Elektromontuotojas vs Brentex Trailer (63:55)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 02 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Elektromontuotojas“ pasiekė sudėtingą pergalę

2015 gruodžio 02 d., Trečiadienis, 21:55 val., peržiūros: 1268

Gruodžio 2 dieną, 18:45 val., Kauno technikos kolegijos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Elektromontuotojas“ (šeimininkai) ir „Brentex Trailer“ (svečiai). Nors rungtynes labai galingu spurtu pradėjo šeimininkai ir vienu metu pirmavo net 11:0, tačiau varžovai atsitiesė, o netrukus į aikštelę sugrįžo intriga. Nuo to momento komandos rungtyniavo labai banguotai, ne kartą keitėsi pirmaujanti ekipa, o lemiamu metu vis tik tikslesni buvo „Elektromontuotojo“ krepšininkai, kurie ir laimėjo susitikimą rezultatu 63:55.

Rungtynes labai galingai pradėjo šeimininkai, kurie ne tik puikiai pataikė, bet ir visiškai uždarė varžovų puolimą. „Brentex Trailer“ nesugebėjo taškų pelnyti net pusę pirmojo kėlinuko, bet netrukus jiems pavyko „pralaužti ledus“. „Brentex Trailer“ atsibudo ir tai padarė labai sėkmingai, nes komandos žaidimas dabar buvo visiškai kitoks. Taiklūs metimai sekė vienas kitą, o skirtumas sparčiai mažėjo, kol nepastebimai rezultatas tapo lygus. Nuo to momento abi komandos pradėjo vis dažniau klysti, žaidimas vėl buvo nerezultayvus, o ilgoji pertrauka prasidėjo vis dar esant lygiam rezultatui 27:27.

Antroje rungtynių pusėje komandos žaidė banguotai, ne kartą pasikeitė pirmaujanti ekipa, o pats žaidimas aikštelėje tapo vis labiau chaotiškas. Tiek vienos, tiek ir kitos komandos krepšininkai dažnai klydo, žaidėjai tikrai ne visuomet priimdavo teisingus sprendimus, o kaip parodė tolimesnė rungtynių eiga toks žaidimo modelis ir skubėjimas buvo parankesnis „Elektromontuotojo“ ekipai ir lemiamu metu jiems pavyko nutolti. Nors „Brentex Trailer“ ir ėmėsi pražangų taktikos, bet komandai taip ir nepavyko sugražinti intrigos. Šeimininkai pasiekė nelengvą pergalę, rezultatu 63:55.

Eiminas Valaitis („Elektromontuotojas“):

„ištiesų esame labai stiprioje grupėje, tad džiugu, kad pavyko pasiekti nors nedidelį pranašumą, nes rungtynės buvo sunkios ir gerą pradžią nulėmė labiau tik pačių varžovų nesusikaupimas“

Elektromontuotojas: Dovydas Znutas – 15 tšk., Marius Nenartavičius – 12 tšk. (14 atk. kam., 8 išpr. praž.), Vilius Sutkus – 10 tšk. (5 perimt. kam.), Rimas Undraitis – 10 tšk.

Brentex Trailer: Tadas Vaitkevičius – 23 tšk., Paulius Užkurnys – 9 tšk., Darius Grigaitis – 9 tšk.

„Brentex Trailer“ pasiekė triuškinamą pergalę (2015 spalio 27 d., antradienis, 22:32 val.)„Elektromontuotojas“ nesunkiai įveikė „LejuoTransą“ (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 20:46 val.)„Elektromontuotojas“ įrodė pranašumą prieš „Kauno partizanus“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 22:21 val.)„Elektromontuotojas“ po pertraukos neprilygo „Akademijai“ (2016 sausio 04 d., pirmadienis, 23:45 val.)„Elektromontuotojas“ pasiekė pergalę, tačiau kovą dėl medalių tęsia KK „Kauno partizanai“ (2016 kovo 08 d., antradienis, 01:26 val.)„Elektromontuotojas“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis palaužė „Straight“ (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 21:48 val.)Rungtynių pabaigoje „Elektromontuotojas“ įveikė „Šilainius“ (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 21:04 val.)„Elektromontuotojas“ ketvirtame kėlinyje privertė pasiduoti „Spartą“ (2015 gruodžio 09 d., trečiadienis, 21:04 val.)„Elektromontuotojas“ buvo per kietas riešutas BC „Straight“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 23:17 val.)„Brentex Trailer“ pateikė staigmeną ir nugalėjo „Spartą“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 23:52 val.)