SPARTA vs DICE (62:53)C lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 gruodžio 15 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas LT-48248

Permainingoje kovoje stipresni buvo "Sparta" komandos vyrukai

2010 gruodžio 15 d., Trečiadienis, 22:49 val., peržiūros: 6203

Šiandienos vakare Kauno Milikonių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Baltik Sport" pirmenybės. Aikštelės šeimininkai "Sparta" priėmė svečius "Dice" krepšininkus. Šiuo metu turnyrinėje lentelėje A pogrupyje kiek geresnei pozicijoje nei varžovai yra "Sparta" komanda, nors ir ji užima šeštąją vietą, o "Dice" penktąją, tačiau aikštelės šeimininkai yra sužaidę dvejomis varžybomis mažiau todėl taškų santykių lenks šiuos priešininkus. Rungtynės buvo permainingos, nuo varžybų pradžios puikiai startavę dominavo svečiai, jie pelnė 14 taškų ir tik tada aikštelės šeimininkai pelnė pirmuosius taškus. Trečiojo kėlinio pradžioje "Sparta" atakavo iš toli ir įgijo persvarą. Ketvirtajame kėlinyje rezultatas išsilygino, tačiau kiek taikliau žaidė šeimininkai, kurie ir šventė pergalę rezultatu 62:53 (10:21, 18:13, 22:12, 12:7).

Pirmąjį kėlinuką pradėjo svečiai, tačiau pirmoji ataka nebuvo taikli, o tik prieš dvi savaites turėję rungtynes šeimininkai po atostogų niekaip nesugebėjo įsijungti į žaidimą. Tuo naudodamiesi "Dice" komanda rinko taškus savo sąskaitoje, o sužaidus kiek daugiau nei pusę kėlinuko pirmuosius savo komandai taškus pelnė A.Šunskis. Visgi 14 taškų pranašumą svečiai susigrąžino po komandos kapitono A.Cibulskio trijų taškų. Į žaidimą įsitraukė ir A.Kilas pelnydamas 2 taškus savo komandai bei A.Šunskis paleido dar vieno tolimą metimą. Visgi kėlinuką svečiai laimėjo 11 taškų persvarą rezultatu 10:21.

Antrajame kėlinyje kiek įsižaisti pradėjo aikštelės šeimininkai jie greit sumažino iš dviženklio svečių pranašumo į vienženklį. Pelnius dešimtąjį savo tašką A.Šunskis sumažino varžovų persvarą iki 5. Kelis kart gražiai sužaidė D.Genevičius, vienoje atakoje apgaudamas varžovus verpste, o persvarą vėl išaugino iki 9 taškų. Toliau tarp komandų vyko įtempta kovą, taškas į tašką, tik kėlinuko pabaigoje A.Šunskis tolimu metimu sumažino skirtumą iki 6 taškų, o svečiams dar vienos atakos suregzti pritrūko laiko, tačiau pirmavo rezultatu 28:34.

Viskas pasikeitė trečiajame kėlinuke, nuo kėlinio pradžios "Sparta" šaudė tik iš toli, ir net trys metimai buvo taiklūs, o rezultatas pasisuko jų naudai 37:34. Šį kart kiek užsirakino svečiams krepšinio lankas, bet sužaidus 4 minutes pirmą kartą kėlinyje ir šeimininkai atakavo iš po krepšio, o ataka buvo sėkminga. Po minutės pertraukėlės svečiai keitė strategija, kuri kiek pasiteisino žaidžiant per T.Višinską, kuriam perdavimus atiduodavo A.Cibulskis. Visgi sustiprinę gynybą aikštelės šeimininkams pavyko labiau apsiginti, o iki kėlinio pabaigos išlaikė 4 taškų persvarą rezultatu 50:46.

Lemiame ketvirtyje atrodė, jog įvyks įtempta kova, taip ir buvo iš dalies, kai svečiai iškart keliomis atakomis išlygino rezultatą 50:50. Jų nelaimėj tai buvo per mažai, o sėkmė nuo jų visiškai nusigręžė. Jiems sunkiai pavyko mesti į krepšį, o kiekvienas metimas buvo netaiklus, o aikštelės šeimininkai pasinaudoję dabar jau svečių nesėkmėmis puldavo greitomis atakomis ir pelnė 12 taškų (62:50). Visgi likus paskutinėms minutėms keliais baudos metimais galėjo mažinti skirtumą svečiai, tačiau metimai buvo netaiklūs, jiems pavyko pelnyti vos 3 taškus. Taigi pergalę šventė "Sparta" vyrukai rezultatu 62:53.

Po rungtynių nugalėtojų treneris kalbėjo trumpai:" Sunkiai pradėjome rungtynes, nes turėjome ilgą pertrauką, dviejų savaičių. Laimei antrą pusę įsivažiavome šiek tiek. Džiaugiamės eiline pergale. Ačiū". O svečiai nepanoro ką nors pasakyti apie rungtynes.

"Sparta": Arūnas Šunskis (18), Giedrius Prabulis (16), Antanas Kilas (15), Almantas Girdauskas (12).

"Dice": Aurimas Cibulskis (18), Tautvydas Višinskas (12), Darius Genevičius (11).

"BPG & Banga" po atkaklios kovos nugalėjo "Spartos" komandą (2010 lapkričio 27 d., šeštadienis, 18:07 val.)Po pratęsimo pergalę išplėšė "Sparta" vyrukai (2011 kovo 02 d., trečiadienis, 23:14 val.)Ketvirfinalio tarpusavio kovas laimėjo "Sparta" prieš "BC Rykliai" (2011 balandžio 13 d., trečiadienis, 23:15 val.)Paskutinėje atkarpoje "Dice" išplėšė pergalę prieš "Libora" vyrukus (2011 sausio 22 d., šeštadienis, 22:19 val.)Varžybų pabaigoje "Sparta" komanda persvėrė rezultatą ir nugalėjo (2010 gruodžio 01 d., trečiadienis, 23:06 val.)"Kauno prekybos ir verslo mokykla & Rami" po pratęsimo palaužė "Dice" komandą (2011 vasario 12 d., šeštadienis, 22:27 val.)Po nervingos ir dramatiškos kovos pergalę iškovojo BC "Rykliai" (2010 lapkričio 30 d., antradienis, 08:53 val.)"Vaišvydava" po atkaklios kovos nugalėjo "Spartą" (2010 spalio 26 d., antradienis, 23:31 val.)"Sparta" įveikė "Bipos" ekipą (2011 kovo 23 d., trečiadienis, 23:12 val.)"C" lygos "Iššūkio" taurės finale po varginančios kovos triumfavo "Vilniaus Universitetas KHF" (2011 balandžio 30 d., šeštadienis, 16:21 val.)