Omega vs Medvėgalis (76:69)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 balandžio 24 d., Penktadienis, 18:30 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Omega“ po permainingos kovos žengė į pusfinalį

2015 balandžio 24 d., Penktadienis, 21:10 val., peržiūros: 1072

Balandžio 24 dieną, Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko pavasario „Sportturas“ mažosios taurės ketvirtfinalis, tarp aikštelės šeimininkų „Omega“ ir svečių „Medvėgalis“ komandų.. Rungtynes geriau pradėjo ir po pirmojo kėlinuko 8 taškų persvarą susikrovė šeimininkai – 19:11. Antrajame kėlinyje iniciatyva perėmė svečiai ir jau jie šį kėlinį laimėjo 8 taškų skirtumu, bei išlygino rungtynių rezultatą – 37:37. Po ilgosios pertraukos vyko atkakli kova. Geriau kėlinio galą sužaidę „Omegos“ krepšininkai po trijų kėlinių įgijo 3 taškų persvarą – 55:52. Ketvirtajame kėlinyje komandos žengė koja kojon, tačiau atėjus paskutiniosioms rungtynių minutėms protingiau ir tiksliau sužaidė „Omega“ ir iškovojo sunkę pergalę rezultatu – 76:69.

Nors rungtynes tritaškiu pradėjo svečių komanda, čia pat „Omegos“ krepšininkai pelnė 9 taškus iš eilės ir išsiveržė į priekį – 9:3. Antroje kėlinio pusėje svečiai pradėjo geriau žaisti puolime, tačiau jiems gynyboje nesisekė stabdyti Juozo Keršio, kuris per šį kėlinį pelnė net 10 taškų ir daugiausiai jo pastangomis , po pirmųjų 10 minučių „Omega“ buvo priekyje 8 taškų persvara – 19:11.

Nors antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai buvo padidinę savo pranašumą iki dviženklio – 23:13, nuo to momento iniciatyvą perėmė „Medvėgalis“. Martynas Macas ir Deividas Stirbinskis pataikė po du tolimus metimus ir jau svečiai buvo priekyje – 37:34. Paskutinę kėlinio minutę „Omega“ dar pelnė tris taškus, bei prieš ilgąją pertrauką išlygino rungtynių rezultatą – 37:37.

Po ilgosios pertraukos svečiai pelnė 8 taškus be atsako, bei greitai privertė „Omegos“ trenerį prašyti minutės pertraukėlės. Po jos šeimininkai sustygavo savo žaidimą, bei pradėjo tirpdyti savo varžovų pranašumą. Kėlinio viduryje „Medvėgalio“ persvara siekė 4 taškus – 48:44. Antrojoje kėlinio pusėje po M. Zubavičiaus ir R. Kasperavičiaus tolimų metimų šeimininkai pervėrė rezultatą į savo pusę – 51:50. O kėlinio pabaigą dviem tiksliais baudų metimais užbaigė Tadas Vaitkevičius ir prieš lemiamą ketvirtį „Omega“ įgijo 3 taškų pranašumą – 55:52.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje šeimininkai pirmavo – 62:58, tačiau tada Deividas Stirbinskis pataikė du tolimus metimus ir „Medvėgalis“ išlygino rungtynių rezultatą – 64:64. Deja po šių metimu svečiai puolime taip ir sustojo, tuo tarpu „Omega“ pelnė 7 taškus iš eilės ir truktelėjo į priekį – 71:64. Rungtynių pabaigoje svečiai dar bandė gelbėtis tolimais metimais. Po taiklaus P. Irtmono metimo „Medvėgalis“ priartėjo iki 5 taškų – 74:69, jiems pavyko ir apsiginti, tačiau puolime pataikyti dar vieno tikslaus tolimo metimo nepavyko o pražanga sustabdytas R.Kasperavičius įtvirtino savo komandos pergalę – 76:69.

Po rungtynių „Omega“ komandos žaidėjas Mantas Zubavičius sakė:

Buvo geros rungtynės. Rungtynių pabaigoje pergalę lėmė gera gynyba. Apsidengėme prieš jų snaiperius, bei patys protingai sužaidėme puolime.

Pavasario „Sportturas“ mažosios taurės pusfinalyje, „Omegos“ laukia dvikova su „Compensa“.

Omega: Juozas Keršys – 20 tšk. (6 išpr. praž.), Mantas Zubavičius – 15 tšk., Remigijus Kasperavičius – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Tadas Vaitkevičius – 11 tšk. (12 atk. kam., 7 išpr. praž.)

Medvėgalis: Deividas Stirbinskis – 30 tšk., Martynas Macas – 11 tšk., Paulius Irtmonas – 9 tšk. (12 atk. kam., 5 perimt. kam.)

Antroje rungtynių pusėje atsibudusi „Omega“ žengė į ketvirtfinalį (2015 balandžio 16 d., ketvirtadienis, 23:57 val.)„Medvėgalis“ ketvirtajame kėlinyje nutolo nuo savo varžovų ir žengė į ketvirtfinalį (2015 balandžio 16 d., ketvirtadienis, 23:38 val.)„Omega“ be didesnio vargo įveikė BC „Ambi“ ekipą. (2015 kovo 28 d., šeštadienis, 00:03 val.)BC „Gazuotas pienas Miau“ po sudėtingos kovos pasidabino pavasario „Sportturo“ mažosios taurės auksu (2015 gegužės 03 d., sekmadienis, 23:13 val.)„Omega“ komandos kokybė, be vargo, susitvarkė su „Kuom jei NE“ komandos kiekybe. (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 19:08 val.)„Medvėgalis“ užtikrintai laimėjo prieš „Kleboniškio „Vilkai““ komandą. (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 23:41 val.)„Kovoje dėl antrosios vietos grupėje pranašesni buvo „BK Centre“ krepšininkai.“ (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 00:55 val.)E. Kajalavičiaus metimas išplėšė pergalę „Žaliai‒Baltiems“ (2015 kovo 30 d., pirmadienis, 22:10 val.)Galingai startavę „Ice“ parklupdė „Omegą“ (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 22:05 val.)Po nerezultatyvios, bet atkaklios kovos sunkiu žingsniu finalą priėjo „Omega“ (2015 balandžio 27 d., pirmadienis, 23:18 val.)