Buritus vs United ‒ „Alta transportas“ (80:107)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 06 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„United ‒ Alta Transportas“ puolimo uraganas parbloškė „Buritus“

2015 gruodžio 06 d., Sekmadienis, 21:00 val., peržiūros: 1481

Sekmadienį (12.06) V.Kuprevičiaus vidurinėje mokykloje įvyko „C“ lygos rungtynės, kuriose susitiko „Buritus“ (šeimininkai) ir „United – Alta Transportas“. Greitą, rezultatyvų krepšinį propagavusi „United – Alta Transportas“ nugalėjo varžovus – 80:107 (15:32, 24:22, 25:23, 16:30).

Rungtynes geriau pradėjo svečiai išsiveržę į priekį (2:6). V.Černiauskas pelnė du taškus ir sumažino skirtumą iki dviejų taškų. Ilgą laiką pirmajame kėlinyje 100 proc. dvitaškius metusi „United – Alta Transportas“ ekipa, spurtavo ir padidino skirtumą iki 15 taškų – 8:23. Kėlinuko pabaigoje atsigavo „Buritus“ puolimas, tačiau „United – Alta transportas“ dar padidino skirtumą – 15:32.

Antrajame kėlinyje po taiklių šeimininkų metimų skirtumas sumažėjo iki 11 taškų – 21:32. Visgi svečiai sužaidė dar vieną galingą atkarpą (2:13) ir skirtumas išaugo iki 22 taškų – 23:45. Kėlinio pabaigoje kiek sėkmingiau rungtyniavo „Buritus“, kurie sumažino skirtumą iki 15 taškų – 39:54.

Trečiam kėlinuke „Buritus“ vedama M.Malinausko ir R.Švagždžio sumažino skirtumą iki 11 taškų (47:58). Visgi du taiklūs L.Velavičiaus tritaškiai nubraukė visą darbą ir skirtumas vėl išaugo iki 17 taškų – 47:66. Kėlinuko pabaigoje žaidimas išsilygino ir po trijų kėlinių „United-Alta Transportas“ pirmavo – 64:77.

Ketvirtajame kėlinyje skirtumas padidėjo iki 21 taško – 64:85, ir rungtynių baigtis buvo praktiškai aiški. Skirtumas svyravo keliais taškais į abi puses, kol po dviejų taiklių J.Grigaro tritaškių skirtumas padidėjo iki 26 taškų – 72:98. Per likusį laiką svečiai dar pridėjo vieną tašką persvaros ir nugalėjo – 80:107.

Buritus: Mantas Malinauskas – 25 tšk., Jonas Snudaitis – 16 tšk., Vytautas Tirva – 12 tšk., Ramūnas Švagždys – 12 tšk.

United ‒ „Alta transportas“: Jonas Grigaras – 26 tšk., Simonas Pupkevičius – 21 tšk. (14 atk. kam.), Donatas Gudeliauskas – 19 tšk. (10 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Linas Vėlavičius – 18 tšk. (7 rezult. perd.), Povilas Grikštas – 15 tšk. (8 rezult. perd.)

Po rungtynių pakalbintas ekipos treneris, K.Tarvydas, kalbėjo:

- Labai gražiai komanda sužaidė. Bėgo, pataikė, neturime priekaištų. Gynėjai gerai sužaidė, perėmė kamuolius. Nauji treneriai, tikriausiai padarė įtaką gerą.

Kodėl atleidote A.Gedminą iš pareigų?

- Todėl, kad dvi rungtynės, du pralaimėjimai. Patys suprantat, kiek galima laikyti.

„United ‒ Alta Transporto“ penketukas neatsilaikė prieš SK „Neveronis“ (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 22:00 val.)„United ‒ Alta transportas“ neturėjo jokio vargo su „Lapėmis“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 00:20 val.)United ‒ „Alta transportas“ po permainingos kovos palaužė „Kaišiadorių“ ekipą. (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 00:09 val.)United ‒ „Alta transportas“ neturėjo vargo su Veiverių „Amberiu“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 00:44 val.)United ‒ „Alta transportas“ nesunkiai susidorojo su „Grizliais“ (2016 kovo 08 d., antradienis, 22:22 val.)United -„Alta transportas“ po permainingos kovos įveikė Veiverių „Amberio“ ekipą. (2015 spalio 29 d., ketvirtadienis, 00:39 val.)United ‒ „Alta transportas“ be gailesčio sutriuškino „ASU“ krepšininkus (2015 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)„United ‒ Alta transportas“ privertė SK „Neveronis“ suklupti pirmą kartą sezone (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 20:29 val.)United ‒ „Alta transportas“ sutriuškino „Grizlius“ ir žengė į aštuntfinalį (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 00:11 val.)„United ‒ 2“ pirmose rungtynėse gana nelengvai palaužė „VU KHF“ (2015 spalio 20 d., antradienis, 22:03 val.)