BC SPORTO FĖJA vs GALERA (99:57)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 08 d., Antradienis, 19:30 val. @ Dainavos vidurinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

BC "Sporto Fėja" nepasigailėjo "Galeros"

2013 sausio 08 d., Antradienis, 22:51 val., peržiūros: 3696

2012 sausio 8 dieną, C lygos dvikovoje, Daianvos vidurinėje mokykloje susitiko BC "Sporto Fėja" (šeimininkai) ir "Galera" (svečiai). Rungtynėse nuo pradžių nutolę šeimininkai, visas rungtynes proporcingai tik didino skirtumą ir laimėjo rungtynes be didesnio pasipriešinimo 99:57 (29:15, 21:13, 26:18, 23:11).

Rungtynes dviem tritaškiais pradėjo Donatas Gudeliauskas, į ką metimu iš distancijos atsakė Julius Fiodorovičius. J.Grigaro baudos metimai ir S.Korolkov dvitaškis ir rezultatas tapo lygus – 6:6. Dešimt taškų be atsako surinko Sporto Fėja ir susikrovė dviženklį pranašumą. Tuomet penkiais taškais atsakė Galera ir skirtumą nukirpo pusiau – 16:11. Atkarpą 7:2 laimėjo šeimininkai ir vėl skirtumas dviženklis – 23:13. Po du taškus apsikeitė komandos, o ketvirtį keturiais taškais pabaigė Fėjos vyrai ir po pirmo ketvirčio – 29:15.

Antrą kėlinį 3:7 geriau pradėjo svečiai ir vėl sumažino atsilikimą iki dešimties – 32:22. Aštuonis taškus paeiliui sumetė šeimininkai ir susikrovė 18 taškų pranašumą – 40:22. Tris taškus sukrapštė Galera, o dviem tritaškiais atsakė Arūnas Rimas ir skirtumas jau 21 taškas. Komandos pataikė po vieną baudą iš dviejų, o kėlinį svečiai užbaigė dvitaškiu, o šeimininkai tritaškiu ir švilpukas prieš didžiają pertrauką užfiksavo rezultatą – 50:28.

Trečią kėlinį vėl kur kas geriau pradėjo Sporto Fėja, jų atkarpa 9:4 padidino skirtumą iki 27. Dar viena įspūdinga šeimininkų atkarpa – 11:3 – ir rezultatas tapo jau nepadorus – 70:35. Tadas Stonys svečiams surinko šešis taškus paeiliui, tačiau keturiais atsakė šeimininkai ir skirtumas beveik nepakito – 74:41. Kėlinį užbaigė svečiai pelnydami penkis taškus, o šeimininkai atsakė dviem ir po trijų kėlinių – 76:46 priekyje Sporto Fėja.

Ketvirtasis kėlinys jau tebuvo formalumas ir komandos žaidė savo malonumui, daug netaiklių metimų, nepavykusių dėjimų, tačiau kėlinys buvo salyginai rezultatyvus ir jį 23:11 laimėjo Sporto Fėja ir galutinis rungtynių rezultatas – 99:57.

Po rungtynių BC "Sporto Fėjos" komandos treneris Darius Gvildys sakė: "Smagu naujuosius metus pradėti pergale. Manau tokį skirtumą lėmė tai, jog tikrai vertinome varžovą ir žaidėme didžaiąją rungtynių dalį labai susikaupę. "Galeros" komandą sudaro užpraito sezono "C" lygos banduolys todėl neįvertinti varžovo tikrai nebuvo galima. Varžovams trūko keletos žaidėjų, kas tikriausiai kiek trugdė jiems rimčiau pasipriešinti. Džiaugiamės pergale, kurią norėčiau dedikuoti buvusiam mūsų žaidėjui Eligijui Žemaičiui, kuris šiandien švečia gimtadienį. Mes savo ruožtu laukiame kito susitikimo su "ICE" ekipa. Šios rungtynės bus principinės ir tikiuosi labai smagios".

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose pasirodė – Donatas Gudeliauskas (19, 11 rez. perd., 6 per. kam., 29 naud. bal.), Giedrius Bartkus (17, 20 naud. bal.), Mindaugas Pažėra (17, 5 rez. perd., 5 ispr. pr., 24 naud. bal.), Arūnas Rimas (12), Ugnius Drulia (10, 16 naud. bal.), Denas Bartkus (10) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia surinko – Andrius Grigaras (13, 13 naud. bal.), Tadas Stonys (11, 10 naud. bal.), Jonas Grigaras (10) taškų.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

TomTJ2013 sausio 09 d., 10:14 val.

Gaila Dariau, bet ICE nelaukia jusu, bet deje teks susitikti :) Tikiuosi intriga islaikysime iki galo, nors pries jus sunku kaska rimciau pastatyti. Bet mums dar priestai su Veju akistata laukia, su kurias ne ka lengviau bus.

BC "Sporto Fėjai" "Vėjas" nepasirodė rimta kliūtis (2013 vasario 05 d., antradienis, 23:34 val.)BC Sporto fėja labai lengvai nugalėjo Nebajerį (2012 lapkričio 20 d., antradienis, 23:55 val.)"Sporto fėja" nelengvai iškovojo pergalę (2013 kovo 12 d., antradienis, 23:10 val.)BC "Sporto Fėja" antrą kartą nubloškė "Vėją" (2013 vasario 12 d., antradienis, 23:48 val.)"Kauno kolegija" be vargo nugalėjo "Galerą" (2013 vasario 19 d., antradienis, 20:01 val.)"BC Sporto fėja" be didesnio vargo įveikė "ICE" (2013 sausio 15 d., antradienis, 23:31 val.)BC "Sporto Fėja" sezoną pradėjo triuškinančia pergale prieš debiutantus (2012 spalio 23 d., antradienis, 21:33 val.)"BC Sporto fėja" užtikrintai įveikė "ICE" ekipą (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 21:13 val.)SK "Neveronys" netikėtai lengvai nugalėjo "Galerą" (2012 lapkričio 07 d., trečiadienis, 22:53 val.)"Sporto fėja" antroje rungtynių pusėje įveikė "Kėdainius" (2012 spalio 30 d., antradienis, 21:54 val.)