Lapės vs Transalmis (50:108)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 spalio 26 d., Šeštadienis, 16:00 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M. Merkio g. 3, Lapės, Kauno raj., LT-54435

„Transalmis“ neturėjo vargo su „Lapėmis“

2013 spalio 26 d., Šeštadienis, 18:13 val., peržiūros: 1389

Spalio 26 dieną, 16.00 val., "Lapių" pagrindinės mokyklos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos "Lapės" (šeimininkai) ir "Transalmis" (svečiai). Jau pirmosios rungtynių minutės aiškiai parodė, jog šiandien susitiko dvi gana skirtingo lygio komandos, tad žaidimas aikštelėje vyko "į vienus vartus" ir jokios intrigos nenusimatė. Nors "Lapės" ir pralaiminėjo dideliu skirtumu, tačiau žaidėjai neatrodė labai nusiminę, krepšininkai nenuleido rankų iki pat susitikimo pabaigos. O svečiams šis mačas buvo tarsi treniruotė, komanda sužaidė ramiai, visi krepšininkai gavo progas pasireikšti aikštelėje. Galutinis rezultatas 50:108.

Jau pirmomis minutėmis į priekį nutolo svečiai, kurių žaidėjai iš pradžių net kiek nustebo nesutikę geros gynybos ir nemažai metimų atliko nieko nedengiami. Tuo tarpu "Lapės" nors ir sunkiau, bet rinko taškus, skirtumas tarp komandų staigiai nespėjo išaugti. Tačiau vos po kelių minučių vaizdas aikštelėje pasikeitė iš esmės. Šeimininkai greitai rinkosi pražangas, o varžovams beliko tik realizuoti baudų metimus, negana to "Lapių" žaidime pasipylė klaidos, komanda prarado ne vieną kamuolį paprastose situacijose ir taip dar labiau komplikavo savo situaciją. Skirtumas greitai tapo dviženklis, o antrame kėlinuke į aikštelę įžengę atsarginiai "Transalmio" komandos žaidėjai visiškai sunaikino intrigą šiose rungtynėse. Skirtumas augo su kiekviena minute, svečių puolimas tapo ypač greitas ir prasidedant ilgajai pertraukai svečiai jau pirmavo triuškinama persvara, rezultatu 23:55.

Po dviejų kėlinukų viskas vyko panašiai. Nors šeimininkai sumažino savo pražangų skaičių, bet dabar labai dažnai leido priešininkams rengti greitas atakas, o didelis tempas buvo tikra dovana "Transalmio" žaidėjams, kurie nesunkiai rinko taškus, bei gerino savo statistiką. Rungtynėms einant į pabaigą skirtumas tarp komandų jau buvo nepadorus – ekipas skyrė daugiau nei 60 taškų. Abi komandos po truputį ėmė veltis į chaotišką žaidimą, pasipylė klaidos, o "Lapės" pirmą kartą sugebėjo žaisti taškas į tašką su savo varžovais. Finalinis švilpukas skelbė "Transalmio" pergale neįprastai dideliu krepšinyje skirtumu, rezultatu 50:108.

Nugalėtojų komanda kaip vieną pagrindinių uždavinių įvardino varžovų lyderio A.Žvirblio atskyrimą nuo likusios komandos, su šia užduotimi puikiai susitvarkė R.Imbrasas, o vėliau "Lapių" žaidimas visiškai subyrėjo ir buvo pasiekta lengva pergalė.

"Lapės": Arvydas Kunčius – 11 tšk. (13 atk. kam.), Aivaras Datas – 11 tšk. (5 išpr. praž.), Darius Jegorovas – 8 tšk.

"Transalmis": Mantas Karauskas – 17 tšk., Andrius Malinauskas – 14 tšk. (15 atk. kam.), Tomas Dambrauskas – 14 tšk., Martynas Kenstavičius – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Rokas Imbrasas – 13 tšk., Gintaras Sabas – 10 tšk. (10 atk. kam.), Elvinas Ušpicas – 10 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

algelis2013 spalio 26 d., 18:50 val.
Mantas Karauskas nelose,cia turejo but V.Bulkevicius
„Aurelinui“ teko pavargti su „Lapėmis“ (2014 sausio 17 d., penktadienis, 23:55 val.)„Transalmis“ nugalėjo „Grizliai“ (2013 gruodžio 23 d., pirmadienis, 23:48 val.)„Transalmis“ nesunkiai susitvarkė su „Garliava“ (2013 lapkričio 04 d., pirmadienis, 22:41 val.)„Aurelinas“ be vargo sutriuškino „Lapes“ (2014 vasario 07 d., penktadienis, 20:51 val.)„ASU“ be vargo įveikė „Lapes“ (2013 gruodžio 18 d., trečiadienis, 00:51 val.)„Košmaro“ penketukas pranoko „Lapes“ (2014 kovo 01 d., šeštadienis, 02:22 val.)„Transalmis“ lengvai įveikė „Baltic Transline“ komandą. (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 19:44 val.)„Ambi“nesunkiai įveikė „Lapes“ (2014 vasario 17 d., pirmadienis, 23:27 val.)„Transalmio“ pergalių odisėja tęsiasi (2014 vasario 17 d., pirmadienis, 22:54 val.)Intrigą atkūręs „Transalmis“ vis dėlto krito ir prieš „Kauną“ (2014 kovo 03 d., pirmadienis, 22:36 val.)