JUDAM vs KAUNO AUTOBUSAI (54:85)30+ lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 03 d., Šeštadienis, 11:15 val. @ Prekybos ir verslo mokykla, D. Poškos g. 22, Kaunas, LT-44293

"Kauno Autobusai" iškovojo nesunkią pergalę

2012 lapkričio 03 d., Šeštadienis, 14:53 val., peržiūros: 1903

Šeštadienį, Lapkričio 3 dieną, Prekybos ir Verslo mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "30+" lygos pirmenybių rungtynės, tarp "Judam" (šeimininkai) ir "Kauno Autobusai" (svečiai) ekipų. Nuo pat rungtynių pradžios vadžias į savo rankas paėmę svečių komandos krepšininkai iškovojo lengvą pirmąją pergalę naujajame sezone, rezultatas po rungtynių – 54:85 (8:16, 23:25, 14:25, 9:19).

Pirmą kėlinį keturiais taškai iš eilė pradėjo svečių komanda, tačiau netruku M.Gilius smeigė tritaškį ir sumažino atsilikimą iki minimumo. Bet svečių komandos tai nesulaikė, netrukus jie pelnė dar keturis taškus iš eilės ir vėl atitrūko. Svečių komandą pirmajame kėlinuke į priekį vedė R.Globys ir A.Budrys pelnę po šešis taškus, o šeimininkų komandoje taškus pelnyti sugebėjo tik M.Gilius, jis pataikė du tritaškius ir pridėjo vieną dvitaškį. Rezultatas po kėlinio – 8:16.

Antrajame kėlinuke šeimininkams sekėsi šiek tiek geriau nei pirmame, tačiau skirtumo sumažinti jiems nepavyko, o svečiai dar ir sugebėjo jį padidinti, tačiau tik dviem taškais. Šeimininkus ir toliau į priekį bandė vesti tas M.Gilius, tiesa šį kartą jis sulaukė daugiau pagalbos iš savo komandos draugų, M.Kavaliauskas pelnė penkis taškus. O svečių komandoje šiame kėlinuke išsiskyrė A.Vilpišauskas, pataikęs du tritaškius, ir H.Žilys pridėjęs keturis taškus. Rezultatas po dviejų kėlinių – 31:41.

Trečią ketvirtį svečiai pradėjo spurtu 0:9 ir įgijo devyniolikos taškų pranašumą. Šio spurto iniciatoriai buvo A.Budrys pelnęs keturis taškus ir R.Globys pridėjęs tris. Po sėkmingos šeimininkų atakos sekė dar vienas jų varžovų spurtas 0:8 ir tai suteikė jiems jau triuškinantį pranašumą. Kėliniui artėjant į pabaigą šeimininkai dar sugebėjo sumažinti skirtumą pataikę du tolimus metimus. Rezultatas po trijų kėlinių – 45:66.

Ketvirtasis kėlinukas buvo tik formalumas, o ir svečiai nesiruošė atsipalaiduoti. Kėlinį jie pradėjo dar viena gera žaidimo atkarpa, šį kartą 0:14 ir tai galutinai pribaigė šeimininkų komandą. Kėlinio pabaiga buvo nerezultatyvi, šeimininkams nesisekė pataikyti net ir būnant laisviems. Rezultatas po rungtynių – 54:85.

Po rungtynių šeimininkų komandos kapitonas Mindaugas Balčiūnaitis kalbėjo : " Koks rezultatas, taip ir vertinam komandos žaidimą. Iš tikrųjų, tai esam visi draugai, kartu žaidžiam daug metų. Vidiniuose žaidimuose kyla labai daug ginčų, bauda buvo ar ne, tai nusprendėm ateiti pažaisti su švilpuku. Išmokti žaisit be baudų. Mūsų tikslas tiktai sudalyvauti ir pasižaisti“

Svečių komandos treneris Audrius Juodelis sakė : " Komanda sužaidė lyg ir neblogai, bet pirmos sezono rungtynės visada būna tokios vangios. Bet kai komanda norėjo, tai ir pasigynė. Varžovai pagrinde rėmėsi tolimais metimais, tai kol jie krito skirtumas ir buvo toks vienaženklis, o paskui susitvarkėm. Komandos tikslas – finalas".

Šeiminikų komandoje geru žaidimu išsiskyrė Mindaugas Gilius 22 tšk., Mindaugas Kavaliauskas 12 tšk., Marius Balčiūnaitis 7 tšk.

Svečius į pergalę vedė Ridas Globys 17 tšk., Tomas Stupuris 14 tšk., Tadas Beržinskas 13 tšk (27 naud. balai, 13 atkovotų kamuolių)., Arūnas Budrys 12 tšk. (26 naud. balai, 11 atkovotų kamuolių)

"Kauno Autobusai" iškovojo eilinę pergalę (2013 vasario 06 d., trečiadienis, 23:34 val.)BC"Spurtas & Liuksas" iškovojo nesunkią pergalę (2012 lapkričio 24 d., šeštadienis, 14:10 val.)"Kauno Autobusai" toliau žengia pergalių keliu (2012 gruodžio 12 d., trečiadienis, 23:40 val.)"Kauno autobusai" dėl pergalės turėjo gerokai pavargti (2013 sausio 09 d., trečiadienis, 22:42 val.)"Kauno Autobusai" žengė į "30+" lygos finalą (2013 balandžio 21 d., sekmadienis, 22:41 val.)"Kauno autobusai" negailestingai sutriuškino "SLKALDK Akademiją" (2013 kovo 09 d., šeštadienis, 17:21 val.)Kauno "Autobusai" nepasigailėjo "Kauno savivaldybės & Policijos" (2013 kovo 04 d., pirmadienis, 16:14 val.)Geriau sužaidę ketvirtajį kėlinį "Kauno autobusai" iškovojo pergalę prieš "BC Spurtas & liuksas" (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 22:54 val.)"Kauno Autobusai" nepaliko vilčių "Kauno Savivaldybei & Policijai" (2013 sausio 21 d., pirmadienis, 00:08 val.)Galinga "Kauno Autobusų" puolimo banga nušlavė "Makroflex" (2012 gruodžio 09 d., sekmadienis, 21:34 val.)