ENVILT / TALGA & BIG vs ESS SANTERMITA & ĮSP DNC (108:65)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 sausio 27 d., Penktadienis, 21:15 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Adresas: Gėlių g. 2., Ringaudų k., Kauno r.;

"Envilt / Talga & Big" nepaliko vilčių "ESS Santermita & Įsp Dnc"

2012 sausio 27 d., Penktadienis, 23:54 val., peržiūros: 2917

2012 sausio 27 dieną Ringaudų vidurinėje mokykloje Įmonių lygos Top Sport pirmenybėse susitiko "Envilt / Talga & Big" (šeimininkai) ir "ESS Santermita & Įsp Dnc" (svečiai). Rungtynes, vykusias visiškai be intrigos, lengvai nugalėjo "Envilt / Talga & Big" rezultatu – 108:65 (21:12, 36:17, 28:17, 23:19).

Rungtynes tritaškiu pradėjo ESS komandos puolėjas E.Kaminskas. Į tai šeimininkai atsakė spurtu 8:2 ir išsiveržė į priekį 8:5. Dar viena sėkmingesnė atkarpa Envilt, šįkart 7:4 ir skirtumas padidėjo iki 6 taškų – 15:9. Kėlinio pabaigą dar galingiau baigė šeimininkai ir po pirmojo ketvirčio 21:12.

Antras ketvirtis prasidėjo dar vienu šeimininkų spurtu 8:3 ir skirtumas ūgtelėjo iki 14 taškų – 29:15. Dviem tritaškiais atsakė E.Kaminskas ir E.Sliežauskas skirtumą aptirpdę iki 8 taškų. Čia pat Envilt dūrė ESS komandai į pasirdžius – 11:0 ir rezultatas jau 40:21. Dar vienas E. Kaminsko šūvis iš toli, bei dvitaškis, į kuriuos Envilt atsakė 17 taškų. Kėlinį pabaigė E. Sliežausko tritaškis ir po dviejų ketvirčių – 57:29.

Rungtynių nugalėtojas faktiškai buvo jau aiškus po dviejų kėlinių, tad antroje rungtynių pusėje komandos nepersistengė gynyboje. Antrąją pusę komandos pradėjo apsikeisdamos dvitaškiais. 10:6 sėkmingesne Envilt atkarpa ir rezultatas 69:37. Kitą 5 minučių atkarpą Envilt laimėjo 16:9 ir skirtumas tapo jau nepadorus. Po trijų kėlinių – 85:46.

Ketvirtasisi kėlinys jau buvo tik formalumas ir ESS pavyko jį laimėti 4 taškais, tačiau galutinis rezultatas neturėjo nudžiuginti svečių – 108:65.

Po rungtynių nugalėtojų atstovas Vygintas Grinis teigė – Tikimės, kad su šia pergale iš mūsų komandos išgaruos visos ligos, nes dabar esam labai tų ligų kamuojami. Varžovai aišku kiek galėjo tiek stengėsi.

Pralaimėjusių treneris E.Sliežauskas teigė – Sunku buvo kovoti, nes praktiškai neturėjom daugiau nei pusės startinio penketo ir sukovojom pagal savo galimybes, varžovai šį kartą buvo visa galva stipresni, tad kitose varžybose bandysim labiau pakovot, sveikinam varžovus su pergale. D.Budginas taip pat pridūrė, kad bandė ištraukti komandą tritaškiais, tačiau, deja jie baigėsi.

"Envilt / Talga & Big" nugalėjo "Statybų Viziją & LSMU VA" (2011 spalio 24 d., pirmadienis, 22:45 val.)"Envilt / Talga & Big" nesunkiai susidorojo su "Kauno Tiltais" (2012 vasario 10 d., penktadienis, 23:02 val.)"Elektromontuotojas" nesunkiai įveikė "ESS Santermitą & ĮSP DNC" (2012 sausio 24 d., antradienis, 22:44 val.)"Kamesta & Freolitus - Doremus" nesunkiai įveikė "ESS Santermitą & ĮSP DNC" (2012 sausio 16 d., pirmadienis, 22:13 val.)"Envil/Talga & Big" nesunkiai susidorojo su Krasta Auto Kaunas (2011 gruodžio 06 d., antradienis, 00:54 val.)"Envilt / Talga & Big" po atkaklios kovos palaužė "Kamestą & Freolitus - Doremus" (2012 sausio 09 d., pirmadienis, 22:19 val.)"Elektromontuotojas" neturėjo didesnio vargo su "ESS Santermita & ĮSP DNC" ekipa (2012 vasario 06 d., pirmadienis, 01:10 val.)"Envilt/Talga & BIG" įveikė "Kauno Švarą" (2012 vasario 07 d., antradienis, 22:19 val.)"Envilt/talga & big" sutriuškino "Ryterna" ekipą. (2011 gruodžio 17 d., šeštadienis, 01:33 val.)"Envilt/Talga & BIG" po atkaklios kovos palaužė "Elektromontuotoją" (2012 sausio 23 d., pirmadienis, 23:44 val.)