ŠERNAI vs KK PERSVARA (67:72)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 kovo 03 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ Ąžuolo katalikiška vidurinė mokykla, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

KK ''Persvara'' po įtemptų rungtynių sugebėjo palaužti ''Šernų'' ekipą

2013 kovo 04 d., Pirmadienis, 12:38 val., peržiūros: 2225

Kovo 3 dieną Ąžuolo katalikiškosios mokyklos sporto salėje įvyko "C" lygos "Top sport" pirmenybių antro turo rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Šernai" priėmė svečius "KK Persvara". Pirmame kėlinyje pranašesni buvo svečiai (13:20) , antrąjį kėlinį minimaliu skirtumu laimėjo ''Šernai'' (34:40). Trečiąjį kėlinuką aktyviau ir sėkmingiau rungtyniavę KK ''Persvaros'' žaidėjai padidino pranašumą iki 13 taškų (46:59). Paskutinį ketvirtąjį kėlinį susiėmę ''Šernai'' vienu momentu buvo priartėją prie minimalaus skirtumo , bet sėkmingai pataikyti KK ''Persvaros'' ekipos baudos metimai , neleido nei išlyginti , nei persverti rezultato svečiams. Rezultatu 67:72 susitikimą laimėjo KK ''Persvara''.

Pirmasis kėlinys prasidėjo KK ''Persvaros'' spurtu 8:0 , kiek vėliau ''Šernai atsakė 4 taškais be atsako ir sumažino atsilikimą perpus (8:4). Toliau ekipos demonstravo atkaklią gynyba , nei viena , nei kita komanda nesugebėjo užpulti krepšio , bet kiek sėkmingiau rungtyniavę svečiai staiga spurtavo 6:0 ir įgijo 10-ties taškų pranašumą , ilgai laukti nereikėjo ir ''Šernai'' taip pat atsakė sausa atkarpa 4:0 ir skirtumas aptirpo iki 6 taškų (14:8). Antroje kėlinio pusėje žaidimas išsilygino , šeimininkai pelnė 5 taškus , o svečiai minimaliai daugiau , tai yra 6 taškus. Rezultatu 13:20 priekyje buvo KK ''Persvara''.

Antrąjį ketvirtį ekipos pradėjo taikliomis atakomis (15:22) , kiek vėliau šeimininkų ekipos žaidėjas M.Pukalskas smeigė tritaškį ir sumažino savo ekipos atsilikimą iki 4 taškų (18:22) , toliau ekipos keitėsi rezultatyviomis atakomis ir skirtumas išliko toks pat. Antroje kėlinio pusėje KK ''Persvaros'' ekipos žaidėjas E.Zaurys pelnė 7 taškus iš eilės ir skirtumas išaugo iki 11 taškų (20:31). Susikaupę ''Šernai'' pradėjo atkakliau rungtyniauti ir iki kėlinio pabaigos sumažino atsilikimą iki 4 taškų (34:38). Paskutinę kėlinio ataką E.Zaurys sugebėjo pelnyti du taškus ir pasibaigus antrajam ketvirčiui KK ''Persvara' turėjo 6 taškų pranašumą 34:40.

Po ilgosios pertraukos ekipos sužaidė lygią atkarpą 3:3 ir skirtumas išliko toks pats (37:43). Visą kėlinį ekipos žaidė lygiai , taškas į tašką , rezultatas išlikdavo toks pat. Likus žaisti kiek daugiau negu 2 minutes kėlinyje KK ''Persvara'' spurtavo 9:0 ir įgijo didžiausią 15 taškų pranašumą (44:59). Paskutinę kėlinio ataką S.Staniulis pelnė du taškus ir pasibaigus kėliniui sumažino savo ekipos atsilikimą iki 13 taškų 46:59.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo ''Šernų'' ekipos atkarpą 8:2 , po kurios rezultatas sumažėjo iki 7 taškų (54:61). Šeimininkai neketino pasiduoti ir toliau sėkmingai rungtyniavo , o svečiai kiek puolę į paniką leido varžovams priartėti labai arti (63:65). Likus žaisti 3 minutes svečių ekipos žaidėjas A.Tamašauskas pelnė tris taškus ir padidino skirtumą iki 5 taškų (63:68). ''Šernų'' ekipos žaidėjas K.Tvarkūnas ėmėsi iniciatyvos ir pelnęs 4 taškus iš eilės sumažino atsilikimą iki minimumo (67:68). Kėlinyje likus žaisti apie minutę tas pats KK ''Persvaros'' žaidėjas A.Tamašauskas realizavo abu baudos metimus ir padidino pranašumą iki 3 taškų. Lemiamą ataką šeimininkų tritaškis metimas tikslo nepasiekė , todėl jie buvo priversti pažeidinėti taisykles. Dar kartą prie baudų metimo linijos pasiųstas A.Tamašauskas pataikė abu baudos metimus ir skirtumas išaugo iki 5 taškų. ''Šernai'' stebuklo nesukūrė , o KK ''Persvara'' iškovojo sunkią pergalę rezultatu 67:72.

Po rungtynių KK ''Persvaros'' ekipos treneris Marius Marčenkovas teigė : ''Gražios rungtynės , pagaliau pirmąją pergalę iškovojom. Varžovai geri , tvarkingai žaidė , konfliktų nebuvo''.

Po rungtynių ''Šernų'' komandos treneris Andrius Lapinskas kalbėjo ''Pralaimėjom ir tiek , priešininkų ekipa tikrai nebloga , rungtynių gale nesugebėjom prisivyti varžovų ir pralaimėjom''.

''Šernai'' : K.Tvarkūnas (24 tšk. 6 išpr.praž.) , S.Staniulis (20 tšk. 8 išpr.praž.) , M.Pukalskas (11 tšk. 11 atk.kam.)

KK ''Persvara'' : E.Zaurys (29 tšk. 16 atk.kam.) , A.Tamašauskas (25 tšk. 8 išpr.praž.) , A.Sukovas (15 tšk. 5 rez.perd.)

Po atkaklios kovos ''Sparta'' nugalėjo ''Šernų'' ekipą (2013 vasario 06 d., trečiadienis, 02:38 val.)''Sparta'' nesulaukė pasipriešinimo iš ''Šernų'' ekipos (2013 kovo 13 d., trečiadienis, 02:37 val.)Įspūdingai sužaidę ketvirtąjį kėlinį ''Spartos'' vyrai šventė pergalę pries ''KK Persvaros'' ekipą (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 00:24 val.)''Spartai'' nepavyko apginti namų sienų (2013 balandžio 02 d., antradienis, 23:53 val.)"Šernai" rungtynių pabaigoje palaužė "Robotukų armiją" (2012 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:57 val.)"Kaunas" rungtynių pabaigoje palaužė "Šernus" (2013 sausio 13 d., sekmadienis, 21:06 val.)''Šernai'' išsivežė pergalę iš Elektrėnų (2012 gruodžio 16 d., sekmadienis, 19:47 val.)"KK Persvara" netikėtai lengvai susidorojo su "Ragų" ekipa (2012 gruodžio 06 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)''Sparta'' lengvai susitvarkė su KK ''Persvara'' (2013 vasario 27 d., trečiadienis, 13:33 val.)Puikiai sužaista pirmoji rungtynių pusė lėmė nesunkią "Šernų" komandos pergalę (2013 sausio 23 d., trečiadienis, 20:02 val.)