Detas Hoptrans logistics & BRGroup vs Topo centras (95:87)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 19 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

Tik po atkaklios kovos „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ ekipa nugalėjo „Topo centrą“

2014 vasario 19 d., Trečiadienis, 23:47 val., peržiūros: 1074

Trečiadienį, vasario 19 dieną, VDU sporto centre įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Detas Hoptrans logistics & BRGroup" (šeimininkai) ir "Topo centras" (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių tarp ekipų užvirė atkakli kova. Visos rungtynės vyko taškas į tašką, tačiau ketvirto kėlinuko pabaigą užtikrinčiau sužaidė "Detas Hoptrans logistics & BRGroup" ekipa, kuri iškovojo pergalę rezultatu – 95:87.

Nuo pat pirmųjų minučių šeimininkai spurtavo ir įgijo 7 taškų pranašumą ( 10:3), tačiau varžovai sugebėjo atsitiesti ir išlygino rezultatą. Toliau tarp ekipų vyko atkakli kova, nė vienai nepavyko įgauti didesnio pranašumo. Vis dėlto, "Topo centro" ekipa užpuolė keletą greitų atakų ir susikrovė 3 taškų pranašumą, bet per likusias minutes "Detas Hoptrans logistics & BRGroup" komandai pavyko persverti rezultatą į savas rankas - 24:22.

Antram ketvirčiui prasidėjus toliau komandos apsikeidavo taikliomis atakomis. Įpusėjus kėlinukui svečiai spurtavo atkarpą 5:0, kur įgijo 5 taškų pranašumą ( 35:40). Vis dėlto, ketvirčio pabaigą sėkmingiau sužaidė šeimininkai, kur spurtavo 8:0 ir prieš ilgąją pertaruką įgijo trijų taškų pranašumą – 43:40.

Po ilgosios pertraukos nieko nelaukia šeimininkai greitomis atakomis įgijo 9 taškų pranašumą ( 56:47), tačiau su kiekviena minute "Topo centro" ekipa pradėjo mažinti skirtumą, kol galiausia liko tik du taškai. Paskutinę ataką "Detas Hoptrans logistics & BRGroup" ekipai pavyko pelnyti du taškus ir prieš paskutinį ketvirtį turėjo 4 taškų pranašumą. Rezultatas - 68:64.

Prasidėjus paskutiniam ketvirčiui svečiai sumažino skirtumą iki minimumo ( 72:71), bet bet šeimininkai užpuolė keletą greitų atakų, kur atstatė 6 taškų pranašumą. Likus žaisti apie keturias minutes svarbiu momentu tolimais metimais prabilo M.Karpičius, kuri įsmeigė du tolimus tritaškius ir padidino pranašumą iki dviženklio ( 89:79). "Topo centro" ekipa dar bandė mažinti skirtumą, tačiau likusias minutes "Detas Hoptrans logistics & BRGroup" ekipai pavyko išsaugoti saugų pranašumą ir iškovojo sunkią pergalę, rezultatu - 95:87.

Po laimėtų rungtynių "Detas Hoptrans logistics & BRGroup" ekipos treneris, M.Rutkauskas, teigė:" Šiandien nepataikėme savų metimų, o mūsų pergalę lėmė rungtynių gale pataikyti svarbūs tritaškiai metimai."

Detas Hoptrans logistics & BRGroup: Povilas Žukaitis – 29 tšk. (8 perimt. kam.), Martynas Karpičius – 21 tšk. (5 rezult. perd.), Airidas Nutautas – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Rytis Kybartas – 12 tšk. (11 atk. kam.), Ramunas Buinevičius – 10 tšk. (18 atk. kam.)

Topo centras: Edvinas Gramauskas – 31 tšk., Eimantas Daunora – 28 tšk. (12 išpr. praž.), Aurimas Dervinskas – 15 tšk.

„Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ susitvarkė su „Stumbru“ (2013 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 01:19 val.)„Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ nesunkiai įveikė „Omegos“ krepšininkus. (2014 sausio 16 d., ketvirtadienis, 00:25 val.)„Omega“ sutriuškino „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ ekipą (2014 kovo 14 d., penktadienis, 22:24 val.)Tik 6-iese rungtyniavę „Kauno tiltai“ nusileido „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ ekipai (2013 gruodžio 11 d., trečiadienis, 23:30 val.)„Detas Hoptrans Logistics & BRGroup“ paskendo „Baubilo & Granex“ tritaškių lietuje (2014 kovo 12 d., trečiadienis, 23:00 val.)„Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ įveikė „Agava & Automatinių sistemų serviso“ šešetuką (2013 gruodžio 04 d., trečiadienis, 23:14 val.)„Kauno tiltai“ nugalėjo „Topo centrą“ (2014 sausio 20 d., pirmadienis, 00:19 val.)„Jaunalietuvių Sporto Organizacija“ neprilygo „Detas Hoptrans Logistics & BRGroup“ (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 21:54 val.)„Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ po dramatiškos kovos teko pripažinti „Baubilas & Granex“ komandos pranašumą. (2014 vasario 13 d., ketvirtadienis, 01:31 val.)Permainingai vykusiose rungtynėse „Rapala“ palaužė „Topo centrą“ (2013 lapkričio 15 d., penktadienis, 22:42 val.)