Vėjų linija & Garliavos duona vs LSMU VA & Statybų vizija (49:55)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 27 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų vidurinė mokykla (Aukuro vid. m-klos patalpos), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

„LSMU VA & Statybų vizija“ iškovojo nelengvą pergalę prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandą

2014 spalio 28 d., Antradienis, 00:20 val., peržiūros: 1171

Spalio 27 dieną Pilėnų vidurinėje mokykloje įvyko Įmonių lygos, reguliariosios F pogrupio rungtynės tarp "Vėjų linija & Garliavos duona" (šeimininkai) ir "LSMU VA & Statybų vizija" (svečiai). Pirmame kėlinuke šiek tiek geriau atrodė svečiai, kurie po kėlinio pirmavo 15:10. Antrame kėlinyje "LSMU VA & Statybų vizija" sugebėjo išlaikyti persvarą ir pirmauti po pirmosios rungtynių pusės – 27:23. Šeimininkai trečiame rungtynių ketvirtyje bandė artėti prie varžovų, tačiau į kiekvieną jų rezultatyvią ataką varžovai atsakydavo tuo pačiu – 42:35 pirmavo "LSMU VA & Statybų vizija". Ketvirtame kėlinyje netrūko atkaklios kovos, tačiau geriau rungtynių pabaigą sužaidę svečių krepšininkai džiaugėsi pergalę rezultatu 55:49.

Šeimininkams rungtynių pradžia susiklostė gana prastai, jiems taškų pelnyti nepavyko beveik 4 minutes. Tuo pasinaudoję "LSMU VA & Statybų vizija" išsiveržė į priekį 11:0. Iki kėlinio pabaigos "Vėjų linija & Garliavos duona" sugebėjo šiek tiek prisivyti varžovus ir po kėlinio atsilikinėjo 10:15.

Antrąjį kėlinuką geriau pradėjo svečiai, kurie padidino savo persvarą iki 8 taškų (22:14), tačiau "Vėjų linija & Garliavos duona", netrukus sumažino atsilikimą per pus (22:18). Likusį laiką svečiai sugebėjo išlaikyti 4 taškų pranašumą ir po pirmosios rungtynių dalies pirmavo 27:24.

Trečiame kėlinyje svečiai visą kėlinį neleido priartėti šeimininkams arčiau nei 6 taškais. Į visas rezultatyvias "Vėjų linija & Garliavos duona" atakas "LSMU VA & Statybų vizija" atsakydavo tuo pačiu. Po kėlinio 42:35 pirmavo svečiai.

Paskutinio rungtynių ketvirčio pradžioje svečiams dar pavyko išlaikyti gana saugų pranašumą (46:39), tačiau 4:0 laimėta šeimininkų nedidelė atkarpa sumažino turimą atsilikimą iki 3 taškų (46:43). skaičiuojant paskutines kėlinio minutes ir rezultatui esant 50:47 "LSMU VA & Statybų vizija" naudai, buvo sunku spręsti šios dvikovos nugalėtojus. Likus žaisti apie vieną minutę, tinklelį skrodė taiklus M. Petrausko tritaškis metimas, kuris leido susigrąžinti 6 taškų pranašumą (53:47). Iki rungtynių pabaigos šios persvaros šeimininkams panaikinti nepavyko ir jie turėjo pripažinti "LSMU VA & Statybų vizija" komandos pranašumą rezultatu 55:49.

Po rungtynių nugalėtojų treneris sakė: "Pergalę lėmė, manau, daugiametis susižaidimas. Jauduliukas pradžioje jautėsi ir truputį "buksavom", tačiau paskui "prasilaužėm", prasimėtė tiek aukšti tiek žemi mūsų žaidėjai. Protingai sužaidėme rungtynių pabaigą ir pasiekėme pergalę"

Vėjų linija & Garliavos duona: Benas Mockus – 15 tšk., Vytautas Vaškevičius – 10 tšk. (5 rezult. perd.), Andrius Raila – 10 tšk.

LSMU VA & Statybų vizija: Marius Petrauskas – 20 tšk. (6 išpr. praž.), Gražvydas Davidavičius – 16 tšk. (14 atk. kam., 8 išpr. praž.), Tomas Žvaliauskas – 10 tšk. (5 perimt. kam.)

„Lietuvos Dujos“ išplėšė pergalę iš „Vėjų linijos ‒ Garliavos Duonos“ rankų (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 21:48 val.)„Lesto“ neturėjo šansų prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 21:02 val.)„Senukai“ be didesnio vargo įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą. (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 21:59 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ ketvirtfinalį pradėjo pergale prieš „Ryterną“ (2015 balandžio 08 d., trečiadienis, 21:53 val.)„Senukai“ po atkaklios kovos palaužė „Vėjų liniją & Garliavos Duoną“ (2015 sausio 23 d., penktadienis, 00:00 val.)Penkiese žaidę „LSMU VA & Statybų vizija“ iškovojo pergalę (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 01:07 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ turėjo pripažinti „Sweco“ pranašumą (2015 vasario 13 d., penktadienis, 22:11 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ gana lengvai įveikė „Sweco“ (2015 vasario 06 d., penktadienis, 20:20 val.)Klaidos pražudė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2014 lapkričio 24 d., pirmadienis, 21:54 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ nesunkiai įveikė „Sanitex“ ekipą. (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 18:24 val.)