SK NEVERONYS vs GREEN DEATH (93:45)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 spalio 24 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Dainavos vidurinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

"SK Neveronys" naujajį sezoną pradėjo negailestinga pergale

2012 spalio 24 d., Trečiadienis, 22:01 val., peržiūros: 3295

Spalio 24 dieną, trečiadienį, "Dainavos" vidurinėje mokykloje įvyko "C" lygos "Top Sport" pirmenybių mūšis tarp namuose žaidusių "SK Neveronių" ir "Green Death" ekipos. Šiame mače intriga ėmė nykti jau pirmajame kėlinyje, po kurio aikštės šeimininkai susikrovė 16 taškų pranašumą, o prieš didžiąją pertrauką komandas skyrė jau 29 taškai. Antroje rungtynių pusėje "SK Neveronys" toliau diktavo savo sąlygas ir nuaidėjus finaliniam švilpukui džiaugėsi solidžia pergale rezultatu 93:45.

Susitikimo pradžioje porą kartų iš toli driokstelėjo E.Matusevičius ir išvedė „SK Neveronis“ į priekį (6:0). Po 3 minučių tylos prabilo ir „Green Death“, tačiau varžovai išlaikė atstumą, o antroje kėlinio pusėje dar labiau sutvirtino savo pozicijas. Laimėta atkarpa 9:0 leido aikštės šeimininkams nutolti 14 taškų skirtumu (19:5), o paskutinėmis sekundėmis J.Virbickas įsodino į priešininkų krepšį dar vieną tolimą metimą ir padėjo „SK Neveronims“ laimėti pirmąjį ketvirtį rezultatu 22:6.

Antrasis ketvirtis prasidėjo ekipų apsikeitimu dvitaškiais, bet netrukus iniciatyvos vėl ėmėsi namų komandos krepšininkai ir spurtas 7:0 padėjo jiems įgyti 23 taškų persvarą (31:8). Visgi, vėliau „Green Death“ atrado savo lyderį. Juo tapo E.Mačiuika, kuris atsakė varžovams 7 taškais ir atstatė 16 taškų skirtumą (31:15). Tiesa, antroje kėlinio pusėje svečių puolimas vėl ėmė buksuoti, per paskutines kelias minutes jie vos sukrapštė 2 taškus ir tuo su malonumu pasinaudojo „SK Neveronys“. Per tą laiką aikštelės šeimininkai pelnė 15 taškų ir įpusėjus rungtynėms susikrovė užtikrintą 29 taškų pranašumą – 46:17.

Po didžiosios pertraukos komandos rungtyniavo atkarpomis. Pradžioje sėkmingiau sužaidė „SK Neveronys“ ir padidino atotrūkį iki 34 taškų (52:18), tačiau netrukus sekė identiškas varžovų atsakas ir skirtumas vėl ištirpo iki 29 taškų. Visgi, ir trečiajame kėlinyje pasikartojo panašus scenarijus, kaip ir antrajame. Antroje kėlinio pusėje „SK Neveronys“ tvirčiau čiupo žaidimo vadžias į savo rankas, paskutinę kėlinio atkarpą laimėjo 15:3 ir prieš paskutinį kėlinį nepaliko jokios intrigos – 67:26.

Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas ir kova dėl pergalės jau buvo seniai baigta. Tiesa, jame „Green Death“ sugebėjo surinkti daugiau taškų, nei per visą pirmąją rungtynių pusę ir tai padėjo svečiams pristabdyti deficito augimą. Vis dėlto, sumažinti atsilikimo „SK Neveronys“ neleido, dar labiau padidino turėtą ir taip nepadorų pranašumą ir šventė triuškinamą pergalę rezultatu 93:45.

Nugalėtojų komandos kapitonas Justinas Virbickas po susitikimo kalbėjo:

Kaip vertini pirmas rungtynes? Ar pasiruošimas sezonui buvo geras, ar varžovai papuolė silpni?

„Na, pasiruošimas buvo tai toks šiaip sau. Kaip pasisekė, taip žaidėm. Nemažai naujokų komandoj šiais metais. Šiandien juos išbandėm oficialiose rungtynėse. Viskas gerai. Bandysim toliau siekti pergalių.“

„Green Death“ strategas Evaldas Zaranka po skaudaus antausio sakė:

„Pirmas blynas net labai prisvilęs. Rezultatas pasako viską. Stengsimės , kad būtų geriau. Vis tik dar tik pirmos rungtynės. Komandai trūksta įžaidėjo.“

Nugalėtojų komandoje pirmaisiais smuikais griežė E.Matusevičius (23 tšk., 11 atk. k., 33 naud. b.), D.Stankaitis (15 tšk., 6 atk. k.), E.Jurgaitis (14 tšk., 9 atk. k., 6 išpr. pr.), G.Purauskas (12 tšk., 6 atk. k., 8 rez. per.), T.Tkačiovas (9 tšk., 7atk. k.) ir M.Neščiokas (6 tšk., 7 rez. per., 6 per. k.).

"Green Death" gretose išsiskyrė P.Kliauza (14 tšk.), E.Mačiuika (13 tšk., 9 atk. k., 6 išpr. pr.) ir I.Konovalenko (8 tšk.).

Šios dvi ekipos tik šiandien pradėjo kovas „C“ lygos „Top Sport“ pirmenybių D pogrupyje.

SK "Neveronys" iškovojo antrąją pergalę (2013 sausio 31 d., ketvirtadienis, 00:32 val.)SK "Neveronys" tik per paskutiniąsias sekundes išplėšė pergalę (2013 balandžio 09 d., antradienis, 22:46 val.)" SK Neveronys" nesunkiai nugalėjo "SK Mattas" ekipą (2013 balandžio 10 d., trečiadienis, 23:11 val.)SK "Neveronys" netikėtai lengvai nugalėjo "Galerą" (2012 lapkričio 07 d., trečiadienis, 22:53 val.)SK "Neveronys" pasismagino prieš atkrintamąsias varžybas (2013 kovo 13 d., trečiadienis, 22:11 val.)"SK Neveronys" šventė pergalę nervingose rungtynėse (2012 lapkričio 20 d., antradienis, 03:18 val.)SK "Neveronys" nesulaukė pasipriešinimo iš Kauno "Rami" (2013 kovo 06 d., trečiadienis, 21:50 val.)"SK Neveronys" po nesunkios kovos įveikė "BC Ambi" (2012 lapkričio 14 d., trečiadienis, 22:01 val.)Nerezultatyvios rungtynės baigėsi "Green Death" pergale (2013 kovo 06 d., trečiadienis, 22:32 val.)"Green Death" "Iššūkio" taurę pradėjo pergalingai (2013 sausio 10 d., ketvirtadienis, 21:45 val.)