STUDENTIJA vs SENA CHEBRA (62:41)Kauno Mero taurė 2008 » Atkrintamosios rungtynės
2008 spalio 07 d., Antradienis, 19:30 val. @ J.Jablonskio gimnazija, Aušros g. 3, Kaunas LT-44173

"Studentija" pirmame ketvirtyje įgytos persvaros per likusius tris neišbarstė

2008 spalio 07 d., Antradienis, 21:27 val., peržiūros: 5013

Šįvakar, spalio 7 dieną, "J. Jablonskio" vidurinėje mokykloje aikštelės šeimininkai "Studentija" susitiko su "Sena chebra". Tai buvo "Kauno Mero Mažosios taurės" turnyro ketvirtfinalio rungtynės. Jose didelis komandų žaidimo skirtumas buvo tik pirmajame ketvirtyje, per likusius tris, kad ir kaip besistengtų, "Sena chebra" nesugebėjo panaikinti deficito, kurį jiems varžovai sukrovė pirmoje susitikimo dalyje. Rungtynės baigėsi rezultatu 62:41. Ši pergalė atvėrė "Studentijai" kelią į pusfinalį, kuriame jie laukia "Hidraulinių sistemų" ir "Sistematikos" poros nugalėtojų.

Pirmajame kėlinyje iniciatyvą į savas rankas perėmė aikštės šeimininkai ir beveik visą ketvirtį dominavo aištelėje. Šio dominavimo priežastimi tapo puikus pataikymo procentas – dvitaškiai 9/13, tritaškiai 2/4. Be to, svečiai padarė net 9 klaidas ir pralaimėjo pirmąjį ketvirtį rezultatu 25:9.

Antrasis kėlinys buvo labai nesėkmingas abiems ekipoms : komandos dažnai klydo ( "Studentija" 7 klaidos, "Sena chebra" – 5 ), be to sunkiai sekėsi pataikyti ( "Studentija" pataikė 2 metimus iš 9 mestų, o svečiai taip pat 2 metimus, bet iš 12 mestų ). Kėlinys buvo labai nerezultatyvus – 5:6 ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo menkai pakitęs – 30:15.

Po didžiosios pertraukos 5 taškus be atsako pelnė "Sena chebra' ir priartėjo iki 10 taškų ( 30:20 ), tačiau netrukus "Studentija" atsakė spurtu 10:0 ir anuliavo visas varžovų pastangas. Šį kėlinį šeimininkai laimėjo 3 taškų skirtumu ( 17:14 ) ir bendrame rezultate po trijų kėlinių jau turėjo 18 taškų pranašumą – 47:29.

Paskutiniame kėlinyje "Senai chebrai" reikėjo labai gero žaidimo, norint pakovoti dėl pergalės. Deja, stebuklas neįvyko: kėlinyje, kuriame komandos daugiausiai taškus rinkosi nuo baudų metimo linijos ir vėl pranašesni buvo šeimininkai ( 15:12 ) ir iškovojo pergalę rezultatu 62:41.

Po susitikimo nugalėtojų komandos šiandieninis vadovas ( šiandieninis, kadangi po kiekvienų rungtynių šias pareigas perima vis kitas žaidėjas ) V.Alosevičius kalbėjo: "Pergalę skiriam Mantui Pilipavičiui, kurio šiandien yra gimtadienis. Sužaidėm neblogai, tikimės ir toliau taip lošti. Priešininkai vidutiniai, kaip ir mes. Teisėjavimas dešimt balų." – po šių žodžių į pokalbį įsiterpė jubilijatas, M.Pilipavičius, pergalę skirdamas ir vakar gimtadienį šventusiam D. Kerinui.

Sėkmingiausiai "Studentijos" ekipoje pasirodė N.Petravičius ( 18 taškų ), K.Pėkis ( 13 taškų ) ir J.Budriūnas ( 11 taškų ).

"Senos chebros" gretose išsiskyrė J.Jarmalavičius ( 13 taškų ) ir D.Poškus ( 10 taškų ).

"Kauno Mero mažosios taurės" trečiosos vietos laimėtojai - "Energijos sistemų servisas" (2008 spalio 25 d., šeštadienis, 19:59 val.)Pirmosiose savo sezono rungtynėse "Arauša" sutriuškino "Seną chebrą" (2008 rugsėjo 16 d., antradienis, 20:19 val.)"Hidraulinės sistemos" ekipa nesunkiai nugalėjo "Sena chebrą" (2008 spalio 04 d., šeštadienis, 18:35 val.)Pusfinalio rezultatas kalba pats už save (2008 spalio 19 d., sekmadienis, 18:24 val.)Po labai įtemptos kovos pirmąją pergalę iškovojo "Studentija" (2008 rugsėjo 16 d., antradienis, 22:36 val.)"Kauno SRC" nesunkiai nugalėjo "Seną Chebrą" (2008 rugsėjo 30 d., antradienis, 20:37 val.)"Bangos energetika - Diremta" nesunkiai įveikė "Studentiją" (2008 rugsėjo 30 d., antradienis, 22:07 val.)