REMZA & IRMCO vs BC STUDENTAI (100:74)"Laikinoji sostinė 2012" Mažoji taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gegužės 22 d., Antradienis, 20:30 val. @ T. Ivanausko vidurinė mokykla, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

„Remza & Irmco“ per kėlinį palaužė „BC Studentai“ ekipą

2012 gegužės 22 d., Antradienis, 22:39 val., peržiūros: 2168

Antradienį (05.22), T. Ivanausko vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Laikinoji sostinė 2012" Mažoji taurė turnyro rungtynės, kuriose susitiko „Remza & Irmco“ (šeimininkai) ir „BC Studentai“ (svečiai). Rungtynių lūžis įvyko dar pirmajame kėlinyje, kai rezultatu 27:10 ketvirtį laimėję „Remza & Irmco“ įgijos solidų 17 taškų pranašumą. Antrasis kėlinys klostėsi kur kas atkakliau ir vienu metu skirtumas buvo sumažėjęs iki 8 taškų (31:23), vis dėlto „Remza & Irmco“ pavyko atlaikyti varžovų ekipos spaudimą ir po dviejų kėlinių „Remza & Irmco“ jau pirmavo rezultatu 51:30. Trečiasis kėlinys kostėsi taip atkakliai kaip ir antrasis, o „BC Studentai“ trečiąjį ketvirtį laimėję rezutatu 25:21 sugebėjo šiek tiek sumažinti savo atsilikimą ir prieš ketvirtąjį kėlinį komandas skyrė 17 taškų (72:55). Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas, „Remza & Irmco“ dar labiau padidino savo pranašumą ir šventė pergalę rezutatu 100:74.

Pirmosios rungtynių minutės žadėjo įnirtingą ir atkaklią kovą, o sužaidus 5 minutes pirmajame kėlinyje vos 2 taškais (10:8) priekyje buvo „Remza & Irmco“. Tačiau per likusią kėlinio dalį „BC Studentai“ ekipa pelnė vos 2 taškus, kai tuo tarpu „Remza & Irmco“ komandos žaidėjai surinko 17 taškų bei po pirmo kėlinio įgijos 17 taškų pranašumą (27:10).

Antrasis kėlinys prasidėjo „BC Studentai“ komandos spurtu 6:0 ir skirtumas sumažėjo iki 11 taškų (27:16). Įpusėjus antrajam ketvirčiui skirtumas dar labiau sumažėjo ir po dviejų „BC Studentai“ komandos žaidėjo Egidijaus Račinsko 2 taškų komandas skyrė tik 8 taškai. Vis dėto „Remza & Irmco“ komandos žaidėjai neleido varžovams dar labiau priartėti be sugebėję dar labiau padidinti savo pranašumą po dviejų kėlinių buvo priekyje rezutatu 51:30.

Trečiajame kėlinyje kova vyko atkakliai ir skirtumas ne augo taip grėsmingai, o sužaidus 5 minutes trečiajame ketvirtyje komandas skyrė 20 taškų (63:43). Besibaigiant trečiajam kėliniui „BC Studentai“ komandos žaidėjams pavyko šiek tiek sumažinti varžovų pranašumą ir prieš ketvirtąjį kėlinį komandas skyrė 17 taškų (72:55).

Ketvirtasis kėlinys didelės intrigos neatnešė. „BC Studentai“ komandos žaidėjams nepavyko pasivyti gana toli pabėgusių varžovų, o savo ruožtu „Remza & Irmco“ ekipos žaidėjai dar labiau padidino ir taio solidų savo pranašumą iki 26 taškų bei šventė pergalę rezultatu 100:74.

Po pralaimėtų rungtynių „BC Studentai“ komandos treneris kalbėjo: „Viską nulėmė pirmasis kėlinys, kai atsilikome 17 taškų. Visas rungtynes laikėmės, nors poros aukštų žmonių neturėjom, vienas aukštas surinko 5 pražangas, aišku, 4 labai anksti, o su vienu nepaloši. Aišku, ačiū komandai, kad kovojo, nors varžovai ir buvo stipresni“.

Po laimėtų rungtynių „Remza & Irmco“ komandos treneris kalbėjo: „Įsivėlėm į greitai varžovų žaidimą, bet viskas gerai gavosi ir mūsų žaidėjai gerai sužaidė, pataikėm savo metimus, nors nusiteikimas buvo nekoks po pagrindinių rungtynių Pavasario taurėj. Viskas gerai, komanda jų gerai, šoklūs žaidėjai, buvo įdomu žaisti“.

„Remza & Irmco“: Marius Šumlinskas (41 naud., 29 tšk., 8 atk. kam.), Tadas Dudzevičius (38 naud., 26 tšk., 7 rez. perd.), Audrius Kočius (15 tšk.), Arūnas Abromaitis (13 tšk.).

„BC Studentai“: Šarūnas Labenskas (18 tšk., 7 atk. kam.), Edgaras Terasovas (13 tšk.), Egidijus Račinskas (10 tšk.).

"Šernai & Žaidimų bazė" sutriuškino BC"Studentų" ekipą (2012 gegužės 20 d., sekmadienis, 23:06 val.)"Remza & Irmco" neatsilaikė prieš "Šernus & Žaidimų Bazę" (2012 gegužės 24 d., ketvirtadienis, 23:09 val.)"Kauno Rami" pasismagino su BC "Studentais" (2012 gegužės 27 d., sekmadienis, 22:59 val.)"Kauno Rami" vos išlaikė pergalę savo rankose (2012 gegužės 17 d., ketvirtadienis, 22:15 val.)