Kėdainiai & Addeco vs BC „Straight“ (86:59)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 kovo 08 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

"Kėdainiai & Addeco" nesunkiai susitvarkė su BC "Straight"

2015 kovo 08 d., Sekmadienis, 19:06 val., peržiūros: 1047

Kovo 8 dieną, A.Sabonio sporto centro pirmoje salėje, įvyko C lygos „ALTreklama“ didžiosios taurės aštuntfinalio varžybos. Susitiko „Kėdainiai & Addeco“ (šeimininkai) ir BC „Straight“ ekipos. Rungtynių pradžioje kova buvo lygi ir įnirtinga, tačiau po to šeimininkai įsivažiavo ir pradėjo tolti nuo savo varžovų. Rungtynių eigoje tik didinę savo pranašumą, šeimininkai iškovojo pergalę 27 taškų skirtumu (86 – 59).

Rungtynės prasidėjo apylygia varžovų dvikova. Svečiai netgi atrodė truputį geriau. Pradėję varžybas kiek agresyviau jie išsiveržė į priekį (7-11). Tačiau po to jų puolimas tiesiog sustojo. Tuo puikiai pasinaudojo šeimininkai ir spurtavo (12-0). Taip užbaigdami kėlinį, „Kėdainiai & Addeco“ jo pabaigoje pirmavo 8 taškų skirtumu (19 – 11).

Antrajame kėlinuke šeimininkai tik dar labiau įsivažiavo. Nors svečiai ir kiek atgavo savo puolimą, tačiau „Kėdainiai & Addeco“ pradėjo tiesiog bombarduoti varžovus iš toli. Smaigstę vieną tritaškį po kito, šeimininkai netrukus susikrovė 19 taškų pranašumą (36-17). Visgi, svečiams pavyko kiek geriau sužaisti kėlinuko pabaigą ir iki didžiosios pertraukos sumažinti deficitą iki 12 taškų (40 – 28).

Po ilgosios pertraukos šeimininkai ir toliau laikėsi savo žaidimo plano (t.y atakuoti iš toli). Nors jiems tai sekėsi nebe taip puikiai kaip antram kėlinį, tačiau jie vis dar tai darė stebėtinai gerai. Šį kėlinuką „Kėdainiai & Addeco“ laimėjo 6 taškų skirtumu ir po trijų kėlinių pirmavo jau 18 taškų skirtumu (61 – 43).

Vos tik prasidėjus ketvirtajam kėlinukui, šeimininkai sudėjo visus taškus šiose rungtynėse. Jau nuo kėlinuko pradžios spurtavę, „Kėdainiai & Addeco“ padidino savo pranašumą iki 30 taškų (74-44). Likusi kėlinuko dalis jau tebebuvo tik formalumas. Abi komandos žaidė gan atsipalaidavusios, nes laimėtojas jau buvo aiškus. „Kėdainiai & Addeco“ iškovojo nesunkią pergalę rezultatu (86 – 59).

Kėdainiai & Addeco: Einoras Stankus – 30 tšk. (7 rezult. perd.), Tadas Lukoševičius – 27 tšk., Dovydas Čepas – 12 tšk. (5 rezult. perd.), Kęstutis Zinkus – 11 tšk.

BC „Straight“: Arūnas Eitutis – 16 tšk. (13 atk. kam., 5 rezult. perd.), Mantas Ungurys – 13 tšk. (15 atk. kam.), Vilius Valiulis – 11 tšk.

„Kėdainiai & Addeco“ ekipos treneris Kęstutis Zinkus:

„Na pataikėm labai daug tritaškių, netoli 20 jei neklystu. Tai va, pataikėm tritaškius, šiaip sumetėm savo metimus. Kai kuriem žaidėjam gal padėjo neišsigaravęs alkoholis iš po vakar. Tas ir lėmė pergalę“

„Kėdainiai & Addeco“ nesunkiai susitvarkė su BK „Centre“ (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 21:14 val.)„Kėdainiai & Addecco“ nesunkiai susitvarkė su „Grizliais“ (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)„Kėdainiai & Addeco“ nesunkiai įveikė „Lietuviškus Patiekalus“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 04:17 val.)„Kėdainiai & Addeco“ tolimais metimais užmėtė „Spartos“ komandą (2014 spalio 28 d., antradienis, 21:35 val.)„Kėdainiai & Addeco“ po reto įtemptumo kovos prasibrovė į pusfinalį (2015 kovo 22 d., sekmadienis, 21:00 val.)„Kėdainiai & Addeco“ atsirevanšavo BC „Straight“ ir išlygino aštuntfinalio serijos rezultatą (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 22:33 val.)„Kėdainiai & Addeco“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „Lietuvos šaulių sąjungos“ ekipą. (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 23:06 val.)„Kėdainiai & Addeco“ po pratęsimo įveikė „Lietuviškus Patiekalus“ (2015 kovo 15 d., sekmadienis, 20:42 val.)„Kėdainiams & Adecco“ teko pavargti su „Kauno Rami“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 21:40 val.)„Kėdainiai & Addeco“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno Rami“ (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 22:05 val.)