TOPO CENTRAS vs ASU & PILĖNAI (90:83)B lyga, "Baltik sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 27 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno energijos sporto salė - Raudondvario pl. 84, Kaunas

"Topo Centras" antroje rungtynių pusėje įveikė "ASU & Pilėnai" krepšininkus

2011 lapkričio 28 d., Pirmadienis, 00:06 val., peržiūros: 3674

Sekmadienį, lapkričio 27 dieną, Kauno Energijos sporto salėje susitiko "Švyturio" – Kauno Krepšinio "B" lygos "Baltik Sport" pirmenybių ekipos – "Topo Centras" (šeimininkai) ir "ASU & Pilėnai" (svečiai). Visas rungtynes penkiese rungtyniavę svečiai pirmąją rungtynių pusę sužaidė beveik idealiai, tačiau antrojoje, kamuojami nuovargio, pradėjo strigti šeimininkų gynybos gniaužtuose, bei švaistyti metimus pro šalį, ko pasekoje turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 90:83 (23:28, 16:21, 31:20, 20:14).

Rungtynių pradžioje šeimininkai truputį pabėgo į priekį, tačiau netrukus, po keturių iš eilės E.Kudirkos taškų skirtumas tarp komandų sumažėjo iki dviejų taškų. Kiek vėliau "Topo Centro" krepšininkai dar padidino pranašumą iki šešių, tačiau svečiai į tai atsakė spurtu 9:0, kurio dėka perėmė iniciatyvą į savo rankas ir įgijo trijų taškų pranašumą. Toliau abi komandos keitėsi sėkmingomis atakomis, kol, po dviejų taiklių svečių dvitaškių iš eilės, šeimininkų deficitas išaugo iki penkių taškų. Iki kėlinuko galo žaidimo tempas nepasikeitė ir skirtumas tarp komandų išliko toks pats. 23:28.

Antrąjame kėlinuke vaizdas aikštelėje išliko panašus kaip ir pirmąjame. Kėlinio pradžioje vėl geriau pasirodė šeimininkai ir sumažino atsilikimą iki minimumo. Vėliau komandos vėl žaidė apylygiai, kol, V.Paulausko taiklus tritaškis metimas išvedė "Topo Centro" ekipą į priekį vieno taško skirtumu. Tačiau "ASU & Pilėnai" ekipos žaidėjai nebuvo pėsti ir atsakė į tai spurtu 11:0 ir įgijo dviženklį pranašumą. Iki kėlinio pabaigos jis išliko toks pat – dešimt taškų. 39:49.

Antrojoje rungtynių pusėje šeimininkai ėmė įrodinėti, jog jie yra pranašesni už savo varžovus. Jauk trečiojo ketvirčio pradžioje spurtavę 7:0, sumažino deficitą iki trijų taškų. Svečiai taip pat neliko skolingi ir atsakė keliais taškais, po kurių skirtumas tarp komandų padvigubėjo. Kiek vėliau, abiems komandoms apsikeitus taikliais tolimais metimais, "Topo Centro" deficitas ištirpo iki dviejų taškų, tačiau netrukus "ASU & Pilėnai" pelnė šešis taškus iš eilės ir įgijo aštuonių taškų persvarą. Šeimininkai nesiruošė nusileisti ir pradėjo taikyti spaudimą, kurio dėka pavyko perimti kelis kamuolius ir iki kėlinuko galo persverti rezultatą savo naudai bei įgyti vieno taško pranašumą 70:69.

Paskutiniąjame kėlinyje šeimininkai galutinai įrodė savo pranašumą. Jau pačioje pradžioje, po taiklaus tritaškio metimo jie įgijo keturių taškų pranašumą. Kiek vėliau "Topo Centro" krepšininkai pelnė dar penkis taškus iš eilės ir skirtumas tarp komandų padidėjo iki septynių taškų. Toliau abi ekipos vienodai rezultatyviai keitėsi išpuoliais, todėl šeimininkų įgytas pranašumas nepasikeitė, ko pasekoje jie šventė nelengvą pergalę rezultatu 90:83.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Aurimas Dervinskas kalbėjo : " Atsitiesti padėjo sėkmingas ketvirtasis kėlinys. Kaip ir tikėjausi, į varžybas atėjome nenusiteikę. Buvo sunki pradžia, tačiau ketvirtam kėliny susikaupėm. Gerai gintis pradėjom nuo trečio kėlinuko, bet jis dar buvo sunkus, o ketvirtąjame jau pradėjome pataikyti iš toliau, veržtis, gerai gintis ir perimti kamuolius, ko pasekoje iškovojome pergalę ".

Pralaimėtojų trenerio Dariaus Karoso komentaras : " Pagrindinė pralaimėjimo priežastis, tai trumpas atsarginių žaidėjų suolelis, šešiese tik buvom, tačiau vyrai labai gerai žaidė, noriu pagirti. Pabaigoje pritrūko jėgų, manau, būtume tikrai laimėję, jeigu būtų buvę su kuo pasikeist ".

Kas lėmė tai, jog antrojoje rungtynių pusėje prametėte labai daug metimų ?

" Taip, prametėm daug metimų ir tai yra nuovargio pasekmės. Kol dar vyrai turėjo kvapo, tol puikiai pataikė, tačiau kai to kvapo pritrūko, tai ir laisvi pradėjome nepataikyti, o varžovai, aišku, pataikė. Sveikinu juos su pergale ".

"Topo Centras" : V.Paulauskas 26, K.Dmitrijevas 25 (30 naud., 6 rez.perd.), M.Gailiūnas 13, G.Naikauskas 11, P.Žukaitis 10 (5 rez.perd.) taškų.

"ASU & Pilėnai" : M.Joknys 30 (40 naud., 11 atk.kam., 9 išprov.praž.), E.Kudirka (8 rez.perd.) ir R.Miliauskas – po 16, M.Andrijauskas 11, I.Urbonas 10 taškų.

"Stašaitis & Partners advokatų kontora" antroje rungtynių pusėje sutriuškino varžovus (2012 vasario 02 d., ketvirtadienis, 00:17 val.)"Kauno SRC" nesunkiai įveikė penkiese žaidusius "ASU & Pilėnai" ir žengė į pusfinalį (2012 kovo 28 d., trečiadienis, 23:15 val.)"Eiguliniai" įveikė "ASU & Pilėnus" (2011 lapkričio 19 d., šeštadienis, 20:58 val.)"Prienų gyvenimas" nesunkiai nugalėjo "Asu & Pilėnai" ekipą (2012 sausio 17 d., antradienis, 00:18 val.)"Kauno SRC" palaužė "ASU & Pilėnus" (2012 vasario 09 d., ketvirtadienis, 00:47 val.)Rezultatyviose rungtynėse stipresni buvo "Darbo" krepšininkai (2012 sausio 23 d., pirmadienis, 22:30 val.)"Renversa" po atkaklios kovos palaužė "ASU & Pilėnus" (2012 vasario 05 d., sekmadienis, 23:57 val.)"Topo Centras" vos nepaleido pergalės iš rankų (2011 gruodžio 12 d., pirmadienis, 01:18 val.)"Topo centras" pergalę pasiekė tik po atkaklios kovos (2011 gruodžio 04 d., sekmadienis, 22:36 val.)"Topo centras" pranoko "United" ekipą (2012 sausio 29 d., sekmadienis, 22:46 val.)