KAUNO SAVIVALDYBĖ & POLICIJA vs SLKALDK AKADEMIJA (66:64)30+ lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2013 balandžio 07 d., Sekmadienis, 18:45 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

Po dramatiškos kovos ir pratęsimo į kitą etapą žengė Kauno Savivaldybė & Policija

2013 balandžio 08 d., Pirmadienis, 06:53 val., peržiūros: 1525

2013-04-07 dieną, 30+ lygoje, KSM sporto salėje susitiko Kauno Savivaldybė & Policija ir SLKALDK Akademija. Rungtynes, kuriose netrūko įtampos, gražaus bet nerezultatyvaus žaidimo, po pratęsimo laimėjo šeimininkai rezultatu – 66:64 (15:15, 14:12, 15:11, 14:20).

Rungtynės prasidėjo vienu taiklius T. Simučio baudos metimu iš dviejų, kai į tai dvitaškiu atsakė Ž.Balynas. Du taškus pelnė G.Eirošius, o tuomet sekė Akademijos atkarpa – 0:12 ir rezultatas greitai išaugo iki dviženklio – 3:14. Du tritaškius pataikė G.Klimavičius, o vieną baudos metimą iš dviejų D.Balkus ir rezultatas – 9:15. Kėlinį sėkmingiau pabaigė šeimininkai ir po pirmo kėlinio rezultatas lygus – 15:15.

Antrasis kėlinys prasidėjo keturiais Akademijos taškais, kai vienu atsakė Savivaldybė ir rezultatas – 16:19. Penkis taškus be atsako pelnė Šeimininkai ir išsiveržė į priekį – 21:19. Po keturis taškus apsikeitė komandos, o tuomet dar keturis pridėjo šeimininkai ir rezultatas – 29:23. Du baudos metimus pataikė A.Nausėda, o dvitaškį pridėjo D.Balkus ir čia buvo paskutiniai šio kėlinio abiejų komandų taškai – 29:27.

Trečiasis kėlinys prasidėjo uraganiniu Savivaldybės puolimu ir jų laimėta trijų minučių atkarpa – 10:0. Tuomet dar po du taškus apsikeitė komandos ir rezultatas – 41:29. Keturis taškus surinko svečiai ir kiek sumažino atsilikimą, tačiau tritaškį pataikė T.Simutis ir skirtumas vėl vienuolika taškų – 44:33. Kėlinio pabaigoje Žilvinas Balynas pataikė tritaškį ir pridėjo metimą iš po krepšio ir po trijų kėlinių – 44:38.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo šešiais Akademijos taškais ir po ilgokos pertraukos rezultatas tapo lygus – 44;44. Vieną baudos metimą iš dviejų pataikė G.Eirošius, o D.Balkus pataikė abi ir Akademija jau priekyje – 45:46. Keturis taškus surinko Savivaldybė, tritaškiu atsakė Ž.Balynas ir rezultatas vėl lygus – 49:49. Atkarpą 6:2 laimėjo šeimininkai ir susikrovė keturių taškų pranašumą. Po du taškus apsikeitė komandos, o tuomet dar du pridėjo Linas Stankūnas ir rezultatas – 57:55. Po greitos taktinės pražangos vieną baudos metimą pataikė G.Klimavičius, o tuomet atkovoję kamuolį Akademijos vyrai permetė jį per visą aikštę A.Nausėdai, šis puikiai pašokdino varžovą ir visiškai laisvas smeigė tritaškį ir išlygino rezultatą likus keturioms sekundėms. Po minutės pertraukėlės Savivaldybė dar turėjo neblogą šansą laimėti rungtynes ir be pratęsimo, tačiau suklydo G.Klimavičius ir komandoms teko žaisti pratęsimą – 58:58.

Pratęsime jau geriau pasisekė Savivaldybei, kuri ir žengė į kitą etapą, kuriame susitiks su Kauno Autobusais.

Po rungtynių nugalėtojų treneris R.Miladauskas sakė – trečios, lemiamos rungtynės gavosi tokios, kokios ir turėjo būti. Tas kas galėjo tas žaidė, gaila pagrindinis įžaidėjas negalėjo žaisti šiandien. Na o darbar pabandysim pasiekti pernykštį pasiekimą, laimėti trofėjų.

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė – Gintautas Eirošius (15, 18 naud. bal., 13 atk. kam.), Raimondas Baltrušaitis (12), Tadas Simutis (12), Donatas Karalukas (11, 16 naud. bal.), Giedrius Klimavičius (11, 11 naud. bal.) taškų.

Pralaimėjusių gretose geriausiai pasirodė – Artūras Nausėda (23, 23 naud. bal., 7 rez. perd., 5 išpr. pr.), Žilvinas Balynas (19, 23 naud. bal., 13 atk. kam.), Dainius Balkus (16, 14 naud. bal., 5 per. kam., 5 išpr. pr.) taškų.

"Sporto Manija & Ekodora 30+" atkaklioje kovoje palaužė "Kauno Savivaldybę & Policiją" (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 23:02 val.)Negausiai susirinkusių komandų mūšyje pergalę pasiekė "Kauno Savivaldybė & Policija" (2013 sausio 27 d., sekmadienis, 23:03 val.)"Makroflex" nepasidavė emocijoms ir įveikė "Kauno savivaldybė & Policija" ekipą (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 22:16 val.)“Kauno Autobusai” tik rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno Savivaldybė & Policija” (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 10:43 val.)"Sporto Manijai - Ekodorai" nepavyko antrą kartą sezone nugalėti "Kauno Savivaldybės & Policijos" (2013 sausio 07 d., pirmadienis, 08:30 val.)"Šernai" antroje rungtynių pusėje palaužė "Kauno Savivaldybę & Policiją" (2012 lapkričio 19 d., pirmadienis, 00:24 val.)"Kauno Autobusai" nepaliko vilčių "Kauno Savivaldybei & Policijai" (2013 sausio 21 d., pirmadienis, 00:08 val.)SLKALDK Akademija pirmą ketvirtfinalio mačą laimėjo prieš Kauno Savivaldybę ir Policiją (2013 kovo 17 d., sekmadienis, 21:11 val.)„Kauno Savivaldybė & Policija“ pasiekė nesunkią pergalę (2013 vasario 17 d., sekmadienis, 22:53 val.)Permainingose rungtynėse „Kauno savivaldybė & policija“ antroje rungtynių dalyje įrodė pranašumą prieš „Judam“ ekipą (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 23:00 val.)