IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo vs Callcredit (50:68)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 02 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

„CallCredit“ nesunkiai įveikė „IT-Taškas.LT Kompiuteriai & Festo“

2014 vasario 02 d., Sekmadienis, 19:46 val., peržiūros: 1161

Vasario 2 dieną, VDU Rasos gimnazijoje įvyko įmonių lygos, reguliariosios K pogrupio rungtynės, tarp „IT-Taškas.LT Kompiuteriai & Festo“ (šeimininkai) ir "CallCredit" (svečiai) komandų. Pirmame kėlinyje šiek tiek geriau sužaidę svečiai buvo priekyje 16:12. Antrame kėlinuke komandos žaidė labai apylygiai, tačiau svečiai ir toliau pirmavo – 30:27. Trečiame rungtynių ketvirtyje svečiai galingai spurtavo ir po kėlinio pirmavo jau dviženkle persvara – 52:38. Paskutiniame ketvirtyje šeimininkai pasivyti ir aplenkti varžovų nesugebėjo ir buvo priversti pripažinti svečių pranašumą rezultatu 68:50.

Pirmąjį rungtynių ketvirtį geriau pradėjo "CallCredit" komanda, kuri pirmavo 7:2, tačiau netrukus rezultatas tapo lygus (7:7). Tada svečiai spurtavo 6:0 ir piramvo 13:7. Iki kėlinio pabaigos šeimininkams savo deficitą sumažinti pavyko tik dviem taškais ir po kėlinio 16:12 pirmavo "CallCredit"

Antrąjį kėlinį nedideliu spurtu pradėjo svečiai ir pirmavo jau 8 taškais (20:12), tačiau šeimininkai sugebėjo atstatyti buvusią persvarą (20:16). Nors svečiai kėlinio bėgyje buvo laimėję atkarpą 9:1 ir išsiveržusi į priekį, tačiau persvaros išlaikyti nesugebėjo ir baigiantis pirmai rungtynių pusei atsilikinėjo trimis taškais – 30:27.

Trečiasis kėlinys prasidėjo svečių "sausai" laimėta atkarpa 8:0, po kurios jie pirmąkart šiose rungtynėse buvo priekyje dviženkle persvara (38:27). Likusį kėlinio laiką svečiai laikė 10-11 taškų persvarą, o A. Rimo taiklus tritaškis metimas kėlinio gale, leido "CallCredit" komandai įgyti 14 taškų persvarą. Po trečiojo kėlinio rezultatu 52:38 pirmavo "CallCredit".

Ketvirtajeme kėlinyje svečiai nemažino apsukų ir laimėta atkarpa 12:4 leido susikrauti solidžia persvarą (64:42). Šios persvaros šeimininkams panaikinti nesugebėjo ir leido "CallCredit" komandai džiaugtis pergale rezultatu – 68:50

Po rungtynių nugalėtojų treneris sakė: "Šį kartą buvo pažįstami varžovai. Manau, šiandien buvome tiesiog pranašesni"

„IT-Taškas.LT Kompiuteriai & Festo“ treneris sakė: "Žaidėme su tikrai nebloga komandą, kuri mus spaudė, žaidė agresyviau, tai mus išmušė iš vėžių. Praradome daug kamuolių, jie turėjo vieną neblogą metiką, kurį mums "uždengti" sekėsi prastai"

IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo: Martynas Kadakauskis – 16 tšk., Egidijus Kumža – 9 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Rytis Gasparavičius – 8 tšk.

Callcredit: Arūnas Rimas – 28 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Darius Šiumeta – 10 tšk. (6 perimt. kam.), Kęstutis Česnulevičius – 9 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Tomyka2014 vasario 02 d., 19:16 val.
Žiema lyg į pabaigą, bet salė buvo tragiškai slidi ...
„Callcredit“ nesunkiai įveikė „ESS Santermita & ĮSP DNC“ (2014 vasario 24 d., pirmadienis, 22:26 val.)„Eoltas“ susitikimo pabaigoje palaužė „IT-Taškas.lt kompiuterius & Festo“ (2014 vasario 14 d., penktadienis, 00:41 val.)„Callcredit“ nesunkiai įveikė „Acme“ komandą (2014 kovo 10 d., pirmadienis, 22:36 val.)Visas rungtynes priekyje buvusi „Rapala“ nugalėjo „IT-Taškas.lt Kompiuteriai & Festo“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 21:16 val.)Visas rungtynes pirmavę „ESS Santermita & ĮSP DNC“ įveikė „IT-Taškas.lt kompiuterius & Festo“ (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 18:17 val.)„Callcredit“ įveikė „Ekskomisarų biurą“ (2013 lapkričio 19 d., antradienis, 00:43 val.)„Callcredit“ nesunkiai sutriuškino „Ekskomisarų biurą“ (2014 sausio 06 d., pirmadienis, 22:30 val.)„Callcredit“ nesunkiai įveikė „Chemcentrą“ ir pasiekė finalą (2014 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 23:20 val.)„CallCredit“ nepasigailėjo „Eolto“ (2014 sausio 13 d., pirmadienis, 23:47 val.)„Best 4 You“ po didžiosios pertraukos įrodė savo pranašumą prieš „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ (2013 gruodžio 01 d., sekmadienis, 17:02 val.)