Kaišiadorių KKSC’98 vs Vilkijos gimnazija (55:70)"Basketnews.lt 2013" taurė 9 klasės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2013 balandžio 24 d., Trečiadienis, 11:15 val. @ Kaišiadorių A. Brazausko gimnazija, Gedimino g. 65, Kaišiadorys, LT-56124

"Vilkijos gimnazija" turėjo vargo su "Kaišiadorių KKSC'98" komanda dėl patekimo į finalą

2013 balandžio 24 d., Trečiadienis, 20:49 val., peržiūros: 1476

Trečiadienį, balandžio 24 dieną, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos sporto salėje įvyko "Basketnews.lt" 2013 taurė 9 klasių rungtynės, kuriose susitko" Kaišiadorių KKSC’98" (šeimininkai) ir "Vilkijos gimnazija" (svečiai). "Vilkijos gimnazijai" pirmojoje pusėje pavyko įgyti 17 taškų pranašumą, tačiau šeimininkai pradėjo minti ant kulnų svečiams. Rungtynių pabaigą užtikrinčiau sužaidę "Vilkijos gimnazija" iškovojo pergalę rezultatu – 55:70.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką. Nė viena komanda neatitrūkdavo nuo varžovų, tačiau minimaliu skirtumu pirmavo šeimininkai ( 9:8). Likus žaisti apie 4 minutes "Vilkijos gimnazijos" žaidėjai prabudo po kėlionės ir laimėjo atkarpą 10:2, kur leido įgyti 5 taškų pranašumą. Rezultatas – 13:18.

Antrajam ketvirčiui prasidėjus šeimininkams sunkiai sekėsi susitvarkyti su "Vilkijos gimnazijos" aukštaūgiu, kuris lengvai rinkdavo taškus iš po krepšio ir didindavo savo komandos pranašumą ( 18:35). Besibaigiant kėlinukui jaunieji "Kaišiadorių KKSC’98" krepšinininkai spurtavo ketvirčio pabaigą 5:0 ir apmažino skirtumą iki 12 taškų. Rezultatas – 23:35.

Trečiajam ketvirčiui prasidėjus svečiai padidino pranašumą iki 16 taškų, tačiau šeimininkai pradėjo demonstruoti puikią gynybą, kur tai jiems leido sumažinti skirtumą iki 10 taškų ( 33:43), o besibaigiant kėlinukui greitomis atakomis priartėjo ir iki 7 taškų. Rezultatas po trečio ketvirčio – 38:45.

Paskutiniame kėlinyje šeimininkai taikliu pirmu tritaškiu metimu sumažino skirtumą iki 4 taškų ( 43:47).Toliau tarp komandų svyravo 3 taškų pranašumas ( 47:50). Likus žaisti apie 5 minutes "Vilkijos gimnazijos" žaidėjai pradėjo dėlioti visus taškus į vietą, kur laimėjo atkarpą net 20:2 ir pranašumas išaugo iki 21 taško. Besibaigiant rungtynėms šeimininkai sugebėjo sumažinti skirtumą iki 15 taškų. Pergalę šventė "Vilkijos gimnazijos" ekipa rezultatu - 55:70.

Po laimėtų rungtynių "Vilkijos gimnazijos" treneris, L.Valuckas, teigė:"Šiose rungtynėse ,manau, buvome fiziškai stipresni. Galvojom, kad turime laimėti. Jie jaunesni yra. Leidau visiems pasižaisti. Truputį ant galo pasitampėme , tačiau viskas gerai."

"Kaišiadorių KKSC’98": L.Taparauskas ( 18 tšk.), R.Tamulevičius ( 9 tšk.), M.Mačiulis ( 6 tšk.)

"Vilkijos gimnazija": R.Vaičiūnas ( 27 tšk., 22 atk.kam.), A.Pazikas ( 16 tšk.), T.Vyšniauskas ( 12 tšk., 8 rez.perd., 7 per.kam.)

Mažajame finale "Basketnews.lt" 9 klasių taurėje triumfavo "Kaišiadorių KKSC'98" ekipa (2013 balandžio 24 d., trečiadienis, 21:16 val.)"Basketnews.lt" 2013 taurės 9 klasių čempionai - "Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos" komanda (2013 balandžio 24 d., trečiadienis, 21:36 val.)