DNC – Sport Fairy vs KK „Pauliukai“ (109:84)B lyga, „Baltik sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 10 d., Antradienis, 20:45 val. @ T. Ivanausko vidurinė mokykla, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

DNC – Sport Fairy nugalėjo nuo antro kėlinio 5-se žaidusius KK „Pauliukai“

2015 kovo 10 d., Antradienis, 23:38 val., peržiūros: 1079

2015 kovo 10 dieną, B lygos, „Baltik sport“ pirmenybėse, T. Ivanausko vidurinėje mokykloje susitiko DNC – Sport Fairy (šeimininkai) ir KK „Pauliukai“ (svečiai). Pirmasis kėlinys klostėsi lygiai ir tik pačioje kėlinio pabaigoje šeimininkai kiek nutolo – 28:21. Antrą kėlinį galingu spurtu pradėjo DNC – Sport Fairy ir netrukus turėjo 21 taško pranašumą. Kėlinys baigėsi K. Meiliūno metimu iš pusės aikštės ir po dviejų kėlinių – 57:37. Trečiame kėlinyje svečiai bandė „grįžti į rungtynes“, tačiau į kiekvieną jų bandymą šeimininkai atsalydavo sėkmingai ir po trijų kėlinių – 81:63. Ketvirtame kėlinyje KK „Pauliukai“ dar bandė artėti, tačiau šeimininkai neleido priartėti arčiau, nei per 12 taškų, tad galutinis rungtynių rezultatas – 109:84.

Rungtynės prasidėjo komandoms apsikeitus po du taškus, o tada „Pauliukai“ pelnė penkis be atsako ir jie buvo priekyje – 2:7. Atkarpą 10:3 laimėjo DNC – Sport Fairy ir išsiveržė į priekį – 12:10. Du tritaškius pataikė Andrius Gedminas, o varžovai į tai atsakė devyniais taškais – 18:19. Kėlinį spurtu 10:2 užbaigė šeimininkai ir po pirmo kėlinio – 28:21.

Antrasis kėlinys prasidėjo A. Gedmino tritaškiu, o lygiai taip pat atsakė Mindaugas Gelžinis – 31:24. Keturiolika taškų be atsako surinko šeimininkai ir pirmavo – 45:24. Po keturis taškus apsikeitė komandos, o tada šešis taškus surinko svečiai – 49:34. Kėlinį šeimininkai užbaigė spurtu 8:3 ir po dviejų kėlinių – 57:37.

Trečiasis kėlinys prasidėjo penkiais svečių taškais, lygiai taip pat atsakė ir šeimininkai – 62:42. Penkis taškus pelnė šeimininkai, šešiais atsakė svečiai ir skirtumas 67:46. Atkarpą 2:11 laimėjo KK „Pauliukai“ ir skirtumas aptirpo iki dvylikos – 69:57. Kėlinį 12:6 užbaigė DNC – Sport Fairy ir po trijų kėlinių – 81:63.

Ketvirtasis kėlinys vyko taškas į tašką, bet likus trims minutėms KK „Pauliukai“ liko žaisti keturiese ir DNC – Sport Fairy išnaudojo kiekybinį pranašumą ir greitai padidino skirtumą. Galutinis rungtynių rezultatas – 109:84.

„DNC – Sport Fairy“: Paulius Valentukonis – 22 tšk. (12 atk. kam., 34 naud. bal.), Linas Vėlavičius – 20 tšk., Andrius Gedminas – 19 tšk., Karolis Meiliūnas – 14 tšk. (11 atk. kam., 16 rezult. perd., 6 išpr. praž., 41 naud. bal.), Giedrius Jevstignejevas – 12 tšk., Liutauras Lukošenkinas – 12 tšk., Tomas Pileckas – 10 tšk.

KK „Pauliukai“: Mindaugas Gelžinis – 28 tšk., Vladimiras Burovas – 23 tšk. (8 rezult. perd., 6 išpr. praž., 31 naud. bal.), Arvydas Geiša – 17 tšk. (10 atk. kam.), Audrius Vasiliauskas – 11 tšk. (10 atk. kam., 13 rezult. perd., 32 naud. bal.)

„DNC ‒ Sport Fairy“ nesunkiai eliminavo KK „Pauliukus“ (2015 kovo 24 d., antradienis, 22:53 val.)„Banga“ susitvarkė su puolime strigusiais KK „Pauliukais“ (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)„DNC ‒ Sport Fairy“ palaužė „Pauliukai“ ekipą (2015 vasario 10 d., antradienis, 22:58 val.)„DNC – Sport Fairy“ nesunkiai įveikė „Šilainius“ (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 01:20 val.)„DNC – Sport Fairy“ pergalei pasiekti užteko vieno kėlinuko (2015 kovo 17 d., antradienis, 22:43 val.)„Voluktei“ teko pavargti rungtynėse su „Pauliukais“ (2014 lapkričio 04 d., antradienis, 15:21 val.)„DNC – Sport Fairy“ vos išsaugojo pergalę savo rankose (2015 vasario 03 d., antradienis, 23:11 val.)„DNC ‒ Sport fairy“ be didesnio vargo įveikė „Bangos“ ekipą. (2015 vasario 19 d., ketvirtadienis, 23:42 val.)"DNC - Sport Fairy" be didesnio vargo palaužė "Kauno SRC" ekipą. (2015 kovo 08 d., sekmadienis, 17:55 val.)Po atkaklios kovos “DNC – Sport Fairy“ nugalėjo „Voluktė“ ir pusfinalyje įsiveržė į priekį 1:0 (2015 kovo 31 d., antradienis, 23:36 val.)