Krepsininkas.net vs Advokatų kontora „Konsus“ (54:98)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 15 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ J. Jablonskio gimnazija, Aušros g. 3, Kaunas, LT-44173

„Krepšininkas.net“ nepasipriešino Advokatų Kontorai „Konsus“

2015 sausio 15 d., Ketvirtadienis, 21:55 val., peržiūros: 1350

Ketvirtadienį (01.15) J.Jablonskio gimnazijoje įvyko "C" lygos rungtynės, kuriose susigrumė aikštelės šeimininkai "Krepšininkas.net" (4-9) ir Advokatų kontora "Konsus" (11-3). Po 40 minučių lengvą pergalę iškovojo svečiai – 54:98 (14:27, 15:24, 9:27, 16:20).

Rungtynių pradžioje kelis tritaškius pataikę "Krepšininkas.net" pirmavo (6:4), tačiau tai buvo vienintelis kartas kuomet pirmavo šeimininkai. Vėliau Advokatų kontora "Konsus" atsakė dviem tritaškiais ir L.Jasevičiaus dvitaškiu – 6:12. Vėliau žaidimas išsilygino, tačiau kėlinukui einant į pabaigą "Konsus" laimėjo atkarpą (0:7) ir padidino skirtumą iki trylikos taškų – 14:27.

Antrajame kėlinyje "Krepšininkas.net" labai nežymiai sumažino atsilikimą (24:35), tačiau ir vėl prasileido atkarpą (0:6) ir skirtumas šoktelėjo iki 17 taškų (24:41), o vėliau ir iki 22 taškų – 29:51. Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė, "Konsus" vertė varžovus klysti ir tik dar labiau padidino skirtumą – 34:59. Vėliaus sekė sausa atkarpa (0:10) po kurios kelis taškus įmetę "Krepšininkas.net" žaidėjai po to pralaimėjo dar vieną atkarpą (0:9) ir po trijų kėlinių jau pirmavo 40 taškų skirtumu – 38:78.

Ketvirtajame kėlinyje jau jautėsi "Konsus" atsipalaidavimas ir pastarieji laimėję kėlinuką keturiais taškais, sutriuškino varžovus – 54:98

Krepsininkas.net: Andrius Urmulevičius – 13 tšk., Martynas Šumskis – 11 tšk., Algirdas Jančius – 9 tšk.

Advokatų kontora „Konsus“: Justas Kalinauskas – 28 tšk. (5 išpr. praž.), Lukas Jasevičius – 14 tšk. (12 atk. kam.), Povilas Mickūnas – 14 tšk., Paulius Meiliūnas – 12 tšk. (5 perimt. kam.), Mantas Karpavičius – 12 tšk. (6 rezult. perd.)

„Grizliai“ nusileido „Advokatų kontorai „Konsus“ (2015 sausio 09 d., penktadienis, 03:47 val.)Košmariškai žaidusi „Košmaro“ ekipa buvo sutriuškinta Advokatų kontora „Konsus“ komandos. (2014 spalio 24 d., penktadienis, 20:32 val.)„Krepšininkas.net“ nesunkiai susitvarkė su „Kulautuva“ (2014 gruodžio 05 d., penktadienis, 01:18 val.)Pirmoje aštuntfinalio dvikovoje, sunkią pergalę iškovojo Advokatų kontora „Konsus“ (2015 kovo 05 d., ketvirtadienis, 00:53 val.)„Krepšininkas.Net“ komanda iškovojo pirmąją pergalę nugalėdami „Ryterna Group“ (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 00:27 val.)Keturiese likę „Kėdainiai & Addeco“ krepšininkai įveikė Advokatų kontoros „Konsus“ ekipos pasipriešinimą. (2015 vasario 06 d., penktadienis, 22:39 val.)Pirmosiose šešioliktfinalio rungtynėse LCP KK „Ragai“ palaužė Advokatų kontorą „Konsus“ (2015 vasario 20 d., penktadienis, 22:27 val.)Advokatų kontora „Konsus“ nesunkiai įveikė KK „13“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 23:17 val.)„Advokatų Kontora Konsus“ užtikrintai baigė pirmąjį etapą (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 21:49 val.)„Aurelinas“ po atkaklaus mačo šventė pergalę prieš „Konsus“ advokatų kontorą (2014 gruodžio 19 d., penktadienis, 23:32 val.)