va laimėjom, grupėj užėmėm 1 vietą ir žaisim dar vienas rungtynes minimum. Norėčiau perduoti linkėjimus "KTU galerai"."

"Aisčiai 93-2" komandos strategas G.Bačiulis iškart atskleidė pralaimėjimo priežastis : " Daug klaidų šiandien padarėm. Klaidos jau antras rungtynes mus nužudo, yra kur tobulėti. Šiandien visą žaidimą grindėm greičiu, bet tas greitis nepasiteisino, nes daug klaidų pridarėm."

"Miami" po atkaklios kovos laimėjo prieš "Rangers" (2011 kovo 30 d., trečiadienis, 20:07 val.)Paskutinėmis pratęsimo sekundėmis pergalę išplėšė "Aisčiai - 93-2" (2011 balandžio 04 d., pirmadienis, 21:52 val.)"Rangers" vos nepaleido pergalės iš savo rankų (2011 balandžio 11 d., pirmadienis, 21:53 val.)Tik po pratęsimo priešininkus palaužę "ESS" krepšininkai iškovojo pergalę (2011 gegužės 15 d., sekmadienis, 12:40 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių "Club 9 & Pizza Club" patirtis padėjo įveikti "Aisčių 93 - 2" jaunimo pasipriešinimą (2011 gegužės 01 d., sekmadienis, 20:38 val.)"Miami" įveikė SK "Neveronis" ir pateko į "Pavasario taurės 2011" ketvirtfinalį (2011 gegužės 08 d., sekmadienis, 18:57 val.)"KTU Galera-2" pasiekė triuškinamą pergalę (2011 balandžio 06 d., trečiadienis, 23:22 val.)