Nematyti vs Parabelis (42:63)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2015 balandžio 29 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Parabelis“ iškovojo lengvoką pergalę bei keliauja į finalą

2015 balandžio 29 d., Trečiadienis, 23:47 val., peržiūros: 1339

Trečiadienį, balandžio 29 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ Didžiosios taurės pusfinalis tarp vietos „Nematytų“ ir svečių „Parabelio“. Jau nuo pat pirmų minučių „Parabelis“ įsiveržė į priekį ir demonstravo geležinę gynybą praktiškai visų rungtynių metu. Būtent gynybos dėka, svečiams pavyko atsiplėšti nuo varžovų ir iškovoti įtikinamą pergalę bei patekti į Didžiosios taurės finalą.

Pirmasis kėlinys prasidėjo sėkmingomis abiejų komandų atakomis, tačiau smulkiu pranašumu galėjo džiaugtis svečiai, kurie turėjo trijų taškų pranašumą įpusėjus kėlinukui. Tuomet „Nematyti“ ekipos puolimas strigo, o tuo netruko naudotis „Parabelis“, kuris dėka taiklių tolimų metimų nutolo nuo savo varžovų ir po pirmojo kėlinio turėjo jau dviženklį pranašumą – 8:20. Antrasis kėlinys abiems komandoms buvo tragiškas puolimo prasme, tačiau geras gynybine prasme. Komandos, kartu sudėjus, per šį ketvirtį įmetė tik 13 taškų. Rezultatyviau šį kėlinuką sužaidė šeimininkai, kurie apkarpė atsilikimą trijais taškais ir po pirmosios rungtynių pusės atsilikinėjo jau mažesniu skirtumu – 16:25.

Trečiajame kėlinyje komandoms pagaliau atsirišo krepšys. „Nematyti“ per šį ketvirtį pelnė daugiau taškų nei per pirmuosius du sudėjus. Didžiąją kėlinuko dalį komandos žaidė apylygiai, bet „Parabelio“ pranašumas po truputį pradėjo tirpti. Prieš pat kėlinio pabaigą komandas skyrė penki taškai, bet tuomet O.Stropus pataikė tris tolimus metimus iš eilės, vienas iš jų su trečiojo kėlinio pabaigos švilpuku ir svečių pranašumas vėl padidėjo iki dviženklio – 33:47. Ketvirtajame kėlinyje „Nematyti“ vėl pradėjo strigti varžovų gynyboje, kas jiems nei kiek nepadėjo pakovoti dėl pergalės. Viso kėlinio metu „Parabelis“ po truputį didino savo turimą pranašumą ir galiausiai iškovojo įtikinamą pergalę bei kelialapį į finalą, rezultatu 42:63.

Nematyti: Martynas Šumskis – 13 tšk., Paulius Pocius – 8 tšk., Vytautas Janušonis – 6 tšk.

Parabelis: Ovidijus Stropus – 22 tšk., Ignas Rupeika – 12 tšk. (14 atk. kam.), Karolis Kubilius – 12 tšk. (5 perimt. kam.)

O.Stropus („Parabelis“):
„Pergalę lėmė tik gynyba ir motyvacija, kadangi pogrupio varžybose buvome jiems pralaimėję, tai šiandien norėjom tik laimėt prieš juos ir išeit į finalą bei pakartot praeitų metų scenarijų, nes norime laimėti pirmą vietą. Taip pat manau, kad pergalę lėmė patirtis ir tiesiog geresnė gynyba“.

„Parabelis“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 20:15 val.)„Parabelis“ užsitikrino antrąją vietą pogrupyje (2015 balandžio 06 d., pirmadienis, 23:39 val.)„Parabelis“ komandiniu žaidimu užtikrintai įveikė „Kulautuvą“. (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 02:27 val.)„Parabelis“ po nervingos kovos palaužė SK „Mattas“ ‒ 2 ekipą. (2015 balandžio 22 d., trečiadienis, 22:51 val.)„Nematyti“ gana nesunkiai prasibrovė į ketvirtfinalį (2015 balandžio 21 d., antradienis, 23:07 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Parabelis“ apgynė pavasario „Sportturo“ taurės nugalėtojų titulą (2015 gegužės 03 d., sekmadienis, 23:39 val.)„Parabelis“ eliminavo „Spartą“ iš tolimesnių kovų (2015 balandžio 16 d., ketvirtadienis, 23:26 val.)Rungtynių pradžioje atitrūkę „Nematyti“ neleido „Kulautuvai“ pasvajoti apie pergalę (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 22:23 val.)Solidžią persvarą išbarstę „Nematyti“ vos neprisižaidė su „Šilainiais ‒ 2“ (2015 balandžio 07 d., antradienis, 23:47 val.)Tik po pratesimo į pusfinalį įžengė „Nematyti“ (2015 balandžio 28 d., antradienis, 00:15 val.)