Laisvalaikio centras „Partizanas“ vs Kauno švara (74:79)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 balandžio 17 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Kauno švara“ vos nepaleido pergalės iš rankų

2015 balandžio 17 d., Penktadienis, 22:10 val., peržiūros: 873

Balandžio 17 dieną įvyko Pavasario taurės rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai LC „Partizanas“ ir „Kauno švara“. Po pirmojo kėlinio intrigos nebeliko svečiai jau pirmavo rezultatu 8:20. Per antrąjį kėlinį skirtumas padidėjo minimaliai 24:38. Nors pirmieji savo tritaškį pataikė svečiai, trečiajame kėlinyje greitomis atakomis šeimininkai sumažino atsilikimą 41:49. Ketvirtajame kėlinyje dėka puikaus P.Pustelniko žaidimo intriga grįžo, tačiau protingai sužaista rungtynių pabaiga svečiams leido džiaugtis pergale 74:79.

Pirmajame kėlinyje svečiai tiesiog dominavo po krepšiu, tai ir buvo pagrindinė priežastis kodėl skirtumas greitai išaugo iki dviženklio kadangi abi komandos netaikliai mėtė tritaškius, šeimininkai neturėjo daug lengvų galimybių rinkti taškus. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 8:20, tačiau LC „Partizanas“ nenuleido rankų, kadangi gausiai susirinkę žaidėjai, taip pat jaunystė buvo jų pusėje.

Antrajame kėlinyje žaidimas buvo daug agresyvesnis, su daug baudos metimų, kas šeimininkams išėjo į naudą, beveik kas antrą bauda prametę svečiai skirtumo nedidino. Šeimininkai ir toliau stengėsi atrišti krepšį tolimais metimais, tačiau nei vienas nebuvo taiklus. Po šio kėlinio skirtumas padidėjo 2 taškais.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai išnaudojo savo kozerius, tai išsaugotas jėgas, ilgesnį suolelį. Svečiai pradėjo vis dažniau klysti, o greitomis atakomis oponentai baudė lengvais taškais. Skirtumas vienu metu sumažėjo iki vienaženklio ir intriga pasiekė aukščiausią tašką, tačiau viską nubraukė pirmasis šiandienos tritaškis, kurį pataikė „Kauno švara“. Visgi per likūsį kėlinio laiką intrigą pavyko išsaugoti ir prieš lemiamą kėlinį komandas skyrė 8 taškai.

Paskutines 10 minučių šeimininkai pradėjo labai aktyviai, jie atrado savo vedlį, tai P.Pustelnika kuris pelnė 10 pirmų savo komandos šio kėlinio taškų ir vienu metu priartino komanda prie varžovų 6 taškų skirtumu. Visgi 6 taškų ribą pavyko peržengti tik paskutinę sekundę, į kiek geresnę šeimininkų atkarpą oponentai atsakydavo taikliais tritaškiais, bei ilgomis atakomis kurios ištirpdė visą laiką. Galutinis rungtynių rezultatas 74:79.

Po rungtynių LC „Partizano“ treneris P.Randakevičius sakė: Įgavome patirties, šiandien ypač trūko taiklesnių metimų, metėme gana iš patogių situacijų. Šį sezoną tik apsižiurėjome ir ruošime geresnę sudėtį kitiems metams.

Laisvalaikio centras „Partizanas“: Paulius Pustelninkas – 26 tšk., Lukas Jurkevičius – 16 tšk., Rokas Ašmena – 13 tšk. (8 perimt. kam.)

Kauno švara: Šarūnas Kryžius – 22 tšk. (7 išpr. praž.), Titas Kažemėkas – 17 tšk. (15 atk. kam.), Paulius Vosgirdas – 17 tšk. (5 išpr. praž.)

„Kauno švara“ be didesnio vargo pateko į „Iššiūkio“ taurės finalą (2015 balandžio 26 d., sekmadienis, 23:22 val.)„ASU“ pasiekė lengvą pergalę prieš laisvalaikio centrą „Partizanas“ (2015 balandžio 13 d., pirmadienis, 00:58 val.)Ketvirtajame kėlinyje nutolusi „Kauno švara“ ‒ „Sportturo“ Iššūkio taurės pusfinalyje (2015 balandžio 18 d., šeštadienis, 20:52 val.)„Kauno Švara“ tik po atkaklios kovos iškovojo Pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurės 2015 auksą (2015 gegužės 03 d., sekmadienis, 16:33 val.)„Kauno švara“ rungtynių pabaigoje nesuspėjo paskui „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ekipos puolimo mašiną. (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 04:36 val.)„BC Straight ‒ 2“ be didesnio vargo įveikė „Laisvalaikio centrą „Partizanas““. (2015 kovo 31 d., antradienis, 23:12 val.)Pirmose rungtynėse „Randeris“ tiesiog sutrypė „Partizano“ ekipą. (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 01:43 val.)„Baubilas-2“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Kauno švara“ (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 23:14 val.)„Ryterna Group“ netikėtai lengvai įveikė „Kauno Švarą“ (2015 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 19:46 val.)