Kauno švara vs Vieningas Kaunas (86:77)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 14 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Vieningas Kaunas“ nepasipriešino „Kauno švarai“

2014 sausio 14 d., Antradienis, 22:56 val., peržiūros: 1249

Antradienį, sausio 14 dieną, Kauno Švaros sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Kauno švaros" ir svečių "Vieningo Kauno" ekipų. Jau nuo pat rungtynių pradžios "Kauno švara" atitrūko nuo varžovų ir po dviejų kėlinukų buvo įgiję jau septyniolikos taškų persvarą. Po ilgosios pertraukos svečių ekipos puolimas kiek atsigavo, o paskutinėje rungtynių dalyje jie buvo priartėję prie šeimininkų vienženkliu taškų skirtumu, tačiau laiko jau buvo per mažai ir pergale džiaugėsi "Kauno švara". 86:77 (19:10, 23:15, 26:23, 18:29).

Nors pirmieji savo taškų sąskaitą taikliu tolimu metimu atidarė svečiai, tačiau netrukus sekė aštuoni iš eilės aikštės šeimininkų taškai, suteikę jiems penkių taškų persvarą. Kiek vėliau abi komandos dar apsikeitė keliomis rezultatyviai pasibaigusiomis atakomis, po kurių skirtumas tarp komandų buvo du taškai, vis tik pačioje pirmojo kėlinuko pabaigoje "Kauno švara" surengę spurtą 7:0 ir įgijo devynių taškų persvarą. 19:10.

Antrojo ketvirčio pradžioje komandos apsikeitė keliais baudos metimais, po kurių svečiams pavyko sušvelninti savo atsilikimą iki septynių taškų, bet netrukus sekė šeimininkų ekipos žaidėjo K.Aleksadravičiaus du tolimi metimai iš eilės, kurių dėka skirtumas tarp komandų išaugo iki trylikos taškų. Kiek vėliau abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, po kurių svečiams pavyko nežymiai priartėti, bet kėlinuko pabaigą geriau sužaidę "Kauno švaros" krepšininkai padidino savo pranašumą iki septyniolikos taškų. 42:25.

Po ilgosios pertraukos "Vieningo Kauno" puolimas kiek pagyvėjo. Nors pirmosiomis trečiojo kėlinuko minutėmis žaidimas tarp komandų klostėsi kone identiškai, tačiau kiek vėliau, po kelių iš eilės sėkmingai pasibaigusių atakų svečiams pavyko šiek tiek sumažinti skirtumą tarp komandų. Į tai aikštės šeimininkai atsakė šešiais taškais iš eilės ir vėl atitolo nuo varžovų, ko pasekoje prieš paskutinę rungtynių dalį komandas skyrė lygiai dvidešimt taškų. 68:48.

Paskutinės rungtynių dalies pradžioje spurtavę svečiai sugebėjo sumažinti savo deficitą iki šešiolikos taškų. Į tai "Kauno švara" atsakė keliomis rezultatyviomis atakomis, tačiau "Vieningo Kauno" žaidėjai išliko atkaklūs ir pelnę dar kelis taškus iš eilės sumažino skirtumą tarp komandų iki trylikos taškų. Kiek vėliau šeimininkai sukrapštė vos du taškus, po kurių sekė dar šeši iš eilės varžovų taškai, leidę jiems sumažinti savo atsilikimą iki devynių taškų, tačiau laiko jau buvo per mažai, ko pasekoje pergale džiaugėsi "Kauno švara". 86:77.

"Kauno švara" : Gediminas Simanavičius – 19 tšk. (5 rezult. perd.), Andrius Gasiūnas – 15 tšk. (13 atk. kam., 5 rezult. perd.), Dainius Kazlauskas – 9 tšk.

"Vieningas Kaunas" : Arnoldas Karla – 20 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Karolis Aleksandravičius – 19 tšk. (12 atk. kam.), Rokas Šapalas – 18 tšk. (6 išpr. praž.), Vilius Vaitkevičius – 13 tšk. (5 rezult. perd.)

„Vieningas Kaunas“ sutriuškino „Sanitex“ (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 19:24 val.)„Kauno Švara“ nepasipriešino „Restauratoriams“ (2014 kovo 15 d., šeštadienis, 17:13 val.)„Ryternos“ nesunki pergalė prieš „Kauno švarą“ (2013 spalio 23 d., trečiadienis, 22:51 val.)„Kauno tiltai“ nušlavė „Kauno švarą“ (2014 balandžio 10 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)„Vieningas Kaunas“ neprilygo „LSMU VA & Statybų vizija“ ekipai (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 21:07 val.)„Vieningas Kaunas“ neturėjo daug šansų prieš savo varžovus (2014 sausio 24 d., penktadienis, 23:12 val.)„Vieningas Kaunas“ lengvai įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2013 lapkričio 15 d., penktadienis, 23:59 val.)„Kauno Švara“ aštuntfinalio kovas pradėjo pergale prieš „Kauno Tiltus“ (2014 balandžio 02 d., trečiadienis, 00:29 val.)„LSMU VA & Statybų Vizija“ užbombardavo „Kauno Švaros“ krepšį (2014 kovo 11 d., antradienis, 21:46 val.)„Vieningas Kaunas“ gana nesunkiai įveikė „CallCredit“ krepšininkus (2013 gruodžio 03 d., antradienis, 00:53 val.)